Dabar populiaru
Publikuota: 2012 rugsėjo 16d. 02:05

Plaukų spalvą pakeitusią Inetą Stasiulytę ant parketo ugnimi svilino piktasis Kaščėjus – Algis Ramanauskas-Greitai

Algis Ramanauskas-Greitai ir Ineta Stasiulytė
Gretos Skaraitienės nuotr. / Ineta Stasiulytė ir Algis Ramanauskas-Greitai

Šeštadienio vakarą TV3 projekte „Šok su manimi“ Algis Ramanauskas-Greitai su savo šokių partnere aktore Ineta Stasiulyte parodė keisčiausią rumbą per visą televizijos šokių istoriją. Pora rumbos ritmu sušoko ištrauką iš baleto „Ugnies paukštė“.

Gretos Skaraitienės nuotr./Antrosios `ok su manimi laidos akimirka
Algis Ramanauska-Greitai ir Ineta Stasiulytė

„Mes šokome ištrauką iš Igorio Stravinskio baleto „Ugnies paukštė“. Algis mūsų pasirodyme – yra mano caraitis Ivanas, kuris virsta Kaščėjumi (Kaščėjus nemirtingasis – rusų pasakų personažas. Antipodas grobiantis caraičių mylimąsias ar karalių žmonas.). Kaščėjus yra firestarteris, tiesiog negalintis nepadegti ugnies paukštės. Todėl simboliškai pas mus scenoje atsirado ugniasvaidis. Musų idėja – Kaščėjus persirengęs caraičiu“, – apie sumanymą, kurio nesuprato komisijos pirmininkas Jurijus Smoriginas, pasakojo Ineta.

Gretos Skaraitienės nuotr./ Antrosios `ok su manimi laidos akimirka
„Šok su manimi“ laidos akimirka

Moteris pripažino, kad sumanymas adaptuoti garsųjį baletą rumbai ir jį sušokti kilo žodžių kišenėje neieškančiam Algiui. O štai šokių užkulisiuose sėdėję dalyviai šį poros numerį veik vienbalsiai pakrikštijo „Gulbės pussesere“. Primename, kad 2010-aisiais su Deividu Meškausku šiame projekte šokusi Ineta pasidabinusi baleto šokėjų atributika vaidino medžioklio pašautą gulbę.

„Pagal šį baletą atlikti šokį buvo Algio idėja. Aš iš karto prisiminiau savo ir Deivido šoktą gulbės ir medžiotojo šokį. Labai nenorėjau būti tapatinama su šiuo personažu. Dėl to ji ir yra kitokia. Ji turi strazdanų ir yra nebent labai tolima jos giminaitė“, – sakė aktorė.

Gulbę vaidinusi I.Stasiulytė nustebino ir dar viena „smulkmenėle“. Šviesiaplaukė aktorė ant parketo pasirodė šviesiai ugniniais plaukais. „Ugnies paukštė yra būtent tokiais plaukais. Žinoma, tai laikini dažai, tad nusiplaus iš karto“, – trumpai drūtai atsakė Ineta.

Gretos Skaraitienės nuotr./ Antrosios `ok su manimi laidos akimirka
Gretos Skaraitienės nuotr./ Ineta Stasiulytė

 

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką