Dabar populiaru
Publikuota: 2015 birželio 25d. 11:00

Po Berlyne vykusio interviu su Giedriumi Savicku laidos vedėja netramdė ašarų

Giedrius Savickas, Alfas Ivanauskas, Ingrida Navickaitė
Kadras iš laidos „Aplink pasaulį su žvaigžde“ / Giedrius Savickas, Alfas Ivanauskas, Ingrida Navickaitė

„Tai buvo pati jautriausia, pati atviriausia kelionė, – grįžusi iš viešnagės Berlyne, į kurią vyko su aktoriumi Giedriumi Savicku, tikino TV3 laidos „Aplink pasaulį su žvaigžde“ vedėja Ingrida Navickaitė. – Tai buvo kelionė, kurios šiuo gyvenimo laikotarpiu jam labai reikėjo.“

TV3 nuotr./Giedrius Savickas ir laidos komanda
TV3 nuotr./Giedrius Savickas ir laidos komanda

Ketvirtadienio vakarą televizijos žiūrovų laukia išskirtinis, atviras, daugelio širdis sujaudinsiantis pasakojimas. Po interviu su G.Savicku, laidos vedėja netramdė ašarų: „Giedrius itin jautrus ir atviras žmogus. Visuomenes akyse jis visai kitoks, nei gyvenime.“

Pasak laidos kūrėjų, žiūrovų laukia pirmasis toks atviras žinomo aktoriaus interviu. G.Savickas atskleis, kas jam yra meilė, koks yra laimingas gyvenimas ir, kokios laimės jis siekia.

Kaip ir kiekvienoje „Aplink pasaulį su žvaigžde“ kelionėje, šįvakar pasitaikys netikėtų situacijų. „Po vienos iš jų, Giedrius parodė, kad yra labai religingas žmogus“, – užsimena I. Navickaitė.

TV3 nuotr./Giedrius Savickas ir laidos komanda
TV3 nuotr./Giedrius Savickas ir laidos komanda

Laidos vedėjai Ingrida ir Alfas Ivanauskas G.Savicką vykti į Vokietijos sostinę pakvietė neatsitiktinai: „Tai visos Europos aktorių ir meno meka – pats centras. Dėl to ir parinkom šį miestą Giedriui, talentingam aktoriui.“

Pagrindiniam interviu su laidos herojumi Ingrida parinko išskirtinę vietą – kino teatro salę. „Išnuomojom specialiai, kad aplink nebūtų nė vieno žmogaus – kad galėtume ramiai pasikalbėti Giedriui artimoje aplinkoje. Ten taip pat žiūrėjom nespalvotą, vokiškai įgarsintą kino juostą „Kasablanka“. Beje, tai vienas mėgstamiausių mano filmų“, – pasakoja laidos vedėja, pridurdama, kad tokiu būdu norėjo atiduoti pagarbą G.Savicko talentui.

TV3 nuotr./Giedrius Savickas
TV3 nuotr./Giedrius Savickas

„Jis pasirodė nuoširdus ir atviras – retai šių dienų pasaulyje tokių žmonių sutinki, kai visi paskendę darbuose, slepiasi po savo susikurtomis kaukėmis. Kalbėdama su Giedriumi jaučiausi ne kaip laidos vedėja, o kaip tiesiog žmogus, draugas. Aš su savo draugėm taip atvirai nekalbu, o mes susėdę kalbėjom lyg pažįstami kokius 20 gerų metų. Tai ypatinga asmenybė – lenkiu galvą prieš jį. Tai žmogus – autoritetas“, – atvirai sako Ingrida.

„Aplink pasaulį su žvaigžde“ pasiūlymui – per 7 minutes apsispręsti, ar keliaus nežinoma kryptimi ir leistis į dviejų dienų avantiūrą, kai fiksuojamos net ir asmeniškiausios detalės, „taip“ jau ištarė į Briuselį su mama keliavusi stilistė Agnė Jagelavičiūtė, Amsterdame viešėjęs dizaineris Juozas Statkevičius ir Hagą aplankiusi Inga Stumbrienė. Žiūrovai išvys kaip reagavo G.Savickas, gavęs laidos kūrėjų kvietimą ir atskleis ne vieną savo gyvenimo detalę.

TV3 nuotr./Giedrius Savickas
TV3 nuotr./Giedrius Savickas

„Aplink pasaulį su žvaigžde“ – ketvirtadieniais 20.00 val. per TV3.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką