Dabar populiaru
Publikuota: 2020 rugsėjo 8d. 16:24

Po kalbų apie G.Alijevos ir N.Antanavičiaus romaną pasisakė ir jo buvusi žmona Mia: „Man buvo šokas“

Nerijus Antanavičius, Mia, Goda Alijeva
15min nuotr. / Nerijus Antanavičius, Mia, Goda Alijeva

Pasklidus kalboms apie tai, kad žinomo krepšininko Rolando Alijevo buvusi žmona Goda neva yra pora su atlikėjos Mios buvusiu vyru Nerijumi, Rolandas ir Mia susitiko atvirai pasikalbėti apie savo buvusius ir apskritai santykius.

Goda ir Rolandas išsiskyrė prieš porą metų. Kaip sakė R.Alijevas, jiedu su Goda dar bandė gelbėti santuoką. Buvo davę sau metus, deja, nepavyko.

„Mane daug kuo kaltino: ir kad neva kitą moterį turėjau, ir lošimais kažkokiais... Bet per visą santuoką manęs niekas niekada nėra matęs su jokia kita moterimi, niekada nesu nuėjęs į šoną, apgavęs jos, gyvenau atsidavęs vaikams ir šeimai. Reikėtų jos klausti apie tuos kaltinimus“, – kalbėjo Rolandas apie santuokos griūties priežastis.

TV3 nuotr./Rolandas Alijevas ir Mia
TV3 nuotr./Rolandas Alijevas ir Mia

„Labai sunku ir pavojinga turėti gražią moterį šalia savęs – visi jos nori“, – atsakė Rolandas į Mios klausimą apie tai, ar Goda sulaukdavo kitų vyrų dėmesio.

„Baisus dalykas yra pavydas. Jis griauna santykius. Ir jei jau vieną kartą suklysta, pasitikėjimo nebelieka. Skyrybos buvo labai skaudžios, bet įvyko abipusiu sutarimu. Tačiau po skyrybų taip ir nesame gražiuoju kalbėję“, – sakė vyras.

Mia Rolandui taip pat atvirai papasakojo apie tai, kaip ji sužinojo apie tai, kad jos vyras Nerijus yra su Goda.

„Man buvo šokas – tokia buvo pirmoji mano reakcija“, – sakė Mia.

„Aš buvau šeimos galva, uždirbinėjau pinigus, o jis buvo mano dešinioji ranka – visada viską padėdavo, nuveš parveš, suorganizuos. Jis labai moka bendrauti.

Tačiau yra ir blogoji pusė. Jis yra padaręs labai labai negražių dalykų man. Ir tie geri dalykai nebeatsvėrė blogųjų“, – pasakojo Mia apie savo skyrybų priežastis.

Rolandas Miai taip pat papasakojo, kad kartą buvo susitikęs su Nerijumi... Apie ką kalbėjo vyrai, kas stebina Rolandą, ko jis palinkėtų Godai ir ko norėtų – antradienio vakarą 19:30 laidoje „Prieš srovę“ per TV3.

Komentarai: 18

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Aplinka produktyvumui

Video

11:42
10:55
10:05

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką