Dabar populiaru
Publikuota: 2018 liepos 29d. 19:24

Po mėnesio atostogų Azijoje ir Europoje Ingrida Martinkėnaitė grįžo su žiedu ir dar lieknesnė

Ingridos Martinkėnaitės atostogos
Asmeninio albumo nuotr. / Ingridos Martinkėnaitės atostogos

Tokių atostogų grupės „69 danguje“ narė Ingrida Martinkėnaitė dar nėra turėjusi. Indonezija – Londonas – Prancūzija – taip susidėliojo mėnesį trukęs kelionių maršrutas, po kurio atlikėja grįžo kupina įspūdžių, naujų idėjų ir net sulieknėjusiomis formomis.

Grįžusi iš įspūdingų atostogų savo įspūdžiais Ingrida Martinkėnaitė sutiko pasidalyti ir su 15min skaitytojais. Ir neslepia – šis laikotarpis buvo išties beprotiškas. „Keitėsi lagaminai, transporto priemonės, lėktuvai. Iki šiol sunku atsigauti“, – juokiasi Ingrida.

Tik apie viską – nuo pradžių. Atostogos prasidėjo vasaros pradžioje, kai kartu su vyru, advokatu Mindaugu Urbonu, antrą kartą skrido į Indoneziją. Čia prieš kelerius metus sumainę aukso žiedus, šį kartą sutuoktiniai lankė Džakartoje gyvenančius draugus. O praleidę kelias dienas Indonezijos sostinėje, visi kartu spėjo aplankyti ir Balį.

„Kadangi čia lankėmės ne pirmą sykį, daug keliauti nesinorėjo. Visgi vieną planą stengėmės įgyvendinti – aplankyti tas vietas, kurias lankėme, kai čia vyko mūsų vestuvės“, – 15min pasakojo Ingrida.

Asmeninio albumo nuotr. /Ingrida Martinkėnaitė Indonezijoje
Asmeninio albumo nuotr. /Ingrida Martinkėnaitė Indonezijoje
Asmeninio albumo nuotr. /Ingrida Martinkėnaitė Indonezijoje
Asmeninio albumo nuotr. /Ingrida Martinkėnaitė Indonezijoje

Pasirinkti šią kelionių kryptį paskatino ir kiti aspektai. Ji neslepia, kad vietiniai čia svetingi ir paslaugūs, o ir karštis kaulų nelaužo. „Klimatas Indonezijoje man išties palankus. Dar nebuvo šalies, kur man būtų per karšta“, – juokiasi Ingrida.

Tiesa, šį kartą atostogos buvo kiek kitokios. Nors dažnam nesvetimas jausmas, kuomet tenka grįžti su atostogų prieaugiu, Ingrida, priešingai, grįžo net lieknesnė. Pasirodo, pasižadėjusi laikytis 30-ies dienų iššūkio, jį tęsė net ir išvykusi.

„Kasdien kartu su prie iššūkio prisijungusiomis merginomis darėme tiesiogines transliacijas ir kartu sportavome. Treniruotės vyko iš namų kiemo, baseino (juokiasi). Bet sunkiausia buvo atsilaikyti nevalgius šviežių vaisių. Čia jų tokia gausa... Bet buvau atsidavusi visu kūnu ir siela“, – šypteli moteris.

Svarbiausia, po šių atostogų pavyko numesti net du kilogramus. „Tikrai nebadavau, tik laikiausi sveikos mitybos principų. Tiesą sakant, likau labai patenkinta šia kelione – grįžau su puikesnėmis formomis, nei išvažiavau. Savęs ribojimas yra sveikas dalykas – jaučiausi žymiai geriau“, – pripažįsta I.Martinkėnaitė.

Asmeninio albumo nuotr. /Ingrida Martinkėnaitė
Asmeninio albumo nuotr. /Ingrida Martinkėnaitė

Po dešimties dienų viešnagės Indonezijoje Ingrida išskrido tiesiai į Londoną, kur jos laukė koncertai su grupe „69 danguje“. Ir tai – dar ne pabaiga. Visai netrukus, iš naujo persidėjus lagaminą, Ingrida Martinkėnaitė šįsyk jau visa šeima išskrido į Prancūziją – įspūdingoje pilyje šventė draugų vestuves.

„Gyvenome nuostabioje vietoje, o kadangi vaizdai ir pro kambario langą akino, nusprendėme sumažinti tempą. Ir leidome sau atsipūsti – geriau mažiau, bet kokybiškiau. Bet spėjome aplankyti prie vandenyno esantį austrių miestelį“, – prisimena Ingrida.

Prancūzijoje jos laukė ir netikėta sutuoktinio staigmena – žiedas. „Kadangi buvo draugų, kurie mūsų vestuvėse buvo liudininkai, mes – jų, vyrui šovė mintis, kad būtų smagu šią progą paminėti žiedeliu. Jis pasitarė su mano drauge, todėl žiedas puikiai tiko ir patiko. Ir nustebino be jokios progos. Kai jis surengia staigmeną, būna sunku atsigauti“, – šypteli dainininkė.

Asmeninio albumo nuotr. /Ingrida Martinkėnaitė
Asmeninio albumo nuotr. /Ingrida Martinkėnaitė

Ir nors dažnai tenka gyventi ant lagamino, Ingrida neslepia – po tokio intensyvaus mėnesio buvo sunku atsigauti.

„Po tiek kelionių, nuo įspūdžių jau plyšo galva (juokiasi). Dar dabar mirga marga vaizdai. Taip intensyviai keliauti teko pirmą kartą, nes pati mėgstu išskaidyti keliones. Taip spėji pasiilgti ir skrydžių, daiktų pakavimosi. O dabar jau buvo net sunku suprasti, kur čia diena, kur naktis. Bet toks savotiškas supurtymas, pasikrovėme įspūdžių, kurie dar ilgai liks širdyje“, – sako Ingrida.

Todėl ir likusią vasarą Ingrida Martinkėnaitė ruošiasi praleisti ramiau. Numatyta daug koncertų, o laisvą laiką skirs ramiam poilsiui gamtoje. Juk vasarą ir Lietuvoje galima puikiai praleisti laiką.

Daugiau kelionių vaizdų – galerijoje:

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Ypatingos

09:00
07:59

Esports namai

URBAN˙/

Metas ruošti automobilį

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką