Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2021 08 12, 08:00

Po mitingo žinomi žmonės soc. tinkluose masiškai reiškia palaikymą skiepams

Po antradienį prie Seimo įvykusio mitingo ir jį nulydėjusių riaušių soc. tinkluose pasipylė kintančių rėmelių lietus. Daugybė žmonių, o tarp jų ir žinomi, taip išreiškia savo palaikymą skiepams ir siunčia žinutę abejojantiems dėl savo sprendimo – vakcinuotis ar ne.
Natalija Bunkė, Jurtinas Jarutis, Monique, Erica Jennings
Natalija Bunkė, Justinas Jarutis, Monique, Erica Jennings / 15min nuotr.

Prie Seimo susirinkusi tūkstantinė minia antradienį protestavo prieš rugsėjį planuojamus įvesti ribojimus nepasiskiepijusiems, netestuotiems ir nepersirgusiems koronavirusu. Taikiu turėjęs būti mitingas taip taikiai nesibaigė – naktį vyko riaušės, sužeisti liko netgi pareigūnai.

Trečiadienio rytą mitingas tebebuvo bene pati populiariausia aktualija soc. tinkluose. Ta proga daugelis savo poziciją išreiškė kaip įmanydami, tačiau tikrai buvo neįmanoma neatkreipti dėmesio į besikeičiančius feisbuko rėmelius.

„I trust science. I am vaccinated“ (liet. k. Pasitikiu mokslu. Esu paskiepytas.); „Educated. Vaccinated. Go get your vaccine“ (liet. k. Išsilavinęs. Pasiskiepijęs. Pasiskiepyk ir tu.) ir kitokie panašūs rėmeliai tapo populiariu pasirinkimu tų, kurie siekė pasidalyti savo pozicija diskusijoje apie skiepus.

Tokį feisbuko rėmelį užsidėjo atlikėjai Justinas Jarutis, Natalija Bunkė, Monika Pundziūtė-Monique, Vaidas Baumila, Leonas Somovas, Gabrielius Liaudanskas, Justė Arlauskaitė, Eglė Jurgaitytė, Domantas Razauskas, keliautojas Mantas Bertulis, stilistė Agnė Jagelavičiūtė, soc. tinklų žvaigždės Ieva Mackevičienė, Vaida Skaisgirė, Simona Nainė, aktoriai Eimutis Kvoščiauskas, Beata Tiškevič, Gytis Ivanauskas, Andrius Žiurauskas, Dominykas Vaitiekūnas, režisierė Dalia Ibelhauptaitė, laidų vedėjai Rolandas Mackevičius, Edvardas Žičkus, komikai Mantas Stonkus, Vaidas Grincevičius ir kiti.

Dalis palaikymą vakcinacijai išreiškusių žinomų žmonių:

Plačiau į mitinguotojus jau anksčiau sureagavo aktorius Eimutis Kvoščiauskas. Socialiniuose tinkluose jis pasidalijo tokiu įrašu:

„Kartuvės. Šiandien prie Seimo galutinai pasikorė „Šeimų maršas“.

Tiksliau karti norėjo kitus, o patys visiškai apsinuogino. Apnuogino savo vertybes, ideologijas, tikslus.

Na, pasakykite man nuoširdžiai, tie kurie ėjot su jais – jums ne gėda? Nerausta skruostai?

Draugai, esantys prieš skiepus, jūs norit būti tarp jų?

Prie Seimo susirinko tamsa, blogis ir dugnas, valdomas šutvės, kuri nori viską griauti, trukdyti, save prastumti į postus, o vėliau vogti ir kvailinti tą buką minią. Liūdna...“

Prie kritikos lavinos prisidėjo Vaidas Baumila, Mantas Bertulis, Akvilė Kavaliauskaitė ir kt.

Apie tai plačiau galite skaityti čia: Žinomų žmonių kritika mitinguojantiems: „Prie Seimo susirinko tamsa, blogis, dugnas“.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką