Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Po pergalės „Chorų karuose“ kauniečiai gydosi peršalimą ir ieško pamesto apdovanojimo

„Chorų karų“ finalas
Kęstučio Vanago/BFL nuotr. / Pergalę „Chorų karuose“ atšventę kauniečiai ieško pamestos apdovanojimo lentos ir ruošiasi daugybei koncertų.
Šaltinis: 15min
0
A A

Šį šeštadienį TV3 projekte „Chorų karai“ triumfavęs šampaninis Raigardo Tautkaus Kauno choras iš peties atšventė pergalę: ketvirtą valandą prie vieno Kauno prekybos centrų koncertą surengę choristai dabar gydosi peršalimą. Dar vienas choro galvos skausmų – kažkur LTV studijoje dingo apdovanojimas, lenta su 25 000 litų čekiu.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Pasibaigus tiesioginei „Chorų karų“ transliacijai, iš rėmėjų tortą ir šampano gavę kauniečiai kurį laiką linksminosi LTV studijoje, o vėliau patraukė į muzikos klubą „House of Music“. Vėliau visi choro dalyviai ir organizatoriai patraukė į Kauną, kuriame ir vyko didžioji pergalės šventė.

Juliaus Kalinsko/„15 minučių“ nuotr./„Chorų karų“ akimirka
Kauno choro nariai ir Ž.Daubarytė (centre) 

„Buvo pasirūpinta scena, ten choristai padainavo keletą kūrinių. Iššovėme keletą fejerverkų, atėjo savivaldybės atstovų, mus pasveikino. Gavome dovanų, gėlių, keletą didžiulių butelių šampano, jie, kaip pridera, buvo iššvaistyti“, – pasakojo Kauno choro vadybininkė, Raigardo Taukaus  gyvenimo draugė ir vadybininkė Žaneta Daubarytė.

Kaune choras savo programą pradėjo apie ketvirtą valandą ryto. Pasak Ž.Daubarytės, choro sutiktuvių šventė truko apie keturiasdešimt minučių – ilgiau naktį švęsti miegamajame mikrorajone nebūtų buvę galimybės. Ž.Daubarytė teigė, kad nepaisant tokio vėlyvo laiko į choristų sutiktuves susirinko labai daug kauniečių, kurių dauguma informaciją rado socialiniame tinklapyje facebook.com, kuriame yra prisiregistravę apie 20 tūkstančių Kauno choro gerbėjų.

„Kodėl šventėme prie prekybos centro? Nuo to prekybos centro aikštelės choristai kiekvieną kartą išvykdavo į filmavimus. Iš šios vietos iš Vilniaus grįžę choro nariai ir išsiskirstydavo į namus. Tai mums jau tapo simboline vieta“, – kalbėjo Ž.Daubarytė.

Kauno choro vadybininkės teigimu, atvirame ore vykusių choristų sutiktuvių metu peršalo keletas solistų, be kurių šampaninis choras sunkiai išsivers antradienį vyksiančiuose „Vaikų balso“ apdovanojimuose.

Choristai yra labai išvargę, jie nebuvo pratę prie tokių tempų ir finalas jiems buvo paskutinis smūgis. Žinoma, kai kurie išgėrė šampano, džiūgavo, pilnu balsu rėkavo...

„Choras atliks Raigardo kūrybos dainą, kuriame yra nemažai solinių partijų, ir aš jau dabar nežinau, ką reikės daryti, nes keli solistai vargiai prašneka. Choristai yra labai išvargę, jie nebuvo pratę prie tokių tempų ir finalas jiems buvo paskutinis smūgis. Žinoma, kai kurie išgėrė šampano, džiūgavo, pilnu balsu rėkavo...“ – teigė Ž.Daubarytė. „Vaikų balso“ filmavime planuojama sergančius solistus pakeisti kitais choro nariais.

Kauniečiai dar kol kas neapsilankė Kauno zoologijos centre, kurio augintiniams liūtams ir bus skirtas visas choro piniginis laimėjimas.

„Apsilankysime, kai atsiimsime prizą, nes tą lentą LTV kažkur palikome, ji per filmavimą pasimetė...“ – juokėsi Kauno choro vadovė.

Choristai neatmeta galimybės balandžio 25 dieną pasirodyti zoologijos sode vyksiančiame koncerte, nors tą pačią dieną jau yra suplanuotas vienas koncertas. Pasak Ž.Daubarytės, renginių, kuriuose pasirodys Kauno choras, skaičius auga kaip ant mielių – pastaruoju metu suplanuota daugiau nei 20 koncertų.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką