Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2020 12 03, 11:57

P.Gražulis – apie pusnuogį asmenį jo bute Seimo viešbutyje: „Ten buvo kažkoks vyriškis, jo nepastebėjau“

Ketvirtadienį Seime sutiktas parlamentaras Petras Gražulis pakomentavo nuotoliniu būdu trečiadienį vykusį Kultūros komiteto posėdį. Čia dalyvavo ir P.Gražulis, už kurio vienu metu pasirodė parlamentarui susitvarkyti su kompiuteriu padėjęs apsinuoginęs vyriškis. Politikas kartoja, tai – pats apie situaciją prabilęs Andrius Tapinas, išlindęs iš spintos.

Kultūros komiteto posėdyje vakar nuotoliniu būdu dalyvavę politikai ir kiti jį stebėję žiūrovai galėjo išvysti kiek neįprastą vaizdą, mat posėdyje pasirodė ne tik Seimo narys Petras Gražulis, bet ir apsinuoginęs vyras.

Iš surauktų parlamentaro antakių buvo matyti, kad politikas susidūrė techniniais nesklandumais, tad į pagalbą pasitelktas šalia buvęs asmuo. Kas tiksliai – kol kas nežinoma, nes situacijai pasiekus viešumą P.Gražulis laikėsi skirtingų versijų.

Iš pradžių į situaciją reagavęs piktai ir atmetęs 15min skambutį, vėliau teigė, kad šalia stovėjo jo sūnus, tačiau po pusvalandžio savo nuomonę vėl pakeitė. Ketvirtadienį Seime politikas toliau ugningai kartojo, kad pusnuogis pasirodė vaizdo įrašą pirmiausiai feisbuke paviešinęs Andrius Tapinas, kuris jį „jau ilgą laiką persekioja“.

P.Gražulio kalba Seime apie įvykusį incidentą:

„Kai Tapinas parašė, pagalvojau, kad nebuvo juk jokio pusnuogio. Kelis kartus turėjau atsisukinėti, nes ten buvo kokia dešimtoji sekundės, kokia sekundė. Galvojau, kad montažas ar kas. Bet Tapinas! Aš prisiekiu jums, tai Tapinas. O klausėt Tapino? Tai paklauskit“, – kalbėjo P.Gražulis.

Žurnalistei pastebėjus, kad vaizdo įraše matomas vyras yra anaiptol nepanašus į A.Tapiną, P.Gražulis prieštaravo ir vėl kartojo, kad „dabar galima pasidaryti visokias depiliacijas, plaukus, barzdas, gali pasikeisti įvaizdį“.

Žygimanto Gedvilos / 15min nuotr./Petras Gražulis
Žygimanto Gedvilos / 15min nuotr./Petras Gražulis

Kalbai nukrypus apie Seimo nario Remigijaus Žemaitaičio su P.Gražuliu poruojamą politiką Dobilą Sinkevičių, kuris yra panašus į vaizdo įraše matomą vyrą, P.Gražulis viską griežtai neigė.

„Dobilas yra artimiausias Žemaitaičio bendražygis. Praeitą kadenciją jis buvo Žemaitaičio patarėjas. Žemaitaitis yra ne kartą nakvojęs pas Dobilą“, – sakė politikas.

Visgi faktas, kad už Petro stovėjo apsinuoginęs vyras, išliko nenuginčijamas. Tą pripažino pats politikas. „Ten buvo kažkoks vyriškis, ne visai pilnai apsirengęs, jo net nepastebėjau, paskui tik Tapinas parodė“, – kartojosi P.Gražulis.

Naujasis ar senasis Petro Gražulio draugas Dobilas Sinkevičius ????...

Posted by Remigijus Žemaitaitis on 2020 m. gruodžio 2 d., trečiadienis

Kaip ir minėta, dar vakar alfa.lt politikas pateikė kitokią įvykių versiją. Kaip portalui teigė P.Gražulis, vaizdo įraše yra užfiksuotas būtent jo sūnus. O portalui 15min politikas tuo metu pateikė šiandienos įvykių versiją primenantį komentarą.

„Taip, sakiau, kad sūnus, bet geriau pažiūrėjus į vaizdo medžiagą galiu garantuoti, jog ten – Andrius Tapinas. Jis visur mane persekioja, tai nereikia stebėtis, kad ir čia kartu pateko“, – teigė Petras.

Išvaizdos neatitikimus Petras irgi galėjęs paaiškinti. Kaip pats teigė, šiais laikais vaizdo technologijos itin pažengusios, todėl „Andrius lengvai galėjo pakeisti išvaizdą“.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką