Dabar populiaru
Publikuota: 2019 kovo 14d. 12:45

Po sunkių išbandymų Eleonora Sebrova stojasi ant kojų ir pristato muzikinio klipo anonsą

Eleonora Sebrova
D.Ščiukos nuotr. / Eleonora Sebrova

Prieš metus apie savo solinę karjerą pradėjusi kalbėti atlikėja Eleonora Sebrova rengiasi pristatyti savo ilgų mėnesių darbo rezultatus – kaip ji pati sako, daug pamokų kainavę metai davė ypatingai didelės patirties, kurios jai teko semtis ne tik Londone, bet ir Las Vegase, Los Andžele, Havajuose.

„Prieš metus Ispanijoje nufilmuotas antrasis muzikinis klipas, į kurį dėjau daug vilčių, sekėsi gerokai sunkiau, nei pirmasis, dainos „I Follow You“, kuris surinko virš milijono peržiūrų ir, turint omeny, kad tai buvo tik startas, tie skaičiai man buvo rodiklis, kad einu teisinga linkme. Jau tada, vos jį pristačiusi, visą savaitę Lietuvoje buvau „Youtube“ tope, tad supratau, kad išleisdama kitą dainą ir klipą nebegaliu nuvilti“, – sako E.Sebrova.

Manto Rutkausko nuotr./Eleonora Sebrova
Manto Rutkausko nuotr./Eleonora Sebrova

Tiesa, antrasis klipas iki šiol nėra pristatytas, ir atlikėja iki šiol abejoja, ar jis iš viso vertas būti parodytas.

„Filmavimas saulėtoje Marbella kurorte truko keletą dienų ir buvo sėkmingas ta prasme, kad gavau puikią progą dalį scenų užfiksuoti ypatinguose ypatingų žmonių namuose – neįtikėtinai prabangioje viloje, kuri priklauso „Music box TV“ kanalų savininkams.

Įspūdinga pažintis su vilos šeimininke, stipria ir savarankiška asmenybe, kuri tiek daug pasiekė, man davė įkvėpimo stengtis dar labiau. Visgi vėliau klipo montavimas labai strigo. Tai buvo man pirmoji skaudi pamoka, kad norint pasiekti rezultatų, visų pirma svarbu aplink save susiburti atsakingų, darbščių ir žodžio besilaikančių žmonių komandą. Užtenka vieno pagalio rate ir karieta nebevažiuoja“, – atviravo Eleonora.

Manto Rutkausko nuotr./Eleonora Sebrova
Manto Rutkausko nuotr./Eleonora Sebrova

„Šiandien klipas jau sumontuotas, bet žiūrėdama į jį aš matau… praeitą etapą. Gal dėl to jis man kelia klaustukų, ar leisti, ar neleisti. Visgi, kol visas šitas klausimas sprendėsi, judėjau toliau – man atsirado neeilinė proga įrašyti naujų dainų su Grammy nuominuotu muzikos prodiuseriu Damon Elliot. Jaučiausi, lyg laimėjusi loterijoje, nes toli gražu ne kiekvienam atsiranda progų dirbti su žmogumi, sukūrusiu tokius hitus kaip Christinai Aguilerai („Lady Marmelade“) ar Pink („Get the Party Started’, Destiny Child 'Survivor)“, – pasakojo atlikėja.

Įrašai geriausiose muzikos studijoje Las Vegase, Los Andžele, Havajuose vyko intensyviu tempu.

„Įrašai, įrašai, o tarp jų – vakarėliai su pasaulio įžymybėmis. Atrodė, kad sapnuoju, kad tai negali būti realu. Praeita vasara buvo kūrybinė euforija, o paskui ją sekė laukimas, kas iš to gavosi. Rudeniop gavau pirmuosius įrašus ir, atvirai pasakysiu, labai labai nusivyliau. Mane praktiškai sugniuždė tai, kad nei viena įrašyta daina man visai nepatiko.

Pasimečiau, galvojau, ką dabar daryti – juk tam skyriau labai daug laiko ir, kas skaudžiausia, visas savo santaupas. Tai buvo dar viena pamoka: gali pasirinkti geriausius žmones, bet nebūtinai jie man sukurs geriausia, ką sugeba. Kūryba yra rizika, ir ją reikia sugebėti pakelti“, – dalinosi Eleonora.

D. Ščiukos nuotr./Eleonora Sebrova
D. Ščiukos nuotr./Eleonora Sebrova

Keli mėnesiai buvo ypač sudėtingi, netgi depresyvūs, bet vėliau, kaip pasakoja atlikėja, pasiryžo stotis ant kojų.

„Aš parašiau gal daugiau nei 200 laiškų įvairiausiems pasaulio prodiuseriams, siunčiau dainas, tariausi. Gavau ir atsakymų, ir patarimų, ir, kas geriausia, kai kurie sutiko su Amerikoje įrašytu vokalu sukurti muzikinius miksus. Šitas sprendimas buvo langas, kurį atidariau, kai atrodė, jog durys užsidarė. Ir atidariusi jį aš vėl matau nerealias galimybes“, – šypsosi atlikėja, šiandien pasiruošusi leisti išgirsti vieną iš tokių miksų – dainai „With You“.

Eleonoros Sebrovos dainos „With You“ anonsas:

VIDEO: Eleonora - With You (teaser)

Neseniai fotografo Dainiaus Ščiukos studijoje vykusi fotosesija tapo nedideliu kūrybiniu žaidimu su operatoriumi Mindaugu Urbiku – ekspromtu kurta dainos mikso vizualizacija įamžino fotosesiją, kuriai pasiruošti padėjo ir žinomas makiažo meistras Povilas Staniulionis.

„Tai nėra klipas, tai greičiau jo anonsas, pabandymas, kokiu stiliumi norėčiau šią dainą atskleisti. Dabar ruošiuosi rimtesniam filmavimui ir aplink save buriu veržlią, stiprią komandą, kas, dabar jau žinau, lemia labai daug sėkmės“, – apie savo planus kalbėjo E.Sebrova.

Temos: 1 Eleonora Sebrova

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Gerumu dalintis gera
Ekspertai pataria

Video

14:48
01:05
00:43

Dabar tu gali

Maistas

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką