Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Populiarusis serialas „Specialioji Los Andželo policija“ – jau Lietuvoje

Serialas „Specialioji Los Andželo policija“
Kadras iš serialo / Serialas „Specialioji Los Andželo policija“
Šaltinis: 15min
0
A A

LNK pradeda rodyti visame pasaulyje populiarų draminį serialą „Specialioji Los Andželo policija“ („NCIS: Los Angeles“), pasakojantį apie Karinio jūrų laivyno kriminalinių tyrimų tarnybos Specialiųjų projektų skyriaus rizikingą darbą. Skyriui patikėta sulaikyti sunkiai sugaunamus nusikaltėlius, kurie kelia grėsmę nacionaliniam saugumui.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Prisidengę išgalvotomis tapatybėmis ir pasitelkę naujausiais technologijas, nepriekaištingai treniruoti agentai dirba itin slaptai ir rizikuoja savo gyvybe, kad sulaikytų įtariamuosius.

Specialusis agentas „Džy“ Kalenas – chameleonas, virstantis kuo tik reikia, kad įsiskverbtų į nusikaltėlių pasaulį. Jo porininkas specialusis agentas Semas Hana anksčiau tarnavo Jungtinių Valstijų jūrų pėstininkų specialiosiose pajėgose, dalyvavo karinėse operacijose Afganistane ir Irake.

Erikas – žvalgybos specialistas, gebantis pasinaudoti moderniausia stebėjimo įranga, kad apsaugotų savo komandą ir suteiktų jiems gyvybiškai svarbių žinių.

Komandai padeda specialioji agentė Kenzė Blai, išskirtinai gabi nužudyto jūrų pėstininko dukra, kurią taip traukia darbo pogrindyje sukeltas adrenalino antplūdis.

Operatyvinės veiklos psichologas Neitas Getsas geba įlįsti į kiekvieno mąstyseną, sudaryti įtariamojo psichologinį portretą ir stebėti agentų psichologinę būklę prieš, po ir užduoties metu.

Dominikas Veilas – kvalifikuotas, bet dar nepatyręs komandos naujokas, o Henrieta „Hetė“ Leng atsakinga už skyriaus pagalbinį personalą, kad parūpintų viską nuo mikroskopinių sekimo kamerų iki automobilių.

Apsiginklavę aukščiausių technologijų įranga agentai nuolat siunčiami į gyvybei pavojingas situacijas ir tampa labai artimi, nes visada pasitiki komandos draugu, kad šis atliks tai, ko reikia nacionaliniams interesams apsaugoti.

Semo Hanos vaidmenį atlieka „Grammy“ apdovanojimo laimėtojas LL COOL J, labai gerai žinoma pramogų pasaulio ikona, asmenybė, apimanti kuo įvairiausias sritis: muziką, kiną, televiziją ir net madą. Jis – žinomas filantropas, besirūpinantis naujų talentų paieška, jų ugdymu, prodiusavimu.

Džy Kaleną vaidina Chrisas O'Donnellis, pažįstamas iš serialo „Grei anatomija“.

Įtampa, pažangiausios nusikaltimų tyrimo technologijos, tarpusavio santykiai, nepaliekantys abejingų serialo herojai – visa tai ir dar daugiau naujajame LNK TV seriale – „Specialioji Los Andželo policija“ pirmadieniais 22.30 val.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką