Dabar populiaru
Publikuota: 2019 gegužės 26d. 21:55

„Lietuvos talentų“ nugalėtoju tapo 19-metis šokėjas Edgaras Kerpė

Edgaras Kerpė
Vido Černiausko nuotr. / Edgaras Kerpė

Sekmadienio vakarą Lietuva rinko ne tik naują prezidentą, bet ir naują „Lietuvos talentą“. Po įnirtingos kovos ir balsavimo paaiškėjo, kad kitus 11 dalyvių įveikė bei 10 tūkst. eurų laimėjo talentingasis šokėjas Edgaras Kerpė.

„Jaučiuosi neapsakomai. Aš tikėjau, kad tai įmanoma realizuoti. Įgyvendinau savo tikslą“, – ką tik po pergalės, neslėpdamas jaudulio, kalbėjo nugalėtojas.

Šokėjas kol kas nežino, kur išleis piniginį prizą, tačiau dalį tikrai skirs Lietuvos garsinimui.

„Dabar apie tai kalbėti tikrai per anksti. Vis dėlto pinigai bus skirti asmeniniam tobulėjimui, Lietuvos garsinimui“, – sako Edgaras.

Vido Černiausko nuotr. /Edgaras Kerpė
Vido Černiausko nuotr. /Edgaras Kerpė

Dalyvių pasirodymus vertino šou teisėjai: Marijus Mikutavičius, Ineta Stasiulytė ir Justinas Jankevičius. Tačiau jie superfinale turi tik patariamąjį balsą – viską sprendžia žiūrovai.

Superfinale pasirodė „MeGusta V-Team“, „Diamonds show“, „Viduramžiai.lt“, Izabelė Kuzelytė, „Aušrinė“, „Sunny“, Edgaras Kerpė, studija „RED“, „Skillz“, Eglina Aleksandravičiūtė.

Du dalyviai į superfinalą deleguoti interneto vartotojų ir teisėjų sprendimu. Po kiekvieno pusfinalio žiūrovai galėjo balsuoti papildomame balsavime ir savo balsais sugrąžinti į „Lietuvos talentų“ pusfinalio neįveikusius dalyvius.

Vido Černiausko nuotr. /„Lietuvos talentų“ superfinalo akimirka
Vido Černiausko nuotr. /„Lietuvos talentų“ superfinalo akimirka

Daugiausiai balsų sulaukė iliuzionistas Antonas Lavrentjevas. Jis iš karto pateko į superfinalą. Antroje vietoje atsidūrė Auggi & Violeta DaQueen. Trečioje vietoje – operos balsais žiūrovus sužavėję Aušra ir Jonas. Teisėjai nusprendė, kad vertesni superfinalo yra Aušra ir Jonas.

Sužinojęs apie tai, kad pateko į superfinalą, A.Lavrentjevas nenustebo. Iliuzionistas teigė, kad tikėjosi tokio palaikymo, nes jo pasirodymas „Youtube.com“ puslapyje surinko bene daugiausiai peržiūrų. Pasiruošti superfinalui Antonas turėjo mažiausiai laiko, todėl kiekviena minutė – gyvybiškai svarbi.

Vido Černiausko nuotr. /Antonas Lavrentjevas
Vido Černiausko nuotr. /Antonas Lavrentjevas

„Iš pradžių turėjau planą pritraukti sentimentalių žiūrovų balsus banalios dramos pagalba. Kaip, pavyzdžiui, pasipiršti scenoje... Bet po to pamačiau, kad praeina tik šokėjai. Ir nusprendžiau pasirodyti kaip visada – palinksminti ir nustebinti stipriais triukais, o ne pigiais dalykais“, – sakė A.Lavrentjevas.

Iliuzionisto pasirodymo tema buvo laikas, o fokusas su J.Jankevičiaus laikrodžiu pakerėjo teisėjus. „Visada padarai daugiau, negu kad tik buri“, – sakė I.Stasiulytė.

Vido Černiausko nuotr. /Aušra ir Jonas
Vido Černiausko nuotr. /Aušra ir Jonas

Gerąją naujieną išgirdę Aušra ir Jonas neslėpė nuostabos. Duetas širdyje tikėjosi sulaukti palaikymo, tačiau žiūrovų ir teisėjų meilė suteikė labai daug gerų emocijų. Aušra net verkė iš džiaugsmo, o Jonui teko ją raminti.Teisėjai plojo atsistoję ir žėrė liaupses!

Oro akrobatė Izabelė Kuzelytė daro viską, kad tik pakiltų aukščiau nuo žemės. Tai, kas kitiems įvaro panikos priepuolį, jai – malonumas. Iš pradžių jai sunkiai sekėsi susidraugauti su šiuo talentu, tačiau sunkus darbas davė vaisių.

Vido Černiausko nuotr. /Izabelė Kuzelytė
Vido Černiausko nuotr. /Izabelė Kuzelytė

Pasirodymo metu mergina kalba kūno kalba, kurią suprastų visas pasaulis. „Pasirodėte fantastiškai. Linkiu, kad žiūrovai balsuotų“, – sakė J.Jankevičius.

Superfinalo akimirkos – galerijoje:

„Esu iššūkių žmogus. Kiekviena pasirodymo metu žinutė yra skirtinga. Šį kartą bus žinutė, kad tu gali viską bet kokia kaina“, – kalba mergina, atrankų metų sulaukusi auksinio mygtuko.

Šokėjas Edgaras Kerpė į sceną žengė turėdamas visą gerbėjų armiją. Talentingas jaunuolis sako, kad jam svarbiausia yra emocija, o tai, ką jis šoka scenoje, išgyvena savo viduje.

Kai atrankoje vedėjai paspaudė Edgarui auksinį mygtuką, jis iš laimės krito ant žemės. Po Edgaro pasirodymo teisėjai ir žiūrovai plojo atsistoję! „Žiūrint į tave nenoriu praleisti nė vienos akimirkos. Taip jaučiuosi tik žiūrėdamas futbolą. Esi stebukladarys“, – gyrė M.Mikutavičius.

Vido Černiausko nuotr. /Edgaras Kerpė
Vido Černiausko nuotr. /Edgaras Kerpė

Studiją „RED“ į projektą atvedė jų vadovė. Šokėja prieš devynerius metus pati bandė laimę „Lietuvos talentuose“ ir vadina tai viena geriausių patirčių ir įvykių.

„Norėjau, kad kad jie tą patį patirtų. Pajustų tas emocijas ir pabūtų toje scenoje“, – sako vadovė, pasibaigus pusfinaliui dvi dienas verkusi iš laimės, kad jos mokiniams pavyko sužavėti visą Lietuvą.

„Va, ką reiškia pasirinkti teisingą muziką“, – gyrė J.Jankevičius. „Jūsų šokis priverčia mąstyti giliau“, – sakė I.Stasiulytė.

Vido Černiausko nuotr. /„Lietuvos talentų“ superfinalo akimirka
Vido Černiausko nuotr. /„Lietuvos talentų“ superfinalo akimirka

Šokių kolektyvas „Aušrinė“ – Alytaus pasididžiavimas. Pasirodyti puikiai pusfinalyje merginoms nesutrukdė net lūžusi koja. Taip nutiko Rugilei, kuri šoko sukandusi dantis. Projekto dalyvė tikino, kad negali pavesti kolektyvo, nes jis yra per daug brangus. 17 metų gyvuojantis kolektyvas „Aušrinė“ superfinale pasirodė jau trečią kartą.

Džiunglių šou ir artistiškos šokėjos sulaukė pagyrų! „Merginos, jūs darote stebuklus. Labai noriu jus pamatyti vėl“, – sakė I.Stasiulytė.

Vido Černiausko nuotr. /„Aušrinė“
Vido Černiausko nuotr. /„Aušrinė“

Šokių kolektyvas „Megusta V-Team“ neslepia – atėję į projektą jie nesitikėjo sulaukti tiek daug palaikymo iš teisėjų. O M.Mikutavičiaus paspaustas auksinis mygtukas privertė tiesiog klykti iš laimės.

„Lietuvoje turi būti ne tik krepšinis. Norime, kad į šokius visi pradėtų žiūrėti iš kitos pusės. Todėl stengiamės kažką daugiau padaryti“, – sako šokėjai.

„Fantastika, esate žiauriai geri. Niekas netartų nė vieno blogo žodžio, jei taptumėte čempionais“, – gyrė J.Jankevičius.

Vido Černiausko nuotr. /„Megusta V-Team“
Vido Černiausko nuotr. /„Megusta V-Team“

Gimnastės „Diamonds show“ superfinalui ruošėsi vadovės namuose. Merginos repetuoja kambaryje, namo kieme – kaimynai prisižiūri visko. Deimantinės mergaitės į superfinalą patenka jau trečią kartą. Tačiau tai nėra atsitiktinė sėkmė. Tai – tikrų talentų ir daugybės treniruočių darbo vaisius.

„Užsikėlėme kartelę dar aukščiau. Ruošiame daug staigmenų tiek žiūrovui, tiek pačios sau. To anksčiau niekada nedarėme“, – intriguoja merginos.

Vido Černiausko nuotr. /„Diamonds show“
Vido Černiausko nuotr. /„Diamonds show“

Gatvės šokių studija SKILLZ nori parodyti visai Lietuvai, kad gatvės šokiai yra ne tik choreografija, bet ir gyvenimo būdas. Tai yra tai, be ko šokėjai negali gyventi ir ką labai myli. „Va taip reikia šokti gatvės šokius“, – gyrė J.Jankevičius.

Grupė „Sunny“ iš Kauno dainuoja nuo mažų dienų. Superfinale atlikėjai tikėjosi padaryti savo geriausią variantą ir pateikti geras emocijas tiek žiūrovams, tiek teisėjams. „Žavėjausi ir klausiausi su dideliu susižavėjimu“, – po pasirodymo sakė I.Stasiulytė

Vido Černiausko nuotr. /„Sunny“
Vido Černiausko nuotr. /„Sunny“

Eglina Aleksandravičiūtė nustebino į pagalbą pasikvietusi vieną artimiausių žmonių – seserį. Ir tai pasiteisino – pasirodymas buvo labai gražus. Tačiau išgirdusi, kad pretenduoja į superfinalą, Eglina labai nustebo.

„Kažkur giliai pagalvojau, kad būtų smagu. Bet nemaniau, kad sulauksiu tokio didelio palaikymo. Dėl to pasaulis tapo dar smagesnis“, – kalba Eglina.

„Žiūrint į jus siela šoka“, – sakė J.Jankevičius. „Esate vertos superfinalo“, – teigė I.Stasiulytė.

Vido Černiausko nuotr. /Eglina Aleksandravičiūtė
Vido Černiausko nuotr. /Eglina Aleksandravičiūtė

Nors pusfinalyje visi tikėjosi išvysti viduramžių dvasia alsuojantį pasirodymą, „Viduramžiai.lt“ nustebino visus. Itin sudėtinga idėja pasiteisino – kolektyvas patiko tiek žiūrovams, tiek teisėjams.

Deja, bet projekto dalyviai neatskleidžia, kaip jiems pavyko šis numeris. Superfinale „Viduramžiai.lt“ pateikė dar didesnę staigmeną. Pasirodymas paliko visko mačiusius scenos profesionalus be žado.

Vido Černiausko nuotr. /„Viduramžiai.lt“
Vido Černiausko nuotr. /„Viduramžiai.lt“

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Gerumu dalintis gera

Dabar tu gali

Maistas

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką