TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Šiame straipsnyje pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų, kurie pagal galiojančius LR įstatymus turi teisę naudotis tokio pobūdžio informacija. Jei jums nėra 18 metų, prašome spausti NE ir neatidaryti šio straipsnio. Jei jums jau yra 18 metų, spauskite TAIP tuo pačiu patvirtindami, kad vaizdinė ir grafinė informacija bus skirta tik jūsų asmeniniam naudojimui ir saugoma nuo nepilnamečių.
Taip
Ne
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Prieš 2 metus sužalota Roma Mačiulytė nusivylė teismu: paviešino šiurpias nuotraukas

N-18
Roma Mačiulytė
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr. / Roma Mačiulytė
Šaltinis: 15min
6
A A

Prieš porą metų kankinta ir žiauriai sumušta atlikėja Roma Mačiulytė (59) nusprendė nebetylėti. Moteris atvirai papasakojo, kokia bejėgė šiuo metu jaučiasi, ir paviešino šiurpias nuotraukas, kaip atrodė po kankinimų, patirtų Valerijaus nelaisvėje.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

15min primena, kad dainininkė Roma Mačiulytė buvo žiauriai sumušta 2015-ųjų gruodį. Moteris išsikvietė policiją teigdama, kad draugas prieš ją smurtauja ir neleidžia išeiti iš buto. Daugiau apie istoriją skaitykite čia.

Dar iki šiol dėl šio įvykio varstydama teismų duris, Roma Mačiulytė antradienį pratrūko – feisbuke atvirai papasakojo, kaip šiuo metu jaučiasi.

„Negaliu užmigti visiškai, po vėl n...8-to karto taip ir nesibaigiančių posėdžių (teismo – red.), apleido jėgos ir tikėjimas. Kaip ilgai galima nieko nenuspręsti dėl kažkokio smurtautojo, kuris jau po keleto smurtinių nusikaltimų atsidūrė dabar už grotų, bet jo niekas nesugeba atvežti iki teismo posėdžio. Galima iš proto išsikraustyt per tuos beveik dvejus metus besitąsant po teismus.

Asmeninio albumo nuotr./Roma Mačiulytė
Asmeninio albumo nuotr./Roma Mačiulytė

Nepykit, bet aš tiesiog nykstu, neišlaikau ir jau nebetikiu niekuo mūsų valstybėj. Dvi savaites prabuvus grotuotoj palėpėj, žiūrint kas minutę į mirtį, girdint atvažiuojant policijos mašinas ir nepakylant į viršų pažiūrėt, ar dar gyva belaisvė – aš išgyvenau, bet dabar jau silpstu morališkai.

112 pagalba atsiliepė tik iš 4-to karto ir jau išsivežė su greitąja. Netekus buvau balso nuo smaugimo, smegenų sutrenkimo ir spardymo į galvą, tai paaiškint niekam nieko negalėjau ilgai, dingo kalba. Policija rašė, kad rasta be smurto žymių, neadekvati ir ne savo namuose ir t.t. O nuotraukos, kurias padarė draugė ligoninėje niekam nerūpėjo, iki šiol – nesunkūs sužalojimai.

Asmeninio albumo nuotr./Roma Mačiulytė
Asmeninio albumo nuotr./Roma Mačiulytė

Trys stuburo slanksteliai sulaužyti, abi rankos išsuktos, du šonkauliai sulaužyti, abi kojos nudegintos aliejumi, iš veido artimieji nepažino – tai nežymus sužalojimas. Atleiskit man už drąsą, kad trūko kantrybė, aš parodysiu, koks tas lengvas sužalojimas. Ir dabar mūsų valstybė per tokį išsigimusį smurtautoją man moka invalidumą. O policija viską nurašė ant alkoholio, nors greitoji patikrino kraują ir alkoholio nebuvo rasta. Visi dirba, kad jiems patogiau būtų...“ – feisbuke rašė Roma Mačiulytė.

Kokioje stadijoje šis teismo procesas, 15min pakomentavo Kauno apylinkės teismo pirmininko padėjėja Vaida Bytautė.

„Ši byla Kauno apylinkės teismui perduoda 2016 m. spalio 14 d. Per septynis mėnesius byla buvo išnagrinėta iš esmės ir buvo likusios tik baigiamosios kalbos. Posėdis turėjo įvykti po mėnesio, tačiau buvo gauta pažyma, kad kaltinamasis serga. Antrą kartą posėdis neįvyko dėl to, kad kaltinamasis buvo pasiųstas į pataisos namus atlikti realios laisvės atėmimo bausmės už anksčiau padarytus nusikaltimus. Paskutinis posėdis, kuriame bus sakomos baigiamosios kalbos, yra numatytas lygiai po mėnesio – spalio 12 dieną. Kaltinamasis į teismą bus atvežtas konvojaus pareigūnų“, – 15min sakė Kauno apylinkės teismo atstovė.

TAIP PAT SKAITYKITE: Prabilo mušta ir kankinta Roma Mačiulytė: „Įkaitęs aliejus nudegino ranką ir koją“

Smurtas: kur pranešti ir ieškoti pagalbos
Policijos komisariatai
Tel.: 112
LR Vaiko teisių apsaugos kontrolieriaus įstaiga
Nemokama linija:
Tel.: 8 800 01230, 8 5 210 7176
Savivaldybių Vaiko teisių apsaugos tarnybos skyriai
Vilniuje:
Tel.: 8 5 211 2023, 8 5 211 2567
Emocinė pagalba vaikams
„Vaikų linija“
Kasdien (11-23 val.):
Tel.: 116 111
www.vaikulinija.lt
Emocinė pagalba jaunimui
„Jaunimo linija“
Visą parą:
Tel.: 8 800 28 888
www.jaunimolinija.lt
Emocinė pagalba suaugusiems
„Vilties linija“
Visą parą:
Tel.: 116 123
www.viltieslinija.lt
Emocinė pagalba moterims
„Pagalbos moterims linija“
Visą parą:
Tel.: 8 800 66 366
www.moters-pagalba.lt
Emocinė pagalba rusakalbiams
„Linija Doverija“
Darbo dienomis (16-20 val.):
Tel.: 8 800 77 277

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Dakaras 2018

Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką