Dabar populiaru
Publikuota: 2018 lapkričio 17d. 15:01

Prieš 23 metus duotame interviu Samas papasakojo apie išbyrėjusius dantis ir „pilotuotą“ naikintuvą

Saulius Urbonavičius-Samas
Asmeninio albumo nuotr. / Saulius Urbonavičius-Samas

Internete pasirodė prie 23 metus kurta laida „X klanas“, kuri 1995-1996 buvo rodoma LNK kanale ir sulaukė didžiulio populiarumo. Tai buvo laikai, kai Lietuvos žvaigždės noriai dalino interviu ir perdaug nesuko galvos dėl savo įvaizdžio.

Laida patraukė žiūrovų dėmesį ne tik dėl naujo-atviro ir nenudailinto žvilgsnio į žvaigždes, bet ir buvo patraukli humoru, parodijos elementais, nevengė provokacijų ir naujovių.

Pirmoji „X klanas“ laida, kurią jau galima pamatyti internete, buvo interviu-pokalbių laidos parodija apie BIX lyderį, dabar – prodiuserį Saulių Urbonavičių Samą.

Tuomet, kalbėdamas apie save ir savo muzikinę karjerą, Samas nevengė atviravimų. Pasakodamas apie muzikantų gyvenimą, Samas prisipažino, kad dėl alkoholio vartojimo po ,,balių“ nekenčia savęs ir geriausiai jaučiasi blaivas. Jau daugybę metų būdamas blaivininku, Samas su šypsena turbūt pažiūrės šį interviu, nes jau tuomet jis užsiminė, kad blaivybė yra tikrasis menininko ir sąmoningo žmogaus kelias.

Asmeninio albumo nuotr./Saulius Urbonavičius-Samas
Asmeninio albumo nuotr./Saulius Urbonavičius-Samas

Pasakodamas apie užsienio žvaigdes, Samas prisimins susitikimą su grupe „Nirvana“ 1989 metais, kai BIX ir „Nirvana“ grojo viename klube Vokietijoje: „Jie tada buvo niekam nežinoma grupė iš JAV, paprasčiausi chroniukai ir ėjo myžti už scenos, vietoj to, kad nueitų į tualetą“.

Asmeninio albumo nuotr./Saulius Urbonavičius-Samas
Asmeninio albumo nuotr./Saulius Urbonavičius-Samas

Laidoje Samas papasakos ir daugiau nuotykių iš savo gyvenimo, apie tai, kaip jis tapo būdamas studentas tapo vegetaru ir jam išbyrėjo visi dantys, „pilotuos“ naikintuvą, nes tai neva yra jo hobis, o savo ateitį „numatys“ Rusijoje, užsimaskavęs po ilgu peruku, juodais akiniais ir ūsais. Parodijuodamas rusų žvaigždes, Samas vaidins save po 20 metų pabėgusį į Rusiją, nes „Vakarai mūsų muzikos nesuprato, Lietuva irgi“, pamiršusį lietuvių kalbą ir dainuojantį dainas apie meilę, kaip tipiški saldūs Rusijos popatlikėjai.

VIDEO: X klanas SAMAS BIX
Asmeninio albumo nuotr./Saulius Urbonavičius-Samas
Asmeninio albumo nuotr./Saulius Urbonavičius-Samas

Laidos kūrėjai, atsisakydami saldaus ir nudailinto gyvenimo būdo laidų stiliaus, leido savo herojams jaustis laisvai, parodyti tikrąjį savo veidą ir gyvenimo būdą. Taip gimė „X klano“ laidos apie Samą, Editą Mildažytę, Juozą Erlicką, Vaivą Mainelytę, Reginą Arbačiauskaitę, Andrių Mamontovą, Irmą Jurgelevičiūtę, Borisą Moisejevą ir daugelį kitų žvaigždžių.

Rusijos popžvaigždė, iš Baltarusijos kilęs ir Lietuvoje karjerą pradėjęs Borisas Moisejevas „X klane“ pirmą kartą prisipažino esantis gėjus, Juozas Erlickas pirmą kartą su dukromis rudenį Zarasuose pademonstravo šokinėjimo nuo bokšto sugebėjimus, Rolandas Kazlas, norėdamas parodyti nejuokingąją savo asmenybės pusę, skaitė savo kūrybos eiles, Irma Jurgelevičiūtė aštriai pasisakė už mirties bausmę ir rankų kapojimą vagims, o tuomet dar jaunutė svajonių nuotaka Renata Mikailionytė interviu davė gulėdama su drabužiais vandens pilnoje vonioje savo namuose.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Ypatingos

02:14
08:43

Metas rinktis

Atradimai virtuvėje

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką