Dabar populiaru
Publikuota: 2018 sausio 4d. 23:12

Lygiai prieš 5 metus mama tapusi Vaida Skaisgirė sūnui parašė jautrų laišką

Vaida Skaisgirė mini sūnaus Ato 5-ąjį gimtadienį
Asmeninio albumo nuotr. / Vaida Skaisgirė mini sūnaus Ato 5-ąjį gimtadienį

Sausio ketvirtoji viešųjų ryšių specialistei ir prodiuserei Vaidai Skaisgirei – ypatinga diena. Lygiai prieš penkerius metus ji su Rolandu Skaisgiriu tapo sūnaus Ato tėvais. Šia proga Vaida socialiniame tinkle pasidalijo jautriu laišku sūnui ir mielomis fotoakimirkomis.

„Atrodo, užvakar aš vis negalėdavau įsipatoginti, užmigti, nes naktimis labai spardydavaisi. Gulėdavau ir bandydavau įsivaizduoti, kaip atrodysi, kokiu žmogumi tapsi, kokia aš būsiu tau mama.

Asmeninio albumo nuotr./Vaida Skaisgirė su sūnumi Atu
Asmeninio albumo nuotr./Vaida Skaisgirė su sūnumi Atu

Atrodo, vakar glaudžiau tave ką tik gimusį – tokį mažutį, gležną, bet tuo pačiu – labai stiprų, kovingą ir tokį artimą, tokį savą. Užmigti galėdavau jau daug lengviau, tik kad paošt naktim norėdavai truputį.

O šiandien tau suėjo penkeri. Tu klausi, kodėl paroje yra 24 valandos, kas pastatė televizijos bokštą ir kur gyvena Dievas. Atsakymų ieškom drauge.

Aš pamenu, kai patardama, auklėdama ar pykdama, prie dažno argumento mama pridėdavo – „Kai turėsi vaikų, suprasi“. Manydavau tada, banalesnė frazė, vargu, ar egzistuoja.

O, pasirodo, egzistuoja tūkstančiai lėkštesnių frazių, o ši išvis – viena teisiausių.

Meilė būna įvairių rūšių ir jas visas aš labai branginu, bet meilė savo vaikui – pati brangiausia. Ji yra didžiausia stiprybė, tyrumas, tikrumas, ramybė, laimė, pasididžiavimas, tikėjimas. Tai visi džiaugsmingiausi jausmai ir didžiausi nerimai viename.

Ir tik „kai jau turiu vaiką, supratau“ – kai mane kas nors užgaudavo, mamai širdį skaudėdavo dvigubai daugiau. Kai stipriai sirgdavau, mama jausdavosi kelis kartus blogiau. Kai aš džiaugdavausi sėkmingu pasirodymu skaitovų konkurse, mama manimi didžiuodavosi dešimt kartų daugiau nei aš pati savimi. Kol netapau mama, neįsivaizdavau, kaip mano širdyje galėtų sutilpti tiek visko – tiek meilės, rūpesčio, jaudulio, vilčių. Pasirodo, be problemų.

Su gimimo diena, sūnau. Tu esi geriausia, kas nutiko mano gyvenime“, – socialiniame tinkle „Facebook“ rašė Vaida, sutikusi šiomis mintimis pasidalinti ir su 15min.

Kartu su laišku ji publikavo ir mielas motinystės akimirkas.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Praktiški patarimai

Skanumėlis

Sergu atsakingai

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką