Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Pritrenkiantys Daivos Tamošiūnaitės išvaizdos pokyčiai

Daiva Tamošiūnaitė
„Tomas&Lukas“ nuotr. / Daiva Tamošiūnaitė
Šaltinis: 15min
0
A A

Kiekviena moteris gali būti žavi ir visai nesvarbu, kiek jai metų. Sukurti svajonių išvaizdą ir įkvėpti siekti pozityvių permainų įvairiose gyvenimo srityse renginių ir „Laisvosios bangos“ radijo laidų vedėjai Daivai Tamošiūnaitei (49) padėjo grožio projektas.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Daivai Tamošiūnaitei visi žarsto komplimentus ir nepaliauja kartoti, kad ji atjaunėjo net dešimčia metų.

Kodėl nusprendėte pasidaryti operacijas ir grožio procedūras? Ar ilgai galvojote, kol priėmėte sprendimą? Kokius už ir prieš argumentus svarstėte?

Esu išmėginusi daugelį gražinimosi procedūrų, todėl žinau, kokio efekto galiu tikėtis. Nemalonu buvo įsivaizduoti randus ant savo kūno. Pagrindinė tavo „suknelė“ – švelni, moteriška oda – suadyta! Kažkokiu mistiniu būdu, informacija apie lazerinę lipolizę buvo praslydusi pro šoną. Išgirdusi, kad šios procedūros metu pjūvių nebūna, nusprendžiau pabandyti ir tą savo „suknelę“ pakoreguoti. Man buvo atlikta pilvo, šonų ir žąstų lazerinė lipolizė. Vos po vienos nesudėtingos procedūros buvo suformuota daili figūra, kuria labai džiaugiuosi!

Gydytojai man pasiūlė atlikti ir akių vokų pakėlimo operaciją, dėl kurios labai nesukau galvos ir iškart sutikau. Žinojau, kad bus paprasčiau, maloniau darytis makiažą, dažantis nereikės viena ranka pakelti voko ir akys plačiau matys pasaulį. Nors jos nebuvo labai užkritusios, bet kasmet vis labiau pastebėjau „smunkančios kojinės“ efektą, kuris manęs nedžiugino. Baugino ir tai, kad vakarais negalėdavu ilgai užsisėdėti prie kompiuterio – manosios akys žymiai greičiau pavargdavo nei anksčiau.

Tiesa pasakius, kiek svarsčiau, ar man būtinos visos gydytojų parinktos grožio injekcijos. Su hialuronu jau buvau pažįstama ir puikiai žinojau, kokio efekto reikia tikėtis, o štai dėl botulino vis dvejojau. Labai gąsdino šio produkto padauginusių moterų nuotraukos. Bet kai gydytojai patikino, kad mano veidas tikrai judės (be mimikos nemokėčiau šnekėti) – sutikau. Ir dėl to nė kiek nesigailiu. Dabar jau žinau, kad injekcijų rezultatai priklauso nuo profesionalų kompetencijos ir estetikos pojūčio.
 
Kuri procedūra jus labiausiai nustebino?

Lig šiol nebuvau girdėjusi apie chirurginius siūlus. Šiais siūlais man buvo pakoreguotas apatinis veido kontūras, atliktas veido patempimas. Siūlų poveikis išties stebuklingas  –  bėgant laikui pakritusi veido oda labai gražiai ir natūraliai „kyla“ į viršų, išryškėja skruostikauliai. Mano manymu šie siūlai – puiki išeitis moterims, kurios nesiryžta veido plastinėms operacijoms.

Kuri procedūra jums buvo nemaloniausiai?

Nemaloniausia buvo, kai lazeriu šalino veido kapiliarus. Bet procedūra trunka išties trumpai – vos valandėlę, o puikus rezultatas išlieka ilgam. Tad jeigu reiktų ir vėl atlikti šią procedūrą, neabejotinai ją pakartočiau. Nes veido raudonis nepuošia nė vienos moters.

Kaip į pasikeitusią išvaizdą reagavo jūsų artimieji?

Man savo netobulumus kartais visai sėkmingai sekdavosi užmaskuoti. Geras makiažas, geri drabužiai daro stebuklus. Tik pats nuo savo atvaizdo veidrodyje niekur nepabėgsi.

Ką patartumėte moterims, kurios dvejoja, ar ryžtis plastinėms operacijoms, grožio injekcijoms ar procedūroms su lazeriu?

Žinoma, daug ką galima nuveikti sportuojant, sureguliavus mitybą, tinkamai prižiūrint odą. Bet labai dažnai mes per vėlai prisimename apie dėmesį sau, savo sveikatai, savo išorei. O akimirksniu ištaisyti tai, ką gadinai gal ne vieną dešimtį metų, yra pasiutusiai sunku. Visos turime ne pačius maloniausius gyvenimo įvykius primenančių raukšlelių. Man tie grioveliai virš nosies tikrai malonių prisiminimų nesukelia. Aš jų niekada nenorėjau, tad hialuronui, mezoterapijai ir biorevitalizacijai pasakiau „taip“.

Kada, jūsų nuomone, moteriai reikia ne plastikos chirurgo, o psichologo pagalbos?

Kada mano, kad grožio procedūros ir operacijos turėtų pakeisti jos gyvenimą: atvesti karštai mylintį princą prie vartų ir pagaliau padaryti amžinai laiminga.

D.Tamošiūnaitė dalyvavo klinikos „Grožio pasaulis“ ir žurnalo „VMG Ikona“ 2015-ųjų pokyčių projekte.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką