Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Projekto „Lietuvos talentai” rengėjai iš Didžiosios Britanijos lietuvį Steponą prilygino Susanos Boyle atradimui

Steponas Zonys
TV3 nuotr. / Steponas Zonys.
Šaltinis: 15min
0
A A

Sekmadienį su netikėčiausiais širdį virpinančiais talentais praėjo dar viena grandiozinio TV3 projekto „Lietuvos talentai“ laida. Antrosios atrankų laidos dalyvius turėjo progos pažinti ir pagal tarptautines taisykles kuriamo projekto įkūrėjai. „Got talent“ prodiuserė Sheldon Bayley, pamačiusi TV3 laidos įrašą, negalėjo patikėti, kad tokioje mažoje valstybėje gali būti tokių talentingų žmonių.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

„Tai lietuviškoji Susana Boyle. Jūs atradote tikrą deimantą, kuris vertas didžiausios pagarbos ir šlovės. Tokioje mažoje Lietuvoje, yra tokių perlų. Mes esame sužavėti. Dar tik sezono pradžia, o jau visam pasauliui galite parodyti, kad Lietuvoje yra auksinių balsų, auksinių talentų, kuriems bus atviros viso pasaulio scenos“, – susipažinusi su „Lietuvos talentų“ šou pasirodančiais lietuviais, negailėjo pagyrų Pasaulio talentų konkursus kuruojanti „Got talents“ pagrindinė prodiuserė.

Mūsų šalyje projektą kuriančios „TV manijos“ prodiuseris Saulius Urbonavičius-Samas džiaugėsi iš Didžiosios Britanijos sulaukęs tokio skambučio.

„Iš pat ankstyvo ryto sulaukiau Sheldon skambučio. Toks susižavėjimas buvo tik po pernai metų  nugalėtojo Miko, dantimis skambinančio įmantriausias meodijas, pergalingo pasirodymo. Būti pastebėtiems užsienio prodiuserių – didelis pasiekimas. Aš tikiu, kad Shledon, pamačiusi, kas bus kitose laidose, ir šiemet atvyks į Lietuvą. Galime didžiuotis, kad turime tokių žmonių, kurie sugeba nustebinti savo talentais“, – sakė projekto „Lietuvos talentai 2010” prodiuseris Saulius Urbonavičius-Samas.

Steponas Zonys, savo dainavimu užbūręs ne tik komisiją, bet ir pasaulinio šou kūrėjus – ne vienintelis šių metų atradimas. Užkulisiuose netyla kalbos ir apie panevėžietį Vytautą Matuzą, kuris puikiai atlieka repo legendų kūrinius, nors vakarėliuose dainuoja net klasiką.

„Šį kartą TV3 žiūrovai pamatė net kelis itin gerai dainuojančius talentus, o vėliau jų akį džiugins šokėjai, žonglieriai ir dar nematytų talentų atstovai“, – sako prodiuseris.

Neįtikėčiausi „Lietuvos talentų“ pasirodymai – sekmadieniais, 19.30 val., tik per TV3.

15min.tv – nemokama televizija internete.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką