Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2022 05 25, 08:00

R.Ščiogolevaitė polėkio semiasi iš penkių vaikų: „Jų pomėgiai skirtingi, bet ryškūs“

Dainininkė Rūta Ščiogolevaitė savo gyvenime neseniai atvertė naują lapą, o gausų būrį gerbėjų pradėjo džiuginti dar negirdėtomis autorinėmis dainomis. Žinoma moteris džiaugiasi, kad gimęs įkvėpimas namus užpildo ypatinga energija, ir pasakoja, kad polėkio semiasi ir iš penkių atžalų.
Rūta Ščiogolevaitė
Rūta Ščiogolevaitė / Gretos Skaraitienės/BNS, Teodoro Biliūno/BNS nuotr.

„Atnaujinau bendradarbiavimą su savo komanda, vadyba. Turime planų ir siekių. Nors šis pavasaris koncertais nelepina, nauji kūriniai po truputį skinasi kelią ir įgauna aiškesnę viziją“, – Žmonės.lt sako Rūta.

Ji atvira – polėkio semiasi ir iš savo penkių aktyvių, temperamentingų, jausmingų bei judrių vaikų.

„Mano vaikų pomėgiai – labai skirtingi, bet visų – gana ryškūs“, – pastebi atlikėja.

Vyresnėlis 14 metų Adomas, anot jos, šiuo metu pasinėręs į riedlenčių pasaulį. Paauglys taip pat groja būgnais ir programuoja.

Septynmetė Anabelė ilgą laiką žavėjosi baletu ir cheminiais eksperimentais. Mergaitė yra kūrybiška, todėl suaugusieji pastebi, kad ji dažnai situacijas išsprendžia savitai, ne taip, kaip kiti.

Rimvydo Riaubos nuotr./Rūta Ščiogolevaitė su dukra
Rimvydo Riaubos nuotr./Rūta Ščiogolevaitė su dukra

„Bet ji, sakyčiau, turi vadovės, organizatorės bruožų, nes mėgsta burti aplink save žmones, paskirti jiems užduotis. Darželyje auklėtoja ją vadindavo savo padėjėja“, – su šypsena apie dukrą pasakoja R.Ščiogolevaitė.

Metais už sesę jaunesnis Aronas – bene žemiškiausias vaikas, besirūpinantis gyvūnais ir besidomintis sunkiasvorėmis mašinomis. Berniukas namo neša žiogus, sliekus ir kitus smulkius gyvius ar vabzdžius bei tikisi, kad jie maitinsis jo paruoštais skanėstais.

„Jis vis nori viską auginti, o įdomiausia mašina Aronui – traktorius. Pajuokauju, kad užaugęs turbūt turės savo ūkį. Sūnus labai mėgsta ir kaladėles. Kartais iš jų pastato tokius dalykus, kurie mus visus nustebina“, – Žmonės.lt sako penkių vaikų mama.

Teodoro Biliūno / BNS nuotr./Rūta Ščiogolevaitė
Teodoro Biliūno / BNS nuotr./Rūta Ščiogolevaitė

Paslaptingiausias yra netrukus ketvirtąjį gimtadienį švęsiantis Agnaras, kol kas labiausiai linkęs ne atskleisti savo būdo bruožus, bet kopijuojantis vyresnėlius.

Jauniausia šaunioje penketuko kompanijoje yra dvejų metukų Areta, šeimą džiuginanti savo atliekamomis dainelėmis.

„Kalbėti ji dar nenori, bet dainuoja angliškai bei lietuviškai. O tai, ką ištaria, labai panašu į originalą“, – neįprastu mažosios talentu stebėjosi jos mama.

R.Ščiogolevaitė pasakoja, kad daugiavaikėje šeimoje galioja nerašytos taisyklės – artimi santykiai svarbiau už prašmatnius gimtadienius ar asmeninius poreikius.

BTV televizijos nuotr. /Rūta Ščiogolevaitė
BTV televizijos nuotr. /Rūta Ščiogolevaitė

Atlikėjos namuose gausu vaikų kurtų atvirukų, piešinukų, karpinių. Jie ne tik saugomi specialioje dėžutėje, bet yra išeksponuoti ant sienų ar šaldytuvo.

Rūta šypsosi – ji nėra estetė ir pedantė, todėl nei šeimyniškas chaosas, nei piešiniai ant sienos jos netrikdo.

„Mūsų šeimoje yra įprasta prisitaikyti prie tokios situacijos, kokia yra. Būna dvejonių, ar taip turėtų būti, bet, gerai permąstęs, supranti – vaikai gausos ir pertekliaus dažniausiai neįvertina“, – Žmonės.lt sako R.Ščiogolevaitė.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką