Dabar populiaru
Publikuota: 2016 rugpjūčio 17d. 10:27

„Radistai“ nepadorių pasiūlymų nebesulaukia: „Turbūt jos visos bijo mūsų žmonų Simonos ir Ievos“

„Radistai“
LNK nuotr. / „Radistai“

Radijo ir televizijos eterio dievukai Jonas Nainys ir Rolandas Mackevičius, visų mylimi „Radistai“, naujajame sezone stos prie premjerinio žaidimų šou „Geriausi mūsų vakarai“ vedėjų vairo. Populiariausias Lietuvos didžėjų duetas džiaugiasi nauju laidos formatu, kuris leis garsenybėms susipažinti su jų gerbėjais ir papasakojo apie savuosius „fanus“.

„Sulaukiame be galo daug laiškų iš gerbėjų, kurie dažniausiai dėkoja už gerą koncertą ar renginio pravedimą, už linksmą laiką, praleistą klausant radijo laidos ar žiūrint televizijos laidą“, – pasakojo „Radistai“. Karščiausias vakarėlių duetas prisipažino, jog ne visada pavyksta atsakyti į visas gerbėjų žinutes, kartais laiko būna šiek tiek per mažai, tačiau atskleidė turintys kitą būdą pabendrauti su „sekėjais“: „Kartais darome tiesiogines transliacijas feisbuke, kur atsakinėjam į gerbėjų klausimus, atveriam duris į darbo užkulisius ar parodom kaip leidžiam laisvalaikį.“

„Radistai“ atskleidė skirtumus, esančius tarp gerbėjų, gyvenančių skirtinguose Lietuvos miestuose: „Vilniuje jie santūresni, žinant tai, kad mažai juos kuo ir nustebinsi. Tačiau už sostinės ribų žmonės atviresni – „nesilaužo“ po koncerto prieiti ir paprašyti nusifotografuoti ar pasirašyti ant albumų. Mes mielai sutinkam tai daryt... net kai vakarieniaujam ir burnoje turim nesukramtytą kąsnį“, – juokėsi Jonas ir Rolandas.

Jonas ir Rolandas pasakojo turintys gerbėjų, kurie yra itin ištikimi – ateina į kiekvieną koncertą, renginį ar net filmavimą. „Mes labai mylime visus savo gerbėjus, o pačius ištikimiausius vertiname labiau už viską, todėl mielai su jais bendraujame, susitinkame, dovanojame prizus, o su keliais net tapome gerais draugais“, – pasakojo „radistas“ Rolandas.

„Vienas didžiausių mūsų ir mūsų rengiamo festivalio gerbėjų – Vytautas. Su juo susipažinome praėjusiais metais. Vaikinas nešiojo festivalio apyrankę ir pasakojo taip mylintis mus ir renginį, kad apyrankės nenusiims visus metus – iki sekančio festivalio“, – apie vieną įsimintiniausių įvykių pasakojo Rolandas Mackevičius. „Festivalių apyrankės neįmanoma nusiimti jos neperkirpus pusiau. Vytautas visus metus nešiojo ją ir net siuntė nuotraukas mums į feisbuką kaip įrodymą. Šią vasarą Vytautą sutikome Palangos paplūdimyje ir jis vis dar buvo su ta pačia apyranke“, – susižavėjimo neslėpė Jonas. „Radistai“ prisipažino, kad jų karjeroje šis įvykis – vienas nuoširdžiausių ir labiausiai nustebinęs.

Tiesa, Jonas ir Rolandas atskleidė ir kitą gerbėjų pusę – tai moterys, kurios kiek seniau stebindavo itin atviromis žinutėmis ir pasiūlymais. „Radistai“ džiaugiasi, kad dabar tokios merginos neberašinėja: „Iš moterų nepadorių pasiūlymų nebesulaukiame, turbūt jos visos bijo tiek Jono žmonos Simonos, tiek mano Ievos“, – juokiasi Rolandas.

„Radistai“ džiaugėsi nauju, Lietuvoje dar nematytu, laidos „Geriausi mūsų vakarai“ formatu, suteikiančiu galimybę kiekvienam žmogui sudalyvauti žaidimų šou su savo mylimais dievukais. Viskas ką reikia padaryti – tai išsiųsti žinutę laidos „Geriausi mūsų vakarai“ feisbuko puslapyje, o tada laukti atsakymo. „Štai pirmojoje laidoje, kartu su įžymybėmis pasirodė Haroldas ir Karolina iš Kauno. Kaip jiems sekėsi, pamatysite jau greitai, tačiau galiu atskleisti, kad Karolina labai apsidžiaugė laidoje susipažinusi su Donatu Montvydu“, – pasakojo Jonas. „O kas neapsidžiaugtų?“ – šypsodamasis klausė Rolandas.

Pramoginis žaidimų šou „Geriausi mūsų vakarai“ yra kuriamas pagal tarptautinį formatą „Hollywood Game Night“. Laidos vedėjai kiekvieną savaitę į namus įsileis šešias šalies garsenybes ir du niekam nežinomus veidus, kuriuos kvies kovoti tarpusavyje komandomis. Jau žinoma, kad savo jėgas naujajame žaidimų šou išmėgins dainininkas Donatas Montvydas, žurnalistė ir atlikėja Donata Gutauskienė-Laisva, šokėjas Vytautas Mackonis, televizijos ir radijo laidų vedėja Lavija Šurnaitė-Kairienė, grupės „Naktinės personos“ narys Alanas Chošnau ir dainininkė Anžela Adamovič. Prie jų prisijungs eterio naujokai – Haroldas ir Karolina. Žaidimus ves vietoje nenustygstantys, visų mylimi „Radistai“.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką