Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2013 rugsėjo 7d. 15:07

„Radistas“ Jonas Nainys susituokė su „Pinup girls“ atlikėja Simona Šermukšnyte

Jonas Nainys ir Simona Šermukšnytė
Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr. / Jonas Nainys-Jovani ir Simona Šermukšnytė
Kalendorinis vestuvių sezonas baigėsi, tačiau „radistui“ Jonui Nainiui (30) ir grupės „Pinup girls“ dainininkei Simonai Šermukšnytei (25) tai nė motais. Pora kaip tarė, taip padarė – vestuves suplanavo, kaip ir žadėjo – „rugsėjį, atpigus bulvėms“. Šeštadienį, rugsėjo 7 dieną, Žasliuose Jonas ir Simona vienas antram prisiekė amžiną meilę, taip įprasmindami apie septynerius metus trukusią savo draugystę.

Pora meilius žodžius ir ištikimybės priesaiką vienas kitam ištarė neogotikinio stiliaus Žaslių Šv.Jurgio bažnyčioje, Kaišiadorių rajone. Ten pat, kur 2011 metų spalį susituokė aktorius Mantas Stonkus ir jo mylimoji Indrė Augustaitytė.

Pasveikinti jaunavedžiais tapusių Jono ir Simonos atkurnėjo jų draugai, artimieji ir bendradarbiai. Abu jaunieji pasirodė likus daugiau nei pusvalandžiui iki vestuvių. Tad nuotaka sulaužė iki tol gyvavusias tradicijas savo šventei pasirodyti bent kiek vėluojant.

Šukuoseną ypatingai progai jaunajai darė ne kas kitas, bet jau pelnytai žvaigždžių plaukų stilistu vadinamas Valerijus Gigevičius.

Jaunoji pasipuošė baltutėle, trumpa priekyje ir ilga gale suknele. Ją dainininkei sukūrė dizainerė Reda Kriščiūnaitė-Paulauskė. Jonas, savo ruožtu, ceremonijai pasirinko mėlynos spalvos kostiumą, baltos spalvos marškinius ir juodą varlytę. Vietoje fantazijos švarko atlapą „radistas“  papuošė baltų gėlių puokšte.

Pamačiau, kad Jonui kaupiasi ašaros ir man pačiai ėmė jos kauptis

Prieš ceremoniją portalui Žmonės.lt Simona sakė, kad šiek tiek jauduliuką vis tik jaučianti: „Jaudinuosi, tačiau ne dėl savo sprendimo tuoktis, bet dėl ceremonijos“. Po vestuvinių apeigų Simona Šermukšnytė tapo Simona Naine. Moteris juokavo, kad dabar jos mylimas ir ją, ir vieną šunų galės kviesti tuo pačiu vardu.

Tačiau išėjusi iš bažnyčios mergina pripažino, kad jaudinosi kur kas labiau, nei tikėjosi. „Labai sunku papasakoti, koks tai jausmas. Pamačiau, kad Jonui kaupiasi ašaros ir man pačiai ėmė jos kauptis. Net su savo puošte jam baksnojau ir liepiau neverkt. Bet visos emocijos dėl to, kad šis žingsnis mums buvo labai svarbus“, – sakė ji. Jonas savo ruožtu palinkėjo visiems „apsiženyti“.

Simona `ermukanytė ir Jonas Nainys
Simona Šermukšnytė ir Jonas Nainys

„Tie, kurie neapsiženijo, galėčiau palinkėti, tai padaryti, nes jausmelis yra ne toks, koks organizuojant renginį, stovint prie pulto ar radijuje. Emociijos yra nežmoniškos. Kai stovi prieš mylimą žmogų ir prieš Dievą, jauti tas visas emocijas ir klausaisi kunigo pamokslų, kuris kalba apie gyvenimą ir jausmus – tau dreba rankos ir lūpos... Esu kaip niekada laimingas“, – savo patirtimi dalinosi Jonas.

Simonos `ermukanytės ir Jono Nainio žiedai
Simonos Šermukšnytės ir Jono Nainio žiedai

Paklausta apie nesklandumus tuoktuvių išvakarėse (nuotakai prireikė medikų pagalbos dėl išsekimo – aut. past.) Simona sakė, kad dabar jau viskas praeityje. „Dabar viskas ne tik gerai, bet ir tobulai. Džiaugiuosi, kad gydytoja pastatė mane ant kojų. Aš visada maniau, kad esu stipresnė nei Jonas, o šiandien jis parodė, kad yra stipresnis už mane“, – sakė Simona.

Pasiteiravus poros apie šeimos pagausėjimą, Jonas juokavo, kad tris vaikus jau turi – Maltos bišonų veislės šuniukus. Ir patikino, kad pats labai norėtų mergaitės. Simona taip pat tvirtai sakė laukianti šeimos pagausėjimo: „Na, kokia šeima be vaikų? Niekas, aišku, negali pasakyti, kada jie bus, duok Dieve, kad jų iš viso būtų... Manau, kad mes turėsime, na, gal ne visą futbolo komandą, bet kai sudėsim dar ir šuniukus, kažkokia komanda bus“, – sakė dainininkė ir juokavo, kad ketvirto šuns pora jau tikra nebepirks.

Simonos `ermukanytės ir Jono Nainio vestuvių akimirka
Simona Šermukšnytė ir Jonas Nainys

Vestuių liudininkais tapo Jono kolega ir geras bičiulis Rolandas Mackevičius su savo sužadėtine, taip pat grupės „Pinup girls“ nare Ieva Ambrazaite.

Viktorija Sutkutė
Viktorija Sutkutė

Po ceremonijos, skambant Leonardo Coheno dainos „Haleliujah“ akordams ir svečių plojimams, pora išėjo iš bažnyčios. Atslūgus jauduliui jaunavedžiai su visa vestuvininkų svita leidosi prie Žaslių ežero, kurio šiaurės rytų krante ir stovi dvibokštė bažnyčia, pakelti šampano taurės.

Pora savo vestuvinę puotą švęs viename Vilniaus klubų, o medaus mėnesiui vyks iš karto po vestuvių nakties. Jonas ir Simona medų kopinės Seišeliuose.

Vestuvininkų pasveikinti su gėlių puokštėmis atvyko ir J.Nainio kolegos: didžėjus Modestas Švoba su drauge Ieva Narkute, aktorius ir buvęs „Zip FM“ radijo laidos vedėjas Mantas Stonkus su žmona aktore Indrė Stonkuviene, radijo laidų vedėjai Orijus Gasanovas ir Simona Albavičiūtė. Kiek pavėlavusi šventėje pasirodė ir trečioji pinupė Viktorija Sutkutė bei grupės vadybininkė Neringa Zeleniūtė.

Rolandas Mackevičius,  Ieva Ambrazevičiūtė ir Jonas Nainys
Rolandas Mackevičius, Ieva Ambrazaitė ir Jonas Nainys

Laiko patikrinta meilė

J.Nainys ir tuo metu dar grupės „Mokinukės“ narė S.Šermukšnytė draugauti pradėjo 2006 metais. Prieš kelis metus mylimieji dėl per didelio užimtumo kuriam laikui buvo pasukę skirtingais keliais, tačiau 2011-ųjų metų vasarą vėl ėmė bendrauti.

Radijo laidų vedėjas savo išrinktajai pasipiršo 2011 m. per Kalėdas, Marijampolėje vykusiame renginyje. Jų piršlybas stebėjo ir renginyje dalyvavusi minia.

Artėjant vestuvėms Simonai draugės surengė tikrai pinupišką mergvakarį. Taškuotomis, trumpomis suknelėmis ir šukuosenomis iš praėjusio amžiaus pasipuošęs merginų būrys paskutines S.Šermukšnytės mergautines dienas paminėjo pajūryje.

Simonos `ermukanytės ir Jono Nainio vestuvių akimirka
Simonos Šermukšnytės ir Jono Nainio vestuvių akimirka

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Metas rinktis

Mėgaukis šiandien

Rūpintis aplinka – paprasta

Video

27:27
00:41
27:12

Esports namai

Sveikos ir gražios kojos

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką