Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2021 spalio 20d. 09:36

Radžio koncerto metu kilo gaisras: „Kai išėjau, žmonės plojo net lauke“

Radžis Aleksandrovičius
Stopkadras / Radžis Aleksandrovičius
Charizmatiškojo dainininko bei „Didysis šou burbulas“ nugalėtojo Radži gyvenimo tikrai nepavyktų pavadinti nuobodžiu. Pilnas koncertų sales renkantis vienas mylimiausių šalies atlikėjų kiekvienąkart sako dainuojantis iš širdies. Ir visai nesvarbu, kad salėje tuo metu kyla muštynės ar netikėtai įsiplieskia gaisras…

Per savo karjerą Radži yra patyręs visko, o kai kurių dar niekam negirdėtų istorijų, iki šiol negali pamiršti ir pats.

Štai, pavyzdžiui, kalbėdamas apie keisčiausias vietas, kuriose yra tekę koncertuoti, Radži laidoje atskleis, kad jam yra tekę dainuoti… vilkike. „Nežinau, kodėl koncertas buvo ten – gal jie neturėjo scenos? Bet man visai patiko dainuoti fūroje“, – trečiadienį pasirodysiančioje laidoje „Gero vakaro šou“ prisipažino Radži bei pridėjo, kad vairuoti ir dainuoti jam iš tiesų patinka lygiai tiek pat.

Laidoje Radži atskleidė ir tai, kaip visai netyčia buvo patekęs į kriminalinio nusikaltimo atskleidimo vietą – pasirodo, kad jį policijos pareigūnai palaikė kitu asmeniu. Tad kiek kartų Radži yra rizikavęs gyvybe arba kiek kartų ir už ką į jį buvo nutaikytas ginklas?

Juliaus Kalinsko / 15min nuotr./Radžis Aleksandrovičius
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr./Radžis Aleksandrovičius

„Anksčiau būdavo visko – pavyzdžiui, dainuoji koncerte, o salėje visi mušasi. Na ir kas? Koks mano reikalais? Mano reikalas – dainuoti, o ne kas ten mušasi. Man net lengviau dainuoti, jei salėje kažkas vyksta“, – prisipažino jis.

Vis dėlto labiausiai atlikėjui įsiminė tas kartas, kai bendro jo ir Birutės Dambrauskaitės koncerto metu provincijoje užsidegė kultūrnamis.

„Dainuoju, o Dambrauskaitė, sėdi apačioje, laukia, kol padainuosiu. Jaučiu, kad kažkoks kvapas scenoje – salėje tarsi viskas gerai, bet kuo tolyn, tuo daugiau renkasi dūmų. Staiga pradedu girdėti, kad Birutė jau iš kažkur rėkia, kad reikia bėgti. Bet aš juk niekur negaliu bėgti – žmonės sėdi... Galiausiai jie išeina, pastatas dega, o man likę dainuoti pusę dainos – aš turiu ją pabaigti! Buvo beveik taip, kaip „Titanike“ – tik dūmuose pabaigęs dainą galiausiai paklausiau, kur čia išėjimas?

Stopkadras/Radžis Aleksandrovičius
Stopkadras/Radžis Aleksandrovičius

O išėjimo, pasirodo, nėra, nes viskas jau dega… Dambrauskaitė, ačiū dievui, su mano batais ir kostiumais jau stovėjo lauke, o kai išėjau pats, žmonės plojo net lauke, kad vis tiek pabaigiau dainuoti dainą“, – neįtikėtiną istoriją prisiminė jis.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

„Pranešimas spaudai“ – tai naujienų agentūrų, juridinių ir fizinių asmenų sukurti bei platinami pranešimai apie paslaugų, gaminių, įmonių ar įstaigų naujienas ir pan. Spręsdama dėl turinio publikavimo UAB „15min“ atsižvelgia į informacijos aktualumą, naudą visuomenei, viešąjį interesą. Už šio turinio skelbimą UAB „15min“ nėra atlyginama. Redakcija turi teisę pranešimus redaguoti, trumpinti, papildyti, šalinti tekste esančias nuorodas ir pavadinimus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Interviu

SEB verslo augimo programa

01:37:23

OfiSPA – vieta dirbti ir nepavargti

Video

01:00
16:32
19:43

15min metų knygų rinkimai

Esports namai

URBAN˙/

Grožio programa 360°

Sveikata

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką