Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Rasa Židonytė: su kuo tik manęs neporavo...

Rasa Židonytė
Viganto Ovadnevo nuotr. / Rasa Židonytė
Šaltinis: „Privatu“
0
A A

Prisimenate žaviąją Justino Jankevičiaus (25) šokių partnerę Rasą Židonytę? Pasirodo, ji yra diplomuota teisininkė! Maža to, studijų metais ši mergina atliko praktiką pataisos darbų namuose, kuriuose nuo gerbėjų languotais marškiniais ją saugojo augaloti apsaugininkai.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Vardas, pavardė: Rasa Židonytė.
Gimimo data, vieta: 1985 03 25, Panevėžys. 25 m.
Išsilavinimas: baigė teisės ir bausmių vykdymo bakalauro bei verslo teisės magistro studijas.
Veikla: šokių studijos „D–Dance akademija“ šokių mokytoja.

Kada ir kaip Tavyje gimė meilė šokiui?

Tikriausiai ta meilė gimė su manimi. Vaikščioti dar nemokėjau, tačiau išgirdusi muziką jau tūpčiodavau į ritmą. Kai man suėjo ketveri, tėveliai nuvedė mane į šokių mokyklą. Ten ir pasilikau. Šokau iki 18 metų. Paskui nusprendžiau, kad labai noriu studijuoti teisę. Taigi šokius teko pamiršti. Tąsyk galvojau, kad daugiau niekada nebesisuksiu ant parketo...

Jono Staselio nuotr./Rasa Židonytė ir Justinas Jankevičius
Jono Staselio nuotr./Rasa Židonytė ir Justinas Jankevičius

...kol vieną dieną, prabėgus dvejiems metams, sulaukei pasiūlymo prisidėti prie projekto „Šok su žvaigžde“ dalyvių komandos.

Taip, tai buvo labai didelė gyvenimo avantiūra, nes turėjau ne tik mokyti su manimi šokantį neprofesionalą, bet ir pati per dvi savaites prisiminti jau pamirštą gyvenimo ritmą. Nors svajojau apie darbą teisės srityje, tačiau aš, grįžusi į šokių sūkurį, supratau, kad tai yra ta veikla, kuri mane užburia. Kai šoku, labai atsipalaiduoju. Atrodo, kad viskas, kas yra aplink, išnyksta.

Prieš tris mėnesius baigėsi antrasis šokių projektas, kuriame dalyvavai. Vis dar gyveni prisiminimais?

Vis dar prisimenu, kaip sunkiai teko dirbti... Repeticijos atimdavo nepaprastai daug jėgų, kantrybės, nervų, laiko. Su Justu repetuodavome iki pirmos valandos nakties, o grįžusi negalėdavau užmigti, nes sukdavau galvą, kaip tą šokį sukurti kuo patrauklesnį žiūrovo akiai. Su šypsena prisimenu mūsų smagią kompaniją. Visi buvome labai susidraugavę, susigyvenę, iki šiol vieni kitiems siunčiame laiškus.

Žiūrovai matė ne tik Tavo šypseną, bet ir ašaras.

Likimo ironija... Kai dalyvavau projekte „Šok su žvaigžde“, aš ir žurnalistas Dainius Ožalas iškritome lygiai tuo pačiu metu, kaip ir mūsų su Justinu pora. Šokome tą patį šokį, mano suknelės spalva, net šukuosena buvo tokia pati... Mano ašaros tikriausiai buvo tik susikaupusio nuovargio išraiška. Už mus buvo gerokai silpnesnių porų, todėl iškristi nesitikėjome. Visą vakarą verkiau, o Justas mane guodė, guodė...

Su Justu vis dar bendraujate?

Susiskambiname, pasišnekame, pasveikiname vienas kitą su gimtadieniu. Projektas sujungia du visiškai skirtingus žmones, tad natūralu, kad jie tampa gerais bičiuliais, o ne pačiais geriausiais draugais.

„Kaip gali įsimylėti vyrą, kuriam aiškini, kaip jis su tavimi turi elgtis?! Neįmanoma!“

Pamenu, per repeticijas Tu su Justu neretai ginčydavaisi...

Mūsų bėda buvo ta, kad abu norėjome ištarti paskutinį žodį. Dėl to ir kildavo tarp mūsų pykčių. Man šokiai buvo darbas, o Justui – smagi avantiūra, todėl nenorėjau leisti jam vadovauti (juokiasi).

Tai romano tarp jūsų vis dėlto nebuvo?

Nebuvo. Atkreipkite dėmesį, kad projektuose įsimyli tos poros, kuriose profesionalas – vyras. Kai vyrą mokini šokti, neužtenka jam tik žingsnelius parodyti. Privalai išmokyti, kaip vyras turi apkabinti, kaip priglausti, kaip pabučiuoti į kaktą ar meiliai pažiūrėti į akis. Kaip gali įsimylėti vyrą, kuriam aiškini, kaip jis su tavimi turi elgtis?! Neįmanoma (juokiasi)!

Dalyvaudama šokių projekte, neslėpei, kad Tavo širdis – laisva. O dabar?

Šiuo metu aš turiu vaikiną. Mes kartu dar neseniai. Kaip pirmaisiais nėštumo mėnesiais mamytės vengia dalytis laime su visais, taip ir aš dar nenoriu plačiai afišuoti šių santykių. Pasakysiu tik tiek: jo vardas – Audrius, jam – 33 metai.

Viganto Ovadnevo nuotr./Nerijus Juška
Viganto Ovadnevo nuotr./Nerijus Juška

Nerijus Juška (33). Ar jis buvo tas slaptas mylimasis?

Baleto meistras Nerijus Juška – vienas iš nedaugelio pramogų pasaulio atstovų, kuriam vis pavykdavo nuo plačių žiniasklaidos akių nuslėpti savo mylimas moteris.
„Jeigu net mano draugai nežino, su kuo draugauju, kaip žurnalistai gali sužinoti?! Mes tiesiog gerai maskuojamės, niekur susikibę už rankučių nevaikštome, netgi kai savoje kompanijoje sėdime, bendraujame, o niekas net neįtaria, kad esame pora. Ilgiausiai draugystę pavyko nuslėpti net dvejus metus. Gali būti, kad ir dabar turiu širdies draugę, o niekas nė nenutuokia, kas ji tokia“, – sakė Nerijus.
Vis dėlto mus pasiekė kalbos, kad paskutinė Nerijaus mylima mergina, su kuria po poros metų draugystės jis prieš pusmetį išsiskyrė, buvo šokėja Rasa Židonytė.
„Su kuo tik manęs neporavo! – juokiasi Rasa. – Ir su Justinu Jankevičiumi, ir su Andriumi Butkumi, o dabar, pasirodo, dar su Nerijumi! Iš tiesų mes buvome ir esame tik geri bičiuliai. Nemeluoju!“
 

„Privatu“
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 1 Rasa Židonytė
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką