Dabar populiaru
Publikuota: 2019 rugpjūčio 12d. 13:34

Rašytojas Marius Povilas Elijas Martynenko tapo tėvu: „Nenutuokiau, kad širdis gali taip mylėti“

Marius Povilas Elijas Martynenko ir Aušra Giedraitytė
15min nuotr. / Marius Povilas Elijas Martynenko ir Aušra Giedraitytė

Aktorius ir rašytojas Marius Povilas Elijas Martynenko ir jo žmona, aktorė Aušra Giedraitytė džiaugiasi nauju etapu gyvenime. Liepos pabaigoje susituokusi pora ankstų pirmadienio rytą susilaukė savo pirmagimio.

Liepos 27-ąją aktorius M.P.E.Martynenko ir A.Giedraitytė sostinės Bernardinų bažnyčioje prisiekė amžiną meilę, o vos po kelių savaičių juodu aplankė ir dar viena laimė – jiedu susilaukė sūnaus.

Pirmagimis juodu aplankė 9.45 val. ryte, o sūnui pora įteikė ypatingą vardą – pavadino Emanueliu.

15min susisiekus su pačiu rašytuoju, šis tvirtino, kad pirmą kartą pamačius sūnų jam pakirto kojas. „Pirmą kartą man buvo pakirtę kojas, kai ketverių metų pirmą kartą pamačiau jūrą. Aš puoliau ant kelių, nes niekada nebuvau manęs, kad pamatysiu ją tokią didelę ir judančią“, – prisiminė Elijas.

Panašūs jausmai jį užplūdo ir ligoninėje. „Labai keista. Aš ir juokiuosi vienu metu, ir raudu – tikrai stebuklinga. Aš žiūriu į tą padarą ir atrodo, kad širdis iškyla, išlenda iš kiauto, tai nauja širdis naujai meilei. Aš neįsivaizdavau, kad galiu jausti kažką tokio stipraus“, – išgyvenimus pasakojo rašytojas.

Kaip tvirtino Elijas, mylimoji Aušra taip pat jaučiasi gerai. Tiesa, ji labai pavargusi. „Ji nenorėjo jokių nuskausminamųjų, jokių spartinančių ar skatinančių gimdymą medikamentų, ji darė viską pati“, – kalbėjo aktorius.

Paklaustas, kodėl sūnui išrinko Emanuelio vardą, M.P.E.Martynenko teigė, kad dėl to svarstė ilgai, tačiau būtent šis vardas tiek pačiam aktoriui, tiek jo mylimajai pasirodė labai gražus.

„Emanuelis reiškia Dievas su mumis. Kai jį ištari, man jis skamba kaip muzikos kūrinys, toks vilnijantis vardas. Ir jam tinka, dabar atrodo, kad sūnaus neįsivaizduočiau su jokiu kitu vardu“, – džiaugėsi Elijas.

Žygimanto Gedvilos / 15min nuotr./Mariaus Povilo Elijo Martynenko ir Aušros Giedraitytės vestuvės
Žygimanto Gedvilos / 15min nuotr./Mariaus Povilo Elijo Martynenko ir Aušros Giedraitytės vestuvės

15min interviu apie tėvystę atvirai kalbėjęs rašytojas neslėpė, kad tik sulaukęs žinios apie pagausėjimą bijojo, turėjo dvejonių, abejonių ir nerimo, vėliau atsirado smalsumas ir didžiulis dėkingumas.

Vis dėlto žinią apie netrukus gimsiantį sūnų jo aplinka priėmė labai palankiai: „Kursiokai sakė: atnešk sūnų, mes jį prižiūrėsime. Ypač kursiokės palaikė, sakė, kad, kai man pačiam jau reikės rodyti savo sceninius darbus, tai jos tikrai pabus auklėmis ir pasaugos tą vaiką“.

Žygimanto Gedvilos / 15min nuotr./Mariaus Povilo Elijo Martynenko ir Aušros Giedraitytės vestuvės
Žygimanto Gedvilos / 15min nuotr./Mariaus Povilo Elijo Martynenko ir Aušros Giedraitytės vestuvės

„Aš nežinau, kaip viskas bus, kaip viskas išsirutulios ir viskas keisis, bet kol kas ateina labai daug džiaugsmo, atrodo, kad ateina į šį pasaulį gyvybė ir dar net nepasirodžiusi atneša vitalinės jėgos į kiekvieną aplink. Tas labai gražu“, – pridūrė M.P.E.Martynenko.

TAIP PAT SKAITYKITE: Rašytojas Elijas Martynenko vedė aktorę Aušrą: apie labai laukiamą sūnų, juoką ir dėkojimą

Komentarai: 4

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Interviu

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Ekspertai pataria
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką