Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2014 balandžio 13d. 16:18

Raulis Mammadli pasišaipė iš nenatūralaus Monikos Šalčiūtės grožio

Raulis Mammadli
„PORT by BarBar'a“ nuotr. / Raulis Mammadli
Dvi internete išgarsėjusios asmenybės – gražuolė Monika Šalčiūtė ir azerbaidžanietis transeksualas Raulis Mammadli – susipyko. Arši „interneto sensacijų“ kova, kaip ir dera, užvirė socialiniame tinkle.

Įžymybių kova kilo po to, kai R.Mammadli penktadienį su savo gerbėjais pasidalino vaizdo įrašu. Jame Raulis nufilmavo pats save ir glaustai papasakojo apie vieną incidentą, privertusi jį pasijausti nemaloniai. 

R.Mammadlį įskaudino tai, kad jam bekalbant su patikusiu vaikinu pro šalį ėjęs vyras įspėjo pašnekovą, kad Raulis nėra mergina. Pasipiktinęs azerbaidžanietis į šuns dienas išdėjo tuos, kurie kišasi į jo privatų gyvenimą. „Juk jei aš jam būčiau patikus ir būtume susitikę dar kartą, aš viską jam pati paaiškinčiau“, – žvelgdamas į vaizdo kamerą sakė Raulis.

„Esu mergina, trans-moteris, bet jokiu būdu ne vyras. Ir atrodau daug geriau už daugelį panelių. Atsiprašau, merginos, tai sakau ne iš blogosios pusės, bet taip yra“, – tęsė azerbaidžanietis. Šie žodžiai ir tapo jo ir M.Šalčiūtės konflikto priežastimi. 

„Rauli, pats sau prieštarauji. Įkėlei video, norėjai dėmesio ir jo sulaukei. Pats viešinai savo istoriją, kad esi vyras, todėl visi ir kalba apie tai, o dabar skundies, kad visi kalba apie asmeniškumus. Pats juos parodei tai ir kalba“, – po vaizdo įrašu komentavo Monika. Anot jos, Raulis neturėtų stebėtis sulaukdamas praeivių komentarų, o ir aplinkinių neturėtų vadinti negažiai. Be to, pasak M.Šalčiūtės, minėtas praeivis apie Raulį nepasakė nieko melagingo.

 

„Tavo vietoje niekad nebūčiau to viešinęs, jei būčiau žengęs tokį žingsnį. Dabar tikrai bus sunku susirasti antrą pusę, kai visi žino tavo „paslaptį“, – tęsė Monika. 

Mergina pakomentavo ir R.Mammadli pareiškimą neva jis yra gražesnis už daugelį merginų. „Nemenkink mūsų mergaičių. Labai jau keli save į viršų. Gražios tos mūsų lietuvaitės... Jei kiekviena užsidėtų tiek grimo kiek tu, prisisegtų plaukus ir t.t., atrodytų taip pat. Tik gal ne tokios merginų vertybės? Gal to joms visai nereikia, kai tai dirbtina? Pasaulyje ne tik vizualus grožis egzistuoja“, – rašė M.Šalčiūtė.

Mergina netruko sulaukti R.Mammadli atsako. Tiesa, jai azerbaidžanietis skyrė kur kas daugiau dėmesio nei eilinis komentaras – paviešino gerbėjams M.Šalčiūtės pasisakymą, parodė jos nuotrauką ir dar kartą pareiškė savo poziciją. 

„Paaiškinsiu viską specialaus blondiniško proto žmonėms“, – prie M.Šalčiūtės nuotraukos parašė jis ir pakartojo nesijaučiantis vyru. 

„Apie špaklį. Kas jo neturi? Aš turiu nuotraukų ir video, kur esu visiškai be makiažo ir, ačiū Dievui, mano antakiai ir blakstienos ne dirbtiniai, o plaukai prisegami ir nemeluoju, kad viskas natūralu. Vis tiek matosi, kur natūralu, o kur priauginti plaukai, blakstienos ir nupiešti antakiai“, – M.Šalčiūtės grožį įvertino jis. 

 

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

SEB verslo augimo programa

01:37:23

Video

26:24
07:19
07:55

15min metų knygų rinkimai

Ar žinai?

Esports namai

URBAN˙/

Sveikata

Tik prenumeratoriams
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką