Dabar populiaru
Publikuota: 2019 gegužės 23d. 12:45

Reido Vilniuje metu įkliuvo greitį viršijusi Katažina Zvonkuvienė: „Spaudi gazą ir gauni dovanų“

Katažina Zvonkuvienė įkliuvo policijos pareigūnams
Josvydo Elinsko / 15min nuotr. / Katažina Zvonkuvienė įkliuvo policijos pareigūnams

Ketvirtadienio rytą sostinėje vykdytos iniciatyvos „Švarus vairuotojas“ metu policijos pareigūnams įkliuvo atlikėja Katažina Zvonkuvienė. Tik šį kartą greitį viršijusi atlikėja gavo ne dovanų už tvarkingą automobilį, o baudą.

Katažina Zvonkuvienė sustabdyta sostinėje, Laisvės prospekte. Zonoje, kurioje leidžiama važiuoti 60 km/valandą greičiu, atlikėja spaudė greičio pedalą iki 90 km/per valandą. Už viršytą greitį Katažinai paskirta bauda.

Vis dėlto sustabdyta policijos pareigūnų atlikėja neprarado geros nuotaikos, pokštavo su susirinkusiais žurnalistais.

Josvydo Elinsko / 15min nuotr./ Katažina Zvonkuvienė
Josvydo Elinsko / 15min nuotr./ Katažina Zvonkuvienė

Kadangi buvo vykdoma akcija „Švarus vairuotojas“, kurios metu kuponais į automobilių plovyklą apdovanojami tvarkingi automobilių vairuotojai, Katažina juokėsi pakliuvusi į pareigūnų rankas labai ne laiku.

„Tokia graži akcija, o aš su tokiu purvinu automobiliu“, – juokėsi Katažina.

Tiesa, policijos pareigūnai atlikėjai išrašė ne tik baudą, bet davė ir dovanų vaikams.

Greitį viršijusi Katažina pateko į reidą:

15min susisiekus su atlikėja, ji sakė besijaučianti prastai dėl viršyto greičio. Ir pabrėžia – tai bus puiki pamoka ne tik jai, bet ir kitiems.

„Pripažįstu savo nuodėmę. Faktas, kad negali būti išsiblaškęs. Ačiū Dievui, kad kelias buvo tuščias, neįvyko jokių avarinių situacijų“, – sako Katažina.

Savo kaltę pripažįstanti atlikėja sako, kad šiandien buvo viena iš tų dienų, kai darbų gausybė, o galvoje – uraganas. Apsirgus vaikams Katažina turėjo į polikliniką vežti tyrimus, vėliau laukė suplanuoti apsilankymai grožio salone, susitikimas su stiliste.

„Tad kol vaikai darželyje, mamytė turėjo viską suspėti. Na, o galvoje pilna reikalų, galvoju, ar tikrai viskas bus gerai su tyrimais. Tai taip ir baigiasi – spaudi gazą ir gauni dovanų. Nebandau teisintis, bet kai esi veikli moteris, visko nutinka. Nėra žmonių be nuodėmių“, – pripažįsta atlikėja.

Kaip pati pabrėžia, net ir minutės tikslumu sudėliota dienotvarkė ir įvairiausi rūpesčiai nėra pateisinimas viršyti greitį. Būti atsakingus kelyje Katažina ragina ir kitus.

Josvydo Elinsko / 15min nuotr./ Katažina Zvonkuvienė
Josvydo Elinsko / 15min nuotr./ Katažina Zvonkuvienė

„Man ši situacija tarsi šaltas dušas. Prastai miegojau, žinojau, kad laukia sunki diena, tai ryte po šaltu dušu palindau. Dabar dar geresnį kontrastinį dušą gavau – jau dabar mintys bus tik į kelią“, – sako Katažina.

Jau apie 20 metų vairuojanti Katažina neslepia mėgstanti automobilius, tačiau turėdama didelį stažą visuomet stengiasi vairuoti labai atsakingai.

Josvydo Elinsko / 15min nuotr./ Katažina Zvonkuvienė
Josvydo Elinsko / 15min nuotr./ Katažina Zvonkuvienė

Paklausta, o kaip sureagavo sutuoktinis Deivydas Zvonkus, dainininkė juokėsi dar nespėjusi pranešti, tačiau žino, kad gaus barti.

„Dabar skambinsiu vyrui ir mamai, kad perskaitytų apie mane ne iš žiniasklaidos. Tegu jau geriau išgirsta iš manęs“, – juokiasi atlikėja.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Ypatingos

02:14
08:43

Metas rinktis

Atradimai virtuvėje

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką