Dabar populiaru
Publikuota: 2019 vasario 9d. 10:46

Renata ir Deivis Norvilai ryžosi atviram interviu: „Nesame idealūs, ir pas mus šeimoje būna visko“

Deivis ir Renata Norvilai
TV3 nuotr. / Deivis ir Renata Norvilai

Renata ir Deivis Norvilai jau daugiau nei dešimtmetį puoselėja meilę vienas kitam. Jų santykiai iš šono gali pasirodyti idiliški – jaukūs namai, bendri muzikiniai projektai bei būrys vaikų. Tačiau pora atvira – idealiais savo santykių jie niekada nelaikė, o barnių pasitaiko kaip ir kiekvienoje šeimoje.

Prieš daugiau nei dešimtmetį viename muzikiniame projekte susipažinę Deivis ir Renata Norvilai šiandien gyvena, kaip patys sako, įprastą gyvenimą. Koncertinė veikla, nauji muzikiniai projektai bei namuose augantys trys vaikai neretai išvargina, tad jų poroje pasitaiko visko.

„Ateina momentai, kai aš prasinešu kaip uraganas. Reikia juk ir pasipešti, ir pasistumdyti, ir parėkti vienas ant kito. Taip gi linksmiau gyvent“, – laidai „Raudonas kilimas“ pasakojo Renata, o išsamesnį interviu žiūrovai išvys šeštadienį.

Deivis pripažįsta, kad šeimoje jis yra nuolaidesnis ir nors tėvystės rūpesčiai reikalauja daug kantrybės, žinomas vyras viliasi, kad jo vaikai išaugs plačiomis akimis į pasaulį žvelgiančiais žmonėmis.

TV3 nuotr. /Renata Norvilė
TV3 nuotr. /Renata Norvilė

„Mano vaikams, manau, labai pasisekė su tėvu, nes jis tikrai tokį pankišką gyvenimą pragyveno. Aš tikrai labai liberalus esu ir noriu, kad ir jie pankuotų, kad drąsiai darytų kažkokius nestandartinius dalykus“, – apie vaikų auklėjimą pasakojo Deivis.

Visgi tėčio liberalumas namuose kartais įneša ir chaoso, ir netvarkos, su kuria tenka tvarkytis ne kam kitam, o Renatai.

„Vakar grįžtu namo ir iš keturių kambarių nepažinau nei vieno, nes vaikas buvo pasilikęs su tėčiu. Žaislai visur – ir vonioj, ir kriauklėj, ir tualete, ir vaikų kambary“, – TV3 laidoje juokėsi Renata.

Sutuoktiniai atvirauja – jie niekada nesijautė jaukiai tituluojami tobula šeima. „Man niekada nepatikdavo ir dabar nepatinka, kai mus idealizuoja, nes toli gražu taip nėra. Mes nesame idealūs, tikrai būna visko ir net neįmanoma, kad nebūtų“, – atvirauja Deivis.

TV3 nuotr. /Deivis ir Renata Norvilai
TV3 nuotr. /Deivis ir Renata Norvilai

Kasdieniniuose rūpesčiuose paskendę sutuoktiniai pripažįsta, kad ir romantikos jų santykiuose pastaruoju metu iš tiesų trūksta, tačiau jiedu stengiasi į viską žiūrėti pozityviai bei džiaugtis tuo, ką turi.

Kaip suvaldyti krizes namuose, kokie nauji projektai poros laukia muzikinėje veikloje bei kaip išlaikyti darnų šeimos židinį, kai kasdieninėje rutinoje įsivyrauja tikras chaosas? Visa tai ir dargiau tiesiai iš pačių Deivio ir Renatos Norvilų lūpų – šeštadienį gyvenimo būdo laidoje „Raudonas kilimas“.

TAIP PAT SKAITYKITE: Deivio ir Renatos Norvilų viešnagė už Atlanto: pažintis su L.Mažyliu Amerikoje ir poilsis Meksikoje

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Gerumu dalintis gera

Video

04:37
01:19
02:26
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką