Dabar populiaru
Publikuota: 2019 gruodžio 10d. 21:35

Rolandas Skaisgirys namuose įžiebė šaką: „Tai yra daugiau nei maištas“

Rolando Skaisgirio eglutė
Asmeninio albumo nuotr. / Rolando Skaisgirio eglutė

Televizijos prodiuseris Rolandas Skaisgirys šias Kalėdas pasitinka kiek kitaip, nei būtų galima tikėtis. Vyras socialiniuose tinkluose pasidalijo nuotrauka, kurioje jo naujoji kalėdinė eglutė bent iš pirmo žvilgsnio atrodo net ne kaip eglutė, o kaip papuošta šaka. 15min jis paaiškino, kodėl šiemet pasirinko švenčių laukti būtent taip.

„Pagaliau papuošiau“, – prie savo šiųmetės eglutės kadro feisbuke rašė R.Skaisgirys. Ten pat vyras sulaukė ir daugybės draugų bei sekėjų reakcijų dėl kontroversiško pasirinkimo.

15min susisiekus su prodiuseriu ir pasiteiravus, ar tai tik ne manifestas ar maištas prieš tradicines Kalėdų egles, R.Skaisgirys skubėjo pritarti.

„Manau, kad visiškai maištas, absoliučiai. Tai yra daugiau negu maištas. Aš tausoju gamtą“, – portalui pasakojo jis.

Vyras pridūrė, jog šio pasirinkimo motyvai – iš dalies ir vartotojiškumo mažinimas.

„Man jau nebe daug liko šiam gyvenime, tai noriu palikti ateinančioms kartoms ką nors gera. Tiesą pasakius, aš jau savo suvartojau, ne tik alkoholį“, – sakė jis.

Pokalbio metu netruko iškilti svarbus techninis klausimas – kur teks Kalėdų Seneliui palikti dovanas? Juk po šaka jos neturėtų tilpti.

„To, ką aš dovanoju ir darau iš širdies, čia nereikia dėti. O pats turiu didžiulį kompleksą – nebemoku priimti dovanų. Tai man kaip ir jų nereikia. Čia netgi irgi savotiškai manifestas“, – užsiminė R.Skaisgirys.

Tiesa, prodiuseris pridūrė, jog kitų dėl pasirinkimo iš kalėdinio laikotarpio padaryti komerciją nėra linkęs smerkti.

„Aš esu liberalas. Man netgi neįdomus kitų žmonių pasirinkimas, nes jie renkasi tai, ką nori. Kas aš toks, kad galėčiau smerkti ar palaikyti“, – 15min komentavo jis.

R.Skaisgirys taip pat teigė manąs, jog Kalėdos visų pirma yra katalikų šventė. Taip pat jis pridūrė, jog kalėdinis laikotarpis nesusideda tik iš to, jog tai yra Kalėdos.

„Kitas dalykas – ką tu nešioji širdyje: gėrį, brolį, kerštą, šeimą, meilę, išsiskyrimus. Kiek atsimenu save, tai mano gyvenime buvo be galo daug skirtingų dalykų“, – komentavo jis. Vyras taip pat atviravo, jog šiemet pasitinkant šventes dalis šių išvardytų aspektų tinka ir jo paties nuotaikoms apibrėžti.

Praeitų metų eglutės puošybos Skaisgirių namuose – galerijoje:

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Ypatingos

Sergu atsakingai

Sergu atsakingai
Sergu atsakingai

Esports namai

URBAN˙/

Maistas

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką