Dabar populiaru
Publikuota: 2015 lapkričio 16d. 09:03

Romoje savaitgalį praleidęs Ilja Aksionovas jautėsi kaip namuose: „Nereikėjo net žemėlapių“

Ilja Aksionovas ir Gustas Raudonius
Asmeninio albumo nuotr. / Ilja Aksionovas ir Gustas Raudonius

Porai dienų su geriausiu draugu ištrūkti į Romą – puikus savaitgalio planas. Tokį scenarijų susigalvojo dainininkas Ilja Aksionovas, kartu su bičiuliu Gustu Raudoniumi išvykęs pailsėti į Italijos sostinę.

Pirmą kartą Romoje viešintis atlikėjas palydėjo Gustą į čia vykusį dainavimo konkursą, kuriame jam pavyko užimti garbingą trečiąją vietą.

Roma atlikėjui paliko didelį įspūdį. „Jaučiausi, tarsi čia jau buvau buvęs anksčiau. Miestas man pasirodė labai artimas, patiko ta istorinė dvasia. Tik norėtųsi, kad būtų mažiau turistų“, – sakė Ilja.

Asmeninio albumo nuotr./Ilja Aksionovas
Asmeninio albumo nuotr./Ilja Aksionovas
Asmeninio albumo nuotr./Ilja Aksionovas
Asmeninio albumo nuotr./Ilja Aksionovas

Draugai laiko veltui neleido ir radę laisvą akimirką spėjo aplankyti įdomiausias vietas mieste. „Labiausiai patiko Vatikanas ir tie gražūs vaizdai iš viršaus. Apvaikščiojome visą Romą, po kurio laiko nebereikėjo net žemėlapių“, – pasakojo jis.

Bičiuliai net nusprendė atlikti eksperimentą: sugalvojo, kad eis į bet kurią pasirinktą pusę ir jei pasimes – praeivius kalbinti bandys tik itališkai.

„Susitarėme, kad draugas mane stipriai apsuks, kad nesusivokčiau, kur esu. Ir tuomet į kurią pusę sustojęs parodysiu, ten ir eisime. Gaila, kad po kokios valandos supratome, kur esame“ – smagų judviejų žaidimą prisiminė Ilja.

Ši išvyka dainininkui pirma tokia, kai jis keliavo be jokio tikslo ir galėjo sau leisti tiesiog pailsėti, atsipūsti prieš Lietuvoje laukiančius koncertus.

Jau po poros savaičių jis įsisuks į šventinį turą – lapkričio 27 dieną jo laukia koncertas Ukmergėje, gruodžio 10 dieną – Kėdainiuose, gruodžio 12 dieną – Kaune, gruodžio 19 dieną jis dainuos Panevėžyje, o gastroles užbaigs Vilniuje, gruodžio 20 dieną.

Asmeninio albumo nuotr./Kelionės Romoje akimirka
Asmeninio albumo nuotr./Kelionės akimirka

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Šiuolaikiškos studijos

Video

20:37
00:58
00:23

Esports namai

Susikurk savo vasaros namus su IKEA

URBAN˙/

Maistas

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką