Dabar populiaru
Publikuota: 2020 rugsėjo 17d. 12:51

Rūbų kūrėją Vidmantę Martikonytę pandemija privertė imtis atsarginio plano: ėmė auginti putpeles

Vidmantė Martikonytė
Asmeninio albumo ir Vytauto Pilkausko nuotr. / Vidmantė Martikonytė

Karantinas skaudžiausiai kirto pramogų pasaulio žmonėms. Todėl daugelis padarė išvadas ir vasaros metu pasiruošė atsarginį planą.

Pavyzdžiui, rūbų kūrėja Vidmantė Martikonytė su sūnumi pradėjo auginti putpeles.

„Pirmą savaitėlę jie tokie būna mažuliukai, silpnai vaikšto, iš pradžių jie lesa labai labai smulkiai kapotus kiaušinius, paskui jau būna specialus maistukas. Daug reikalų”, – apie pirmą pažintį su putpelėm KK2 laidoje pasakojo Vidmantė.

Asmeninio albumo nuotr./Vidmantė Martikonytė
Asmeninio albumo nuotr./Vidmantė Martikonytė

Verslo idėjos autorius – Vidmantės sūnus Mantvydas. Pradžiai mama ir sūnus nusipirko kiaušinių ir iš jų išperino 90 paukščiukų. Nauji namų gyventojai greit pridarė nuostolių.

„Sūnus juos laikė, augino katilinėj. Ten yra toks sandėliukas, su skalbimo mašina, skalbiniais. Vieną rytą ateinu į apačią, sakau, pažiūrėsiu, kaip putpeliukai gyvena. O jie visi skraido, mano skalbiniai apdirbti… Turėjau bėgti, gaudyti, surinkinėti”, – pasakoja V.Martikonytė.

Vidmantė ir Mantvydas jau pardavė pirmąją putpelių vadą.

„Kaina labai priklauso nuo to, berniukas ar mergaitė. Berniukai yra pigesni, po vieną eurą, o mergaitės – po du eurus”, – mini verslo užkulisiais dalijosi Vidmantė Martikonytė.

Visiškai naują specialybę per vasarą įgijo ir grupės „Panteros“ dainininkė Monika Ostrenkova. Mergina tapo blakstienų laminavimo ir antakių architektūros meistre.

„Pati pabandžiau blakstienų laminavimą ir man buvo tiesiog šokas. Mano blakstienos šiuo metu yra sulaminuotos. Bent jau man tai – vau!”

Asmeninio albumo nuotr./Monika Ostrenkova
Asmeninio albumo nuotr./Monika Ostrenkova

Monika jau dabar dirba pagal naująją specialybę.

„Šių procedūrų kainos – nuo 40 iki 50 eurų. Labai svarbu atkreipti dėmesį, nes dažnai skelbimuose prašoma 15 eurų už procedūrą. Pagalvokit apie tai, kokiomis priemonėmis ten daro”, – patarimus žarstė Monika.

Putpelių auginimo subtilybės, žvaigždės grožio procedūrų kabinetuose ir dainavimą į ekskavatoriaus vairavimą iškeitęs Donatas Čižauskas – ketvirtadienio vakarą, 19.30 val., laidoje KK2 per LNK televiziją.

Komentarai

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Aplinka produktyvumui

Video

11:42
10:55
10:05

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką