Dabar populiaru
Publikuota: 2012 rugsėjo 20d. 18:46

Rudenišką vakarą Vilniuje Jurgis Didžiulis sušildė kolumbietiška muzika

Jurgis Didžiulis
Gretos Skaraitienės nuotr. / Jurgis Didžiulis

Apsiniaukusį ir rudeniškai vėsų ketvirtadienio vakarą Vilniaus Visų šventųjų skverą užtvindė kolumbietiški ritmai. Iš saulėtosios Kolumbijos atkeliavusia muzika klausytojai mėgavosi Jurgio Didžiulio surengtoje fiestoje „Colombian Block Party“.

Šio koncertu yra siekiama supažindinti lietuvius su Kolumbijos kultūra. Šios šalies kultūros ambasadorius Lietuvoje J.Didžiulis dar prieš koncertą žadėjo fiestą būsiant tokią, kokios Lietuva dar nematė. O muziką vakarėliui padėjo ruošti pats atlikėjas Juanesas, Lietuvoje koncertą surengsiantis lapkričio 7 dieną.

Jurgis taip pat turėjo išskirtinę galimybę pasikalbėti telefonu su garsiuoju atlikėju ir užduoti jam nemažai klausimų apie Kolumbiją, muziką ir lietuvaites.

Nors iš pradžių skvere stoviniavo vos keliolika žmonių ir nedrąsiai klausėsi lotyniškų ritmų, vėliau publikos padaugėjo, o drąsiausieji, pamiršę lietuvišką drovumą, demonstravo šokių judesius. Klubus judino ne tik jaunimas, bet ir mažamečiai vaikai bei garbaus amžiaus šokėjai. Prie didžėjaus pulto stovėjęs J.Didžiulis negailėjo padėkų šiems drąsiausiems vakarėlio dalyvaims. Kolumbietiškos fiestos metu buvo galima laimėti bilietus į Juaneso koncertą bei paskanauti Pietų Amerikos patiekalų. 

Pats Jurgis, kalbėdamas apie vakarėlio sėkmę, tvirtino, kad ištirpinti aisbergą per savaitę ar mėnesį neįmanoma. „Matome, kad kai kurie lašeliai ne tik bėga, bet jau ir šoka ir juda. Pietų Amerikos muzika yra labai teigiama ir teisinga. Mes norime, kad ji nebūtų suplakta, kad žmonės suprastų, kad tai yra Kolumbija. Juk ir lietuviams nepatinka būti painiojamiems su latviais ar estais. Norime, kad žmonės žinotų, kur yra Kolumbija ne tik žemėlapyje, bet ir savo širdyse“, – su meile apie šalį, iš kurios kilo, Žmonės.lt kalbėjo J.Didžiulis.

Tiesa, muzikantas neslepia, kad saulėtų rimtų muzikos vakarą surengti darganotą rudens vakarą buvo rizikinga, tačiau rezultatu jis yra patenkintas. „Mes norėjome padaryti kaip, kad galėtų ateiti tėvais su vaikais, žmonės iš gatvės. Kad būtų demokratinė dvasia, kokia būna Kolumbijoje per visokiausias karnavalus, tūsus, balius“, – nusijuokė pašnekovas. 

Gretos Skaraitienės nuotr./Akimirka ia renginio
Gretos Skaraitienės nuotr./Akimirka iš renginio

 

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką