Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2015 rugsėjo 1d. 10:41

Rugsėjo 1-oji futbolininko Sauliaus Mikoliūno šeimoje: sūnus Kajus – į mokyklą, Oskaras – į darželį

Saulius ir Roberta Mikoliūnai su mažuoju sūnumi Oskaru Jonu ir pirmoku Kajumi
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr. / Saulius ir Roberta Mikoliūnai su mažuoju sūnumi Oskaru Jonu ir pirmoku Kajumi
Rugsėjo pirmoji šiemet ypatinga tapo futbolininko Sauliaus Mikoliūno (31) bei jo žmonos vizažistės Robertos Mikoliūnienės šeimai – jiedu savo vyresnįjį sūnų Kajų (7) išlydėjo į pirmąją klasę, o jaunėlis Oskaras Jonas (3) pradėjo lankyti darželį.

Jau nuo ankstaus ryto prie Vilniaus Prano Mašioto pradinės mokyklos būriavosi rankose gėles laikantys moksleiviai – patys nedrąsiausi buvo pirmokai, kuriems viskas dar nauja ir nepažinta.

„Mums buvo svarbu, kad tai būtų pradinė mokykla. Be to, ji – gana maža, netoli namų, girdėjome daug gerų atsiliepimų. Vaikui ji taip pat labai patiko, nes jis čia lankė paruošiamąją kiškių mokyklėlę, turėjo galimybę čia apsiprasti“, – Žmonės.lt sakė R.Mikoliūnienė.

Moteris pasakojo, kad užduotis suruošti pirmoką į mokyklą nebuvo sunki: „Kadangi mokykloje bus uniformos – ji jau užsakyta, kuprinę kartu išsirinkome. Na, o visas smulkmenas teko surasti ir supirkti mamai – manau, taip tradiciškai daugumoje šeimų vyksta (šypteli). O šiaip nepasakyčiau, kad buvo sunku ar reikalavo daug laiko, dabar pasirinkimas didelis, parduotuvių daug...“

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr./Saulius ir Roberta Mikoliūnai su mažuoju sūnumi Oskaru Jonu ir pirmoku Kajumi
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr./Saulius ir Roberta Mikoliūnai su mažuoju sūnumi Oskaru Jonu ir pirmoku Kajumi

Laukiama šeimos šventė

Pasiteiravus, kaip į pokyčius reagavo pats Kajus, pašnekovė svarstė, kad sūnus tai, kas yra mokykla, tikriausiai iki galo suvoks tik tada, kai jau gerokai įsisuks į mokslo metus.

„Manau, kad mūsų vaikas dar nelabai supranta, kas jo laukia, kur jis eina. Žino tik, kad darželį jau pabaigė, kad prasideda mokykla. Pasakojame, kad nebebus pietų miego, reikės ruošti pamokas, tą ir aną daryti – jam kol kas keistai visa tai skamba, atrodo, kad dar nelabai įsivaizduoja, kas tai yra“, – sakė R.Mikoliūnienė.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr./Saulius ir Roberta Mikoliūnai su mažuoju sūnumi Oskaru Jonu ir pirmoku Kajumi
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr./Saulius ir Roberta Mikoliūnai su mažuoju sūnumi Oskaru Jonu ir pirmoku Kajumi

Moteris atviravo, kad rugsėjo pirmoji jai pačiai vaikystėje buvo laukiama šventė, todėl ji tikisi, kad dabar Kajus, o vėliau ir Oskaras Jonas mokslo metų pradžios lauks su maloniu nekantrumu.

„Mūsų šeimoje šį rugsėjo pirmoji – labai didelis įvykis. Kai pati buvau vaikas, pamenu, šią dieną susirinkdavome visa šeima, su močiutėmis ir seneliais. Dabar ši tradicija bus tęsiama jau mano pačios šeimoje – susibursime visi kartu, atšvęsime. Man pačiai ši šventė visada buvo labai graži, vaikystėje jos laukdavau – nauji įspūdžiai, draugai, visus vėl pamatai po vasaros. Man tai buvo ir bus didelė šeimos šventė“, – šypsojosi R.Mikoliūnienė.

 

TAIP PAT SKAITYKITE: Kūdikio besilaukianti Jurgita Tvarijonaitė su vyru Edgaru sūnų Tomą Juozapą išleido į pirmą klasę 

 

TAIP PAT SKAITYKITE: Milisandros ir Algirdo Radzevičių sūnus Rokas pradėjo lankyti mokyklą: „Tai labai jaudinanti akimirka“​

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Interviu

SEB verslo augimo programa

01:37:23

OfiSPA – vieta dirbti ir nepavargti

Video

00:21
41:07
04:43

15min metų knygų rinkimai

Esports namai

URBAN˙/

Grožio programa 360°

Sveikata

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką