Dabar populiaru
Publikuota: 2011 gruodžio 12d. 17:25

Rusišką dainą „Žirgas“ atlikęs Stano choras buvo išmestas iš kalėdinio vakarėlio programos

Stanislavas Stavickis-Stano
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr. / Stanislavas Stavickis-Stano

Praėjusį savaitgalį Vilniaus „Forum Palace“ koncertų salėje vykusio grandiozinio renginio metu, pasak Stanislovo Stavickio-Stano, įvyko beprecedentė situacija. Kelionių organizatoriaus „Novaturo“ kalėdiniame renginyje koncertavusio tarptautinio Stano choro pasirodymas po trečios dainos buvo nutrauktas.

Stano teigimu, iš pradžių niekas negalėjo suvokti, kas atsitiko. Tik po kelių minučių paaiškėjo, kad koncertą nutraukė vienas įmonės vadovų, Ugnius Radvila, dėl to, kad nuskambėjo pagal išankstinį sąrašą nesuderinta daina. Tai buvo geriausiai kritikų ir muzikos ekspertų vertinama tarptautinio Stano choro daina „Konj“ (liet. „Žirgas“), atliekama originalo kalba – rusiškai.

Stano jaučia gėdą prieš publiką

„Jaučiu didelį nusivylimą dėl tokio užsakovo elgesio. Labiausiai man gėda prieš publiką, kuri nenorėjo mūsų paleisti nuo scenos. Visi šaukė „pakartot“, tai tęsėsi kelias minutes, o mes buvome priversti nutraukti pasirodymą dėl vieno žmogaus galbūt ksenofobiškų, galbūt asmeninių sumetimų. Aš manau, kad atlikėjui svarbiausia yra pagarba publikai, todėl labai atsiprašau „Novaturo“ darbuotojų ir klientų dėl susiklosčiusios situacijos“, – incidentą komentavo choro vadovas Stano.

Anot jo, geras koncertas yra tas, kuris patinka publikai, o ne užsakovui. Dainininko ir muzikos prodiuserio nuomone, dėl pažeisto susitarimo galima buvo imtis švelnesnių priemonių – sumažinti honorarą ar pritaikyti kitą nuobaudą. „Publika taip pat nesulaukė vieno specialiai šiam renginiui skirto choro pasirodymo kartu su Mariumi Jampolskiu, jo irgi noriu atsiprašyti. Marius jau buvo belipąs į sceną, kai koncertas buvo nutrauktas“, – pasakojo Stano.

Jis tikino drauge su kolektyvu atsisakęs honoraro, o „sugadintą“ koncertą išgirdusiai publikai nutarė atlyginti. „Kiekvienam „Novaturo“ darbuotojui iki pat kitų Kalėdų, ištisus metus, dovanojame galimybę nemokamai lankytis bet kuriame soliniame tarptautinio Stano choro, grupės „Čilinam“ arba „Delfinų“ koncerte, pateikus darbovietę liudijantį dokumentą. O įmonės direktoriui Ugniui Radvilai šią galimybę suteikiame iki pat gyvenimo pabaigos“, – sakė S.Stavickis-Stano.

Dovanų iš atlikėjo nereikia

Kaip 15min.lt sakė „Novaturo“ direktorius Ugnius Radvila, konflikto renginio metu nebuvo. „Šventę organizavome aukščiausiu lygiu, tad kėlėme aukštus reikalavimus dalyvaujantiems atlikėjams. Norėjome, kad techninis personalas pasiruoštų kiekvienai dainai – suprogramuotų reikiamas šviesas, vaizdo projekcijas. Siekiame kokybės, investuojame labai daug lėšų ir laiko, tad atlikėjas negali scenoje pasirodyti šviesoms šviečiant bet kaip“, – sakė U.Radvila.

„Įsivaizduokite, žmogus nori keliauti į Tenerifės salą, pasimaudyti, o mes jam padarome siurprizą ir nuskraidiname į Laplandiją... Čia panašus atvejis“, – juokavo U.Radvila.

Anot jo, Stano choro atlikta daina nebuvo vertinama – gera ji ar bloga – tiesiog, jei dalyviui suderinta programa nerūpi, techniškai negalima užtikrinti geriausio įmanomo varianto. Renginyje taip pat dalyvavo Žilvinas Žvagulis, Mantas Jankavičius, Deivydas Zvonkus su savuoju choru, Džordana Butkutė, Stasys Povilaitis ir kiti. Koncerte, kuris organizuojamas jau 12-i metai, kiti dalyviai organizatoriams staigmenų nepateikė.

U.Radvila tikino, kad dovanų iš Stano jam nereikia. „Mes pajėgūs patys nusipirkti bilietus į norimus renginius, mums dovanų nereikia. Aš įpratęs už man patinkančius dalykus mokėti. Renkuosi kokybiškus renginius, kurių kokybe neabejoju“, – sakė „Novaturo“ direktorius, teigdamas, kad pats yra apsilankęs tūkstančiuose renginių visame pasaulyje.

Keliones organizuojančios įmonės vadovas svarstė, kad kai kuriems Lietuvos atlikėjams įprasta, kad pro pirštus žiūrima į „chaltūras“, tačiau sakė savo įmonės renginiuose to netoleruojantis. „Įsivaizduokite, žmogus nori keliauti į Tenerifės salą, pasimaudyti, o mes jam padarome siurprizą ir nuskraidiname į Laplandiją... Čia panašus atvejis“, – juokavo U.Radvila. Jis tikino pykčio ant Stano nelaikantis, tačiau pridūrė, kad kitąsyk bus pasirūpinta, kad renginio metu staigmenų nebūtų.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Ypatingos

08:43
06:47

Metas rinktis

Atradimai virtuvėje

Skanumėlis

Video

02:17
05:19
02:24

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką