Dabar populiaru
Publikuota: 2019 kovo 13d. 15:31

S.Skvernelio komandoje – ir Mis Lietuva Ieva Gervinskaitė: „Tikėjausi, kad manęs neatpažins“

Ieva Gervinskaitė
Martyno Siruso ir Žygimanto Gedvilos nuotr. / Ieva Gervinskaitė

Iš viešumos jau ne vienerius metus dingusi „Mis Lietuva 2011“ nugalėtoja Ieva Gervinskaitė į akiratį sugrįžo nauju amplua. Trečiadienį paskelbta, kad ji tapo viena iš kandidato į Lietuvos prezidentus Sauliaus Skvernelio komandos narių. Vis dėlto kalbėdama su 15min ji pripažino, kad grįžti į viešumą nebuvo lengva.

2011 metais gražiausia Lietuvos mergina paskelbta I.Gervinskaitė vos kelerius metus džiaugėsi po konkurso atsivėrusiomis galimybėmis. Kviesta į įvairius televizijos projektus, dalijusi interviu ir apie asmeninį gyvenimą, neilgai trukus Ieva dingo iš viešumos. Kaip pati sako, tuomet supratusi, kad pasirinktas kelias nebuvo toks džiuginantis, ji atsidėjo mokslams.

Prieš trejus metus Mykolo Romerio universitete teisės ir valdymo studijas baigusi I.Gervinskaitė darbus tęsė Vidaus reikalų ministerijoje, kur dirbo S.Skvernelio referente, vėliau specializavosi Regioninės politikos skyriuje, dirbo Viešųjų investicijų plėtros agentūros" (VIPA) projektų vadove. O trečiadienį paskelbta, kad iš Skuodo rajono kilusi Ieva prisidės ir prie S.Skvernelio rinkimų komandos – tapo jo patikėtine.

„Sąmoningai pasirinkau kelią išeiti iš viešumos, bet netyčia atsitiko taip, kad vėl grįžau. Tik šis kontekstas man patinka kur kas labiau, –kalbėdama su 15min sako Ieva. – Pasitraukusi iš viešumos atsidaviau darbui, mokslams, karjerai, o lemiamu metu, kai Sauliui prireikė visų jį palaikančių paramos, prisijungiau prie jo komandos. Tiesa, manęs niekada nežavėjo politikės kelias, tiesiog taip gyvenime susidėliojo, kad atsidūriau tokioje pozicijoje“.

Žygimanto Gedvilos / 15min nuotr./Ieva Gervinskaitė
Žygimanto Gedvilos / 15min nuotr./Ieva Gervinskaitė

Tikėjosi, kad neatpažins

Savo noru iš viešumos pasitraukusi Ieva Gervinskaitė sako suvokusi, kad pramogų pasaulyje ne viskas auksu žiba. Tad ir dabar grįžimą apsvarsčiusi iš visų pusių, tačiau guodė mintis, kad šį kartą daugiausia dėmesio sulauks jos darbai, o ne asmeninis gyvenimas.

„Viešumas turi kelias puses. Po grožio konkurso susidūriau su vienokiu vertinimu, o būti žinomai dėl savo darbo yra kiek kitaip. Tada ir žmonės, ir pats save vertini kitomis akimis. Jaučiu daugiau prasmės, nei dalyvaudama vakarėliuose ar parduotuvių atidarymuose, tai nelabai tiko mano asmenybei“, – pripažįsta Ieva.

Martyno Siruso/adfoto.lt nuotr./Konkurso nugalėtoja Ieva Gervinskaitė
Martyno Siruso/adfoto.lt nuotr./Konkurso nugalėtoja Ieva Gervinskaitė

I.Gervinskaitė priduria nesigailinti dalyvavusi konkurse, o būdama pramogų pasaulio dalimi sutiko daug naujų žmonių, tačiau tai turėjo savo kainą. Kaip pati sako, darbinantis ne kartą teko susidurti su išankstinėmis nuostatomis.

„Viešumas pramogų pasaulyje ganėtinai smarkiai atsiliepė mano, paprasto žmogaus, gyvenimui. Įprasta prieš pakviečiant žmogų į darbo pokalbį juo pasidomėti internete, tai su išankstinėmis nuostatomis apie save tikrai esu susidūrusi.

Neslėpsiu, tikrai nebuvau pasiilgusi viešumo ir slapta tikėjausi, kad galbūt manęs neatpažins. Šiek tiek pasikeičiau, pakito plaukų spalva ir ilgis“, – šypteli I.Gervinskaitė.

Ji teigia niekada nesižavėjusi pramogų pasauliu, o ir jauniems žmonėms siūlo neidealizuoti dėmesio sulaukiančių asmenų. „Nemačiau aš ten jokio spindesio. Ten lygiai tokie patys žmonės, su tokiomis pačiomis problemomis. Džiaugiuosi atsirandančia tendencija mažiau viešinti žmonių asmeninį gyvenimą. Tai yra teisinga tendencija.“

Į prezidentės postą nesitaiko

Paklausta apie ateities planus, I.Gervinskaitė juokiasi į prezidento kėdę nesitaikysianti, tačiau gyvenimui ne kartą iškrėtus pokštą, pripažįsta, kad ateityje viskas gali susidėlioti kiek kitaip.

„Niekada negalvojau apie politikės kelią, nors buvo šimtai situacijų, kai tą patį sakiau apie grožio konkursus, tačiau atsitiko taip, kaip atsitiko. Bent jau šiuo metu apie tam tikrus postus negalvoju, man patinka užkulisinis darbas, o ne paradinė pusė politikoje dirbančių žmonių", – sako Ieva.

Vis dėlto pasitraukusi iš pramogų pasaulio ir pasirinkusi kitokį kelią, I.Gervinskaitė sako dar nė karto nesuabejojusi savo sprendimu.

„Tikrai džiaugiuosi, kad viskas gyvenime taip susidėliojo. Gali būti, kad tai yra viena iš krypčių, kur aš norėčiau save matyti. Gal ir banaliai nuskambės, bet tokią patirtį įgyti gali vos vieną kartą gyvenime.

Aišku, kad yra jaudulio, nes toks žingsnis reikalauja daug atsakomybės, todėl jaudulys yra natūrali reakcija. Esu emocionalus žmogus, ryžtingas, o savų tikslų siekiu sunkiu darbu. Tačiau turiu didelę motyvaciją ir labai didžiuojuosi, kur esu šiuo gyvenimo etapu.“

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Kviečiame anties

Video

00:52
08:29
03:24

Esports namai

Maistas

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką