Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Samas apie BIX koncertą „Naisių vasaroje“: „Kur begročiau, pozicija dėl „Laisvės rokenrolui“ nepakis“

Koncerto„BIX #XXX“ pristatymas
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr. / BIX
Šaltinis: 15min
3
A A

Antradienį paaiškėjus Ramūno Karbauskio sumanyto festivalio „Naisių vasara“ šių metų programai, gerbėjai liko nustebę. Dar visai neseniai atlikėjai, prieštaravę „žaliųjų“ sprendimui apriboti alkoholio prekybą masiniuose susibūrimuose, skandavę „Laisvę rokenrolui!“ dainuos šio renginio scenoje.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Tarp festivalio žvaigždžių, peikusių Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos siūlymą apriboti alkoholio prieinamumą festivaliuose – grupė BIX, dainininkas Vaidas Baumila.

15min susisiekus su BIX lyderiu Sauliumi Urbonavičiu-Samu, šis teigė šioje situacijoje jokios dviprasmybės neįžvelgiantis. Nors ir jis pasirodys „Naisių vasaros“ festivalyje, kurio mecenatas yra „valstiečių ir žaliųjų“ pirmininkas, Seimo narys Ramūnas Karbauskis, savo pozicijos niekuomet neišsižadės.

TAIP PAT SKAITYKITE: Muzikantai suvienijo jėgas – taikiame koncerte prie Seimo skandavo „Laisvė rokenrolui“

„Aš savo pozicijos nepakeičiau ir ji niekada nepakis – nesvarbu, kur begročiau. Scena yra tribūna, kur gali pasisakyti. Tą aš žadu padaryti ir festivalyje. Ir aš visada eisiu prieš bet kokius neprotingus veiksmus – esu už tai, kad sprendimai turi būti blaivūs ir aiškūs, draudimai niekada prie gero neprivedė ir neprives“, – kalbėjo Samas.

Tačiau tuo pačiu atlikėjas sako besidžiaugiąs renginiais, kurie propaguoja blaivybę: „Aš nevartoju alkoholio ir niekam nesiūlau to daryti. Aš palaikysiu bet kokias blaivias iniciatyvas. Palaikau tuos festivalius, kurie gali būti visai be alkoholio. Tačiau esu už spalvotą Lietuvą, o ne vienpusę. Tame valdžios sukeltame vajuje buvo viskas bandoma nuspalvinti viena spalva, buvo sakoma, kad visi blogi, ir tik jie žino, kur reikia eiti. O aš manau, kad turi būti pasirinkimas.“

Luko Balandžio / 15min nuotr./BIX koncerto akimirka
Luko Balandžio / 15min nuotr./BIX koncerto akimirka

Pasak Samo, su festivalio organizatoriais dėl BIX pasirodymo „Naisių vasaroje“ buvo sutarta dar prieš pusmetį – ir tariantis R.Karbauskis nedalyvavo. S.Urbonavičius nemato reikalo rodyti principus ir atšaukti koncertą.

„Jau kelerius metus Naisiai kvietė mus koncertuoti. Sutartis buvo seniai pasirašyta, dar prieš visus valdžios sprendimus. Neturiu pagrindo nutraukti tą sutartį. Savo principus galėsiu parodyti nuo Karbauskio scenos – tam ir yra scena, kad galėčiau išsakyti savo poziciją. Ir, visų pirma, aš groju žmonėms, ne Ramūnui. Juk galbūt kažkurie žmonės vien dėl mūsų suplanavo atvykti į festivalį. Šiemet švenčiam BIX‘ų 30-metį, koncertuojam visur. Mano nuomonė dėl koncerto tikrai nepasikeis“, – 15min teigė Saulius Urbonavičius-Samas.

TAIP PAT SKAITYKITE: BIX pradėjo švęsti 30-mečio jubiliejų: garsius draugus sukvietė prie vaišėmis nukrauto stalo

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką