TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Saulius Skambinas. „Neslėpsiu: ir noriu, ir bijau tapti tėčiu“ (papildyta rugsėjo 10 d.)

Saulius Skambinas ir Karina Krysko
"Privatu!" viršelis / Saulius Skambinas ir Karina Krysko
Šaltinis: „Privatu“
0
A A

Dainininkės Karinos Krysko (30) ir jos mylimojo šokėjo S. Skambino (33) namuose – ypatinga šventė. Ne vienerius metus kartu esanti pora pagaliau laukia šeimos pagausėjimo. Apie naujus potyrius žurnalui „Privatu!“ atvirai papasakojo po kelių mėnesių tėčiu tapsiantis Saulius.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Kas pasikeitė Tavo ir Karinos gyvenime, kai sužinojote, kad susilauksite pirmagimio?

Po tos žinios viskas pakito. Dabar didžiausias mano ir Karinos rūpestis – tinkamai suremontuoti būstą. Tvarkome visą mūsų namą. Labiausiai norime, kad nestigtų šilumos. Taigi pradėjome darbus nuo namo apšiltinimo. Dabar domiuosi šildymo katilais ir panašiais dalykais. Žodžiu, vyksta intensyvios statybos. Pastaruoju metu tai yra mano pagrindinis užsiėmimas.

Patys ėmėtės visų darbų?

Ne, samdome specialistus. Pats negalėčiau pradėti mūryti ar klijuoti ką nors ant sienų (šypteli). Manau, kiekvienas žmogus turi dirbti tai, ką išmano geriausiai. Jei esu šaltkalvis, juk geras odontologas nebūsiu.

Žurnalistai ne kartą Tavęs ir Karinos teiravosi apie šeimos pagausėjimą. Kaip reagavote į žinią, kad iš tikrųjų laukiatės vaikelio?

Be abejonės, apsidžiaugėme. Juk ne sykį sakėme, kad norime susilaukti vaikų. Pamenu, kai sužinojau apie Karinos nėštumą, pirma į galvą šovusi mintis – būtina iš esmės sutvarkyti namus.

Ilgą laiką su žiniasklaida žaidėte katės ir pelės žaidimą dėl nėštumo. Kodėl taip ilgai slėpėte žinią apie pirmagimį?

Mums ir dabar nesinori visiems pasakoti apie vaikelį. Nėštumas yra šventa tema, norisi viską pasilikti sau.

Bet juk Tu ir Karina esate garsūs žmonės, jūsų gerbėjai nori žinoti ne tik apie jūsų veiklą...

Taip, sutinku. Bet aplink yra daug blogų akių, todėl norisi pasisaugoti. Be to, tai per daug asmeniški dalykai, kad visiems apie tai kalbėtume. Kai ateis laikas ir bus ką parodyti, tuomet taip ir padarysime. Kol kas viskas per daug pavojinga.

Pastaruoju metu Tu ir Karina itin retai lankotės renginiuose. Tavo mylimosios beveik nematyti viešumoje. Specialiai dažnai nekišate nosies iš namų?

Beveik visą vasarą Karina su grupės „69 danguje“ narėmis koncertavo pajūryje. Kadangi kasdien turėjo pasirodymų, nematė prasmės dažnai važiuoti į namus. Pajūryje Karinai buvo išnuomotas kambariukas. Taigi ji laiką leido prie jūros, o aš rūpinausi remontu Kaune – štai kodėl mūsų kartu nematėte renginiuose.

Ar nebuvo sunku leisti laiką atskirai nuo mylimosios, kai jai buvo pirmieji nėštumo mėnesiai?

Kaip tik gerai, kad toliau vienas nuo kito pabuvome. Pirmaisiais nėštumo mėnesiais Karina buvo gana irzli. Tuo metu ji daug laiko leido viena, papyko, ant ko reikėjo, o dabar yra linksma, gerai nusiteikusi. Gal ir egoistiškai nuskambės šie mano žodžiai, bet kiekvienas vyras besilaukiančią žmoną turėtų išleisti prie Baltijos jūros, į Turkiją ar Egiptą. Tegul ten būsimos mamytės išsilieja, išsirėkia ir į namus grįžta pakiliai nusiteikusios (juokiasi).

Pajūryje Karina laiką leido su jau motinystės džiaugsmą patyrusiomis kitomis grupės „69 danguje“ narėmis – Goda Alijeva ir Ingrida Martinkėnaite. Bendražygės pasidalijo sukaupta patirtimi?

Taip, kolegės pažėrė daug praktinių patarimų – ne veltui visos drauge leido vasarą. Jos viena kitai palaikė kompaniją ir patarinėjo, o aš tuo metu galėjau ramiai rūpintis namais.

Ar jau pradėjai domėtis specialia literatūra būsimiems tėveliams?

Taip, jau skaičiau keletą knygų. Apie būsimą tėvystę noriu sužinoti kuo daugiau. Galiu pasakyti, kad tikrai bus ką veikti. Yra be galo daug knygų, kitos literatūros, skirtos būsimiems tėveliams. Neslėpsiu: ir baisu, ir nejauku prieš tampant tėvu, tačiau tam esu pasiruošęs. Jau seniai! Dabar liks tik viską įgyvendinti praktiškai (šypsosi).

Mūsų žurnalo žiniomis, turėtumei jaustis dvigubai laimingesnis, nes Karina laukiasi sūnaus, o apie tai svajoja kone visi tėčiai, tiesa?

Taip, gims sūnus. Mums, kaip sako daug žmonių, vaikelio lytis nesvarbi, tik norime, kad mažylis gimtų sveikas. Nors, kita vertus, savimeilę man tikrai paglostė sužinojus, jog mums gims berniukas.

Ar jau išrinkote sūnui vardą?

Nusprendėme, kad dar per anksti tai daryti (šypteli). Ne veltui vienas protingas žmogus pasakė, kad tėvai, prieš duodami vaikeliui vardą, pirmiausia turi pažiūrėti jam į veidą. Mes taip ir ketiname padaryti. Nors... Keletą variantų jau turime – galbūt sūnaus vardas bus lietuviškas, galbūt užsienietiškas.

Kraitelį pirmagimiui jau nupirkote? Gal šiuos rūpesčius palikote kitiems šeimos nariams ir draugams?

Mums su Karina mažai ką reikės pirkti. Grupės „69 danguje“ „stovykloje“ įprasta pasidalyti naujagimiui reikalingais daiktais. Jie eina iš kartos į kartą. Kolektyve yra net dvi mamytes, tad viena padovanojo lovytę, kita – vėžimėlį. Žodžiu, svarbiausius daiktus jau turime.

„Privatu“
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką