Dabar populiaru
Publikuota: 2020 liepos 30d. 13:01

Saulius Skambinas su nauja širdies drauge nebevengia viešumos: renginyje pasirodė su dukra Mila

Saulius Skambinas su širdies drauge Živile ir jųdviejų dukra Mila
Loretos Kondratės nuotr. / Renginio akimirka

Dar beveik prieš dvejus metus viešai užsiminęs, kad su žmona Karina Krysko-Skambine suka skirtingais keliais, žinomas šokėjas Saulius Skambinas tikina pastaruoju metu atradęs ramybę. To priežastis – nauja širdies draugė, su kuria šokėjas kartu augina 10 mėnesių dukrą.

„Nors laiko tarpas lyg ir netrumpas, viskas vyko gana greitai. Įvykiai tarsi keitė vienas kitą ir sukontroliuoti juos buvo neįmanoma“, – apie įvykusias skyrybas ir naujus santykius su kauniete Živile Barzdaityte bei prieš dešimt mėnesių gimusią dukrelę Milą pasakojo pašnekovas.

Nors pora šiuo metu apie savo jausmus plačiau nelinkusi atvirauti, kai kuriuose renginiuose, kur atvyksta kviestinė publika, kartu jau lankėsi.

„Nemanau, kad apie visai mažutėlius vaikelius reikia daug pasakoti. Nuo objektyvų saugojau ne tik Milą, bet ir vyresnėlį Majų. Tokie jau tie mano įsitikinimai“, – sakė į Birštono krautuvėlės „AsMeniška“ aštuntąjį gimtadienį kartu su Živile bei dukrele atvykęs S.Skambinas.

Loretos Kondratės nuotr. /Saulius Skambinas su širdies drauge Živile ir jųdviejų dukra Mila
Loretos Kondratės nuotr. /Saulius Skambinas su širdies drauge Živile ir jųdviejų dukra Mila

Į Kristinos Kasikauskienės įkurtą jaukiąją erdvę pasveikinti su švente užsuko ir daugiau žinomų žmonių – dainininkai Ramūnas ir Aušra Difartai, lenktynininkė ir vertėja Jolita Kuliešytė, šokėja Sandra Kniazevičiūtė, primabalerina Olga Konošenko, plaukų stilistas Karolis Murauskas, primarijus Nerijus Juška su šeima, grožio ekspertė Vaida Norkūnaitė, iliuzionistas Modestas Petrikas, aktorė Lina Bražinskaitė-Tupikovskienė.

Prie šio žvaigždžių desanto dar viename Birštono renginyje – atnaujintos sanatorijos „Versmė“ jubiliejaus iškilmėse – prisijungė ir aktoriai Džiugas Siaurusaitis su Lina Rastokaite, operos solistai Edmundas Seilius ir Kristina Zmailaitė, kelionių ekspertas Rimvydas Širvinskas-Makalius, tituluota sportinių šokių šokėja Lina Chatkevičiūtė bei kiti.

Loretos Kondratės nuotr. /Renginio akimirka
Loretos Kondratės nuotr. /Renginio akimirka
Loretos Kondratės nuotr. /Renginio akimirka
Loretos Kondratės nuotr. /Renginio akimirka

Vienos giliausias tradicijas turinčios sveikatinimo įstaigos svečiai ne tik apžiūrėjo daug jaukesnėmis tapusias erdves, bet ir pasimėgavo įvairiomis pramogomis.

„Labai gerai leidžiame laiką. Lukrecija su manimi ėjo į visas procedūras. Ji pirmą kartą pliuškenosi tikro mineralinio vandens baseine ir tuo labai džiaugėsi! Lukai patiko ir kambarys, ir nauja lova, o antimis, plaukiojančiomis tvenkinyje prie sanatorijos, apskritai atsigėrėti negalėjo“, – apie poilsį su dukrele pasakojo šokėja S.Kniazevičiūtė.

Dešimtys paukštelių, kurie beveik visus metus būna prie „Versmės“ esančiuose tvenkiniuose, sužavėjo ir kitus lankytojus, nusprendusius kartu su sparnuotaisiais surengti fotosesiją.

„Birštone apsilankiau po daugybės metų. Kurortas stulbinančiai pasikeitęs – kiek pramogų, edukacijų, poilsio erdvių! O kiek skanėstų – kiekviena vieta siūlo ką nors unikalaus, neįprasto“, – sakė aktorė Lina Bražinskaitė-Tupikovskienė, su bičiuliais nusprendusi paviešėti viename garsiausių Lietuvos kurortų ir tuo pačiu aplankyti 50-ies metų jubiliejų švenčiančią, vieną iš trijų korpusų atnaujinusią „Versmės“ sanatoriją.

Į renovaciją investavusi 4,7 mln. eurų, sanatorija visiškai atnaujino vieną iš trijų korpusų. Dabar čia gali apsistoti 200 klientų.

„Mano mamai ypač patinka sanatorijos. Pasilepinti mineraliniu vandeniu ir gydomuoju purvu kartais per laisvadienius atvažiuoju ir aš. Lietuva turi ypatingus gamtos išteklius. Ne visos pasaulio šalys tuo turtingos“, – sakė K.Murauskas.

Šventės akimirkos – galerijoje:

Komentarai: 4

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Atradimai virtuvėje

Skanumėlis
Skanumėlis

Šiuolaikiškos studijos

Video

01:15
00:57
15:37

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką