Dabar populiaru
Publikuota: 2012 vasario 10d. 15:42

Scenoje apsiverkusi Mia: „Gal dainuodama galvojau apie savo buvusį vyrą...“

Mia
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr. / Mia

Šv. Valentino dainų vakaras „Žvaigždžių duetuose“ aplaistytas garsių moterų ašaromis. Atlikėjos Mios ir Andriaus Šedžiaus sužadėtinės Monikos Kvietkutės pasirodymai muzikos projekte baigėsi netikėtai.

Šv. Valentino dienai skirtame koncerte Mia ir Giedrius Leškevičius sudainavo jausmingą atlikėjos Adelės dainą „Someone like you“. Dainoje kalbama apie merginą, kuri prisimena buvusį savo mylimąjį.

Po dainos atlikėjos Mios akyse pasirodė ašaros.

„Aš visada išgyvenu tai, apie ką dainuoju. Man šis kūrinys buvo toks gilus, palietė mano širdį. Nepavyko paslėpti emocijų, jos tiesiog prasiveržė. Scenoje apsinuoginau, tai buvo daugiau nei dainavimas“, – sakė jausmingoji Mia.

„Žvaigždžių duetų“ studijoje šnabždėtasi, gal Mia dar skausmingai išgyvena savo ir Radvilo Bubelio skyrybas – buvęs Mios mylimasis dabar neslepia jausmų kitai merginai.

„Nebūtina mano ašarų sieti su konkrečiu žmogumi. Gyvenimas pilnas išgyvenimų, be to, man niekada nebuvo svetimas kito žmogaus skausmas. O gal dainuodama Adelės dainą, galvojau apie savo buvusį vyrą... Esu sentimentali“, – prisipažino atlikėja.

Komisija Mia nusilenkė už atiduotą širdį dainuojant „Someone like you“ , o kitai garsiai moteriai, Andriaus Šedžiaus mylimajai Monikai, dainavusiai su Ruslanu, prikišo scenoje buvus šaltą ir nemylinčią.

Beklausydama skaudžių komisijos komentarų, „Žvaigždžių duetų“ naujokė apsiašarojo. Ją bandančiam guosti Ruslanui komisija paprašė atidžiau klausyti komentarų. „Argi nematote, kad ją guodžiu?“ – sakė Ruslanas.

Meilė ir ašaros – jau šį šeštadienį 19 val. „Žvaigždžių duetuose“, kurie pradeda švęsti Šv. Valentino dieną.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką