Dabar populiaru
Publikuota: 2014 spalio 8d. 10:46

Seriale susituokęs Mykolas Vildžiūnas: „Aš pats gal skrisčiau tuoktis į Las Vegasą“

Mykolas Vildžiūnas ir Vaida Lisikaitė serialo „Meilė kaip mėnulis“ filmavime
LRT nuotr. / Mykolas Vildžiūnas ir Vaida Lisikaitė serialo „Meilė kaip mėnulis“ filmavime

Apniukusią spalio dieną sušvito akinamai balta suknelė. Vilniaus Baltojo tilto praeiviai smalsiai žvilgčiojo į dailiu kostiumu apsirengusį režisierių, aktorių Mykolą Vildžiūną. Akylesni, tikriausiai pastebėjo, kad nuotaka šalia jo, kardinaliai skyrėsi nuo tamsiaplaukės garbanės jo mylimosios, aktorės Oneidos Kunsungos. Tiltu aktorius nešė žavią blondinę.

Filmavimo kameros aplinkui jaunuosius ir vestuvių svečius, aktorių grimą taisantys visažistai leido suprasti, kad vestuvės – viso labo suvaidintos.

Iš tiesų populiaraus LRT serialo „Meilė kaip mėnulis” pagrindinio vaidmens atlikėjas M.Vildžiūnas amžiną priesaiką tarė savo televizinei sužadėtinei Norai – aktorei Vaidai Lisikaitei.

LRT nuotr./Mykolas Vildžiūnas ir Vaida Lisikaitė serialo „Meilė kaip mėnulis“ filmavime
LRT nuotr./Mykolas Vildžiūnas ir Vaida Lisikaitė serialo „Meilė kaip mėnulis“ filmavime

„Man pirmą kartą tenka vaidinti jaunikį. Vestuves, tiesa, įsivaizdavau visai kitaip, nors iš kur galiu žinoti, juk niekada pats nebuvau vedęs“, – prisipažįsta aktorius.

Ir vis dėlto, kaip jis įsivaizduoja savąsias? „Esu pakankamai spontaniškas, visko gali būti, kad daug negalvojęs sėsčiau į lėktuvą, nuskrisčiau į Las Vegasą ir ten ištarčiau santuokos priesaiką...“, – svarsto Mykolas.

Ant Baltojo tilto, kaip ir tikrose vestuvėse aplink jaunuosius vaidinančius aktorius šokinėjo žinomas fotografas Darius Gražys. Jis populiariame seriale taip pat turi vaidmenį – profesionalus fotografas įkūnija…. fotografą! O šis, žinoma, nenuleidžia akių ir fotoobjektyvo nuo suknele atvira nugara ir įspūdingais papuošalais iš vestuvinių suknelių salono „Orell“ pasipuošusios lieknutės aktorės Vaidos Lisikaitės.

Aktoriams dažnai tenka vaidinti jausmus, vilkėti puošnius vestuvinius drabužius ir žengti prie altoriaus. Vis dėlto, režisierius ir aktorius Mykolas Vildžiūnas įsitikinęs, kad prie tokių dalykų neįprantama, o vestuvės realiame pasaulyje be filmavimo kamerų yra šventas reikalas. Tik, štai, kada jis pats jam pasiryš?  

Jau netrukus prie serialo komandos prisijungs nauja aktorė. Po itin daug dėmesio sulaukusios viešos serialo aktorių atrankos buvo atrinktos penkios merginos.

Šansą tapti žvaigžde gavo Saulėnė Chlevickaitė, Elvyra Sakalauskaitė, Evelina Žiogienė, Agnė Kulitaitė ir Greta Mikalauskytė. Dar šią savaitę jų laukia video bandymai, po kurių ir paaiškės, kuri iš penkių merginų taps naująją „Meilė kaip mėnulis“ aktore.

Serialą „Meilė kaip mėnulis“ žiūrėkite kiekvieną pirmadienį – ketvirtadienį, 19:50 val. per LRT.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Eurovizija 2018

Sveikata

„Susitikime lauke“

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką