Dabar populiaru
Publikuota: 2017 vasario 28d. 09:19

Irūna ir Ineta Puzaraitės pozavo seseriškoje fotosesijoje: prisijungė ir mažoji Barbora Žvagulytė

Irūna Puzaraitė-Čepononienė, Ineta Puzaraitė-Žvagulienė ir Barbora Žvagulytė
Manto Reimerio/bambafoto.lt nuotr. / Irūna Puzaraitė-Čepononienė, Ineta Puzaraitė-Žvagulienė ir Barbora Žvagulytė

Seserys Irūna Puzarautė-Čepononienė (27) ir Ineta Puzaraitė-Žvagulienė (26) įsiamžino šeimyniškoje fotosesijoje. Jos kadrais žinomos moterys dalijasi su 15min skaitytojais.

Naujoji seserų Puzaraičių fotosesija buvo skirta LNK televizijos laidai „Nuo...Iki...“. Fotosesijoje dalyvavo ir I.Puzaraitės-Žagulienės dukra Barbora (1,5).

Naujuose kadruose Ineta ir Irūna pozuoja nusiteikusios žaismingai ir linksmai, nevengia ir papokštauti – net patampyti viena kitos „už kasų“.

Vis dėlto bendraudama su 15min I.Puzaraitė-Čepononienė pasakojo, kad tokie geri santykiai seseris siejo ne visada.

BAMBA nuotr./Irūna Puzaraitė-Čepononienė ir Ineta Puzaraitė-Žvagulienė
Manto Reimerio/bambafoto.lt nuotr./Irūna Puzaraitė-Čepononienė ir Ineta Puzaraitė-Žvagulienė

„Vaikystėje buvo visko – ir muštynių, ir labai didelių nesutarimų... Kartu praleisdavome 24 valandas per parą – lankėme tą pačią mokyklą, namuose miegojome vienoje lovoje, po pamokų visi vienodi užklasiniai užsiėmimai, koncertai, gastrolės... Ta trintis vesdavo iš kantrybės. Bet kai Ineta išsikraustė į Vilnių ir ėmė studentauti, tada mūsų santykiai pasikeitė. O gimus Barborai (I.Puzaraitės-Žvagulienės pirmagimei, – aut.past.) santykiai tapo dar geresni“, – kalbėjo Irūna.

Ji pasakoja negalinti tiksliai įvardinti, kuri gi sesuo buvo „geroji“, o kuri – „blogoji“. „Sakyčiau, iki kokių 13 metų aš buvau ta pareigingoji, atsakingoji sesuo. O vėliau, man tapus paaugle, viskas pasikeitė. Ineta aplenkė mane moksluose, kitose srityje, o aš tuo tarpu domėjausi berniukais. Taigi sunku būtų pasakyti, kuri ta „geroji“, – abi praėjome tą tokį etapą, tik skirtingu laiku“, – šypsojosi.

BAMBA nuotr./Irūna Puzaraitė-Čepononienė ir Ineta Puzaraitė-Žvagulienė
Manto Reimerio/bambafoto.lt nuotr./Irūna Puzaraitė-Čepononienė ir Ineta Puzaraitė-Žvagulienė

O kaip dėl konkurencijos? Ar merginos stengdavosi viena kitą pranokti, užgožti?

„Kadangi esu vyresnė, kartais Inetai likdavo mano drabužiai, kiti mano daiktai... Ji savotiškai sekė man iš paskos. Tačiau nepasakyčiau, kad tai būtų iššaukę konkurenciją. Tai vyko gilioje vaikystėje... Šiandien tikrai nepasakytume, kad konkuravome“, – sakė Irūna.

Jos nuomone, išoriškai sesės nėra panašios, tačiau kai kurios charakterių savybės sutampa: „Esame du skirtingi žmonės, ir labai stebimės, kodėl mus žmonės kartais supainioja. Mūsų išvaizda nuo vaikystės buvo tokia skirtinga, kad neturim jokių bendrų bruožų, o kalbant apie charakterį... Abi esame jautrios, nuoširdžios, turime gerą humoro jausmą. Čia jau yra bendrų bruožų.“

BAMBA nuotr./Irūna Puzaraitė-Čepononienė ir Ineta Puzaraitė-Žvagulienė
Manto Reimerio/bambafoto.lt nuotr./Irūna Puzaraitė-Čepononienė ir Ineta Puzaraitė-Žvagulienė

Kalbėdama apie jųdviejų santykius šiandien Irūna pasakoja, kad seserys susitinka bent kartą per savaitę. „Aš labai greitai pasiilgstu Inetos, taip pat Barboros, taigi visada noriu jas aplankyti. Radusi laisvą minutę kviečiu ir pas save į svečius. O kai pati atvykstu į Vilnių dirbti, visad randu laiko susitikti, skirti joms savo dėmesį“, – pasakojo.

Ką Puzaraitės mėgsta veikti drauge?

„Kartu einame mergaitiškai pavakaroti, užsukame į kino teatrą ar kavinę. Kadangi dabar yra mažoji Barborytė, mūsų laisvalaikis tapo kiek ribotas, – negalime sau leisti daugiau. O anksčiau eidavome į vakarėlius, pasilinksmindavome drauge“, – pasakojo Irūna.

Šiandien abi seserys sukūrusios savo šeimas... „Nei man, nei Inetai nereikėjo patarimų, kurį vyrą rinktis. Juk žinome, kad pačioms su tais vyrais gyventi reikės... Aišku, jei kuri paklausia patarimo, nuomonės, tai tikrai pasidalijame. Tačiau iš tiesų vyrų atžvilgiu turime labai skirtingą skonį“, – sakė I.Puzaraitė-Čepononienė.

Naujos fotosesijos kadrais seserys žada papuošti namus: „Smagu, kad galėjome atšviežinti savo galeriją. Paskutinįkart bendrą fotosesiją organizavome prieš daug metų.“

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Gerumu dalintis gera
Skanumėlis

Video

00:12
00:51
00:48

Dabar tu gali

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką