Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2021 balandžio 7d. 11:57

Sesės Puzaraitės paauglystėje ne juokais pykosi: kartą iš mokyklos grįžo su mėlynėmis po akimis

Ineta Puzaraitė-Žvagulienė, Irūna Puzaraitė-Čepononienė
Rimo Kaminsko, Viganto Ovadnevo nuotr. / Ineta Puzaraitė-Žvagulienė, Irūna Puzaraitė-Čepononienė

Visi puikiai žino seseris Irūną Puzaraitę-Čepononienę bei Inetą Puzaraitę-Žvagulienę, išgarsėjusias grupėje „Mokinukės“. Praėjus kone 20 metų po grupės įkūrimo, atlikėjos grįžo į senus laikus ir pasidalijo išskirtinėmis istorijomis.

„Aš buvau labai maištinga paauglė. Iš namų net esu pabėgusi, ko tik nebuvo. Todėl vieną dieną trenkiau durimis ir išėjau iš grupės. Sakiau, ne, man čia jau niekas neaiškins, tik aš čia viena viską žinau.

Visa laimė, kad vėliau tos hormonų audros kažkur nusėdo. Nusipirkau puokštę gėlių ir grįžau pas vadovę Laimą Lapkauskaitę bei grupės merginas su prašymu, kad mane priimtų atgal“, – prisiminimais trečiadienio vakarą pasirodysiančioje LNK laidoje „Šeškinės 20“ dalijosi Irūna.

Charizma photography nuotr./Kadras iš Inetos Puzaraitės-Žvagulienės šeimos fotosesijos
Charizma photography nuotr./Kadras iš Inetos Puzaraitės-Žvagulienės šeimos fotosesijos

Nuo pat mažų dienų sesės buvo kartu, tačiau tuo metu, tai neatrodė toks puikus dalykas. Ineta su Irūna pasidalijo istorija, kurią atsimena ne tik jos, bet ir visi jų klasiokai.

„Miegojome vienoje lovoje, buvome klasiokės, koncertai kartu, užklasinė veikla kartu, viskas kartu! Žinoma, kad esame susipykusios, o vieną kartą, 9 klasėje, per anglų kalbos pamoką, padarėme visai klasei šou. Susipykome taip, kad ir suolus išstumdėme, ir apsispjaudėme, ir su mėlynėmis po akimis grįžome.

Tačiau viskas baigėsi, kai mums suėjo gal 17 metų, kai subrendome ir supratome, kaip svarbu yra turėti seserį“, – viena per kitą kalbėjo Ineta su Irūna.

Seserys prisiminė ne tik paauglystę, bet ir pasidalijo asmeniškomis šių dienų istorijomis. Iškart po pirmųjų vakaro viešnių į laidą „Šeškinės 20“ atvyko ir Inetos uošviai – Irena ir Žilvinas Žvaguliai. Abu dainininkai teigia, kad anūkai jiems yra tikras džiaugsmas bei atskleidė, kad anūkei Barborai leidžia labai daug.

Charizma photography nuotr./Kadras iš Inetos Puzaraitės-Žvagulienės šeimos fotosesijos
Charizma photography nuotr./Kadras iš Inetos Puzaraitės-Žvagulienės šeimos fotosesijos

„Leidžiame viską. Ji gali daryti viską, tačiau proto ribose. Tik iš pradžių turi pranešti. Nes aš noriu į priekį žinoti, ką ji daužys. Tai mes apsitariam, ką galima labiau, ką mažiau gadinti“, – pasakojo Ž.Žvagulis.

„Labai įdomu, kaip jus vadina anūkai?“ – teiravosi laidos vedėjas Džiugas Siaurusaitis.

„Aš taip vadinau savo senelius iš tėvo pusės, nes senelis latvis buvo, todėl turbūt ir į mane taip pat kreipiasi – Opapa. Dabar taip linksmai vadina, negi vadins bočeliu ar senoliu“, – kalbės Žilvinas.

„Net neįsivaizduoju, kaip kitaip anūkai galėtų kreiptis į Žilviną. Štai jums ir jaunystės eliksyras“, – pokalbį užbaigė Irena.

Žiniasklaidai išplatintas pranešimas spaudai, publikuojamas be redakcijos įsikišimo rubrikoje „Pranešimai“
Komentarai: 2

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Mėgaukis šiandien

Laimė jaustis saugiai

Sodo ir daržo ekspertai

Mes turėsim kūdikį!

Esports namai

Puiki sveikata – mažiau išlaidų

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką