Dabar populiaru
Publikuota: 2019 liepos 10d. 14:32

Sigitas Martinavičius pasidalijo egzotišku vestuvių vaizdo įrašu: „Svarbiausia – buvome kartu“

Sigitas ir Edita Martinavičiai
Asmeninio albumo nuotr. / Sigitas ir Edita Martinavičiai

Sigitas ir Edita Martinavičiai šiuo metu džiaugiasi nauju gyvenimo etapu. Rudenį Balyje žiedus sumainiusi pora vis dar prisimena nuostabias šventės akimirkas. Savo laime bei nuostabiais vaizdais verslininkas pasidalijo ir su 15min skaitytojais.

2018-ųjų balandžio mėnesį internete prasidėjusi Sigito ir Editos draugystė greitai peraugo į šiltus jausmus vienas kitam. Praėjusių metų liepą S.Martinavičius Sigitai pasipiršo romantiškai stovint ant Klaipėdos molo. Vos po aštuonių mėnesių draugystės pora atšoko vestuves egzotiškoje Balio saloje.

„Nemanau, kad mes skubame. Juk ne po mėnesio susižavėjimo tuokiamės, praėjo jau pusmetis, kai intensyviai su visa šeima, vaikais leidžiame laiką, viskas puikiai einasi, todėl toliau norisi gyventi kaip normaliai šeimai“, – 15min rudenį tikino S.Martinavičius.

Asmeninio albumo nuotr./Sigitas Martinavičius ir Edita Rupeikaitė
Asmeninio albumo nuotr./Sigitas Martinavičius ir Edita Rupeikaitė

Prabėgus daugiau kaip pusmečiui S.Martinavičius socialiniame tinkle pasidalijo vaizdo įrašu, kuriame užfiksuotos jaukios šventės akimirkos.

Poros vestuvės vyko prabangiame viešbutyje, čia viskas buvo apgalvota iki mažų detalių.

Pora vestuvių įrašu pasidalijo ir su 15min skaitytojais:

„Vos spėję įsikurti, skubėjome į vestuvių repeticiją, reikėjo išsirinkti vakarienės meniu, gėles, operatorius. Fotografus jau buvome išsirinkę Lietuvoje, o visa kita iki smulkmenų jau buvo suplanuota už mus“, – anksčiau pasakojo Edita Rupeikaitė-Martinavičienė.

Didžiąją dieną, pasak nuotakos, viskas vyko itin sklandžiai. Jaunavedžiams neteko dėl nieko rūpintis ar nerimauti.

„Į vilą atvyko 15 profesionalų komanda, kuri padėjo mums susiruošti vestuvių ceremonijai, filmavo ir fotografavo, darė makiažą, šukuoseną... Stilistas rūpinosi išvaizda ir padėjo rengtis, koordinavo net kirpėjos darbą, ramino Editą, kai ji jaudinosi, patarinėjo“, – vietinių darbu žavėjosi Sigitas Martinavičius.

Prieš pat didžiąsias metų šventes – gruodį pora savo santuoką oficialiai įteisino ir Lietuvoje. Antrą kartą lemtingą „taip“ jie vienas kitam tarė Kretingoje, o po ceremonijos išskubėjo tiesiai į oro uostą. Ten laukė tikrasis medaus mėnuo – Sigitas ir Edita išvyko į Panamą.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Talentingi vaikai

Praktiškai su „Norfa“

Laimė jaustis saugiai

Esports namai

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką