Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2021 12 03, 19:42

Šilalės mieste įžiebta kalėdinė eglutė: šalia jos – interaktyvi pašto dežutė

Šiandien sužibo šventiškai pasipuošusi Šilalė. Miesto skvere įžiebta klasikos, elegancijos ir šventinio spindesio kupina Kalėdų eglutė. Įžiebimo metu šventinę nuotaiką šokiais ir dainomis kūrė vietiniai kolektyvai, Kelmės mažojo teatro aktoriai ir jų spektaklis „Baisuoklis“. Žinoma, neapsieita ir be Kalėdų senelio vizito.
Šilalės Kalėdų eglė
Šilalės Kalėdų eglė / Šilalės r. savivaldybės nuotr.

Įžiebimo renginyje taip pat dalyvavo ir jaukaus šventinio laikotarpio linkėjo Šilalės rajono savivaldybės meras Algirdas Meiženis, Veiklos administravimo skyriaus vedėja, laikinai einanti Administracijos direktoriaus pareigas Ingrida Petravičienė, Šilalės miesto seniūnė Eglė Straukienė.

Kadangi Kalėdų senelio laukia tiek didelis, tiek mažas, šalia eglutės pastatyta interaktyvi pašto dėžutė, kurią miesto gyventojai spėjo išbandyti jau pirmąją įžiebimo dieną. Įmetus į dėžutę laišką ar piešinį Kalėdų seneliui, pasikeičia eglutės foninės girliandos spalvos ir pasigirsta kalėdinių melodijų skambesys.

Šilalės r. savivaldybės nuotr./Šilalės Kalėdų eglės įžiebimo šventės akimirka
Šilalės r. savivaldybės nuotr./Šilalės Kalėdų eglės įžiebimo šventės akimirka

Be jau įprastų ir gyventojų pamėgtų trispalvės spalvomis papuoštų šalia skvero esančių medžių ir gatvių apšvietimo dekoracijų, šiemet mieste gausu ir kitų naujovių. Pagrindinę miesto gatvę puošia Šilalės miesto ir rajono įmonių, įstaigų, bendruomenių, organizacijų ir kolektyvų puoštų eglučių alėja, mažieji miesto ir rajono gyventojai kviečiami į Kalėdinį edukacijų turą po Šilalės miestą ir rajoną.

Nepaisant šio įtempto laikotarpio, tikimės, jog mieste sukurta šventinė atmosfera nepaliks abejingų ir praskaidrins kiekvieno nuotaiką.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką