TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Simona Burbaitė geriausios draugės trūkumą kompensavo parašiusi knygą

Milita Daikerytė, Simona Burbaitė ir Agnė Kavaliauskaitė
Irmanto Gelūno / 15min nuotr. / Milita Daikerytė, Simona Burbaitė, Agnė Kavaliauskaitė
Šaltinis: 15min
0
A A

Ar kas gali duoti geresnį patarimą visapusiško grožio puoselėjimui už mados pasaulyje bei grožio industrijoje besisukusią ir modelio duoną išbandžiusią merginą? Mados ir sveikos gyvensenos tinklaraštininkė, manekenė, o dabar ir debiutuojanti rašytoja Simona Burbaitė pristato pirmąją savo knygą „Tavo geriausia draugė“.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Leidyklos „Alma littera“ išleistoje knygoje autorė atskleidžia mados ir grožio pasaulyje įgytas patirtis ir pamokas, kurias perduoda kitoms Lietuvos moterims.

Irmanto Gelūno / 15min nuotr./Simona Burbaitė
Irmanto Gelūno / 15min nuotr./Simona Burbaitė

S.Burbaitė pasakoja, kad ši knyga gimė remiantis asmeniniais išgyvenimais ir jaučiant artimos draugės trūkumą: „Man trūko bendravimo, artumo ir moteriško solidarumo. Artima draugė stiprina moters saugumo jausmą, o jos neturėjimas yra pavojingas – nesidalindamos savo išgyvenimais ir problemomis mes patiriame daug streso. Žinoma, svarbiausia gyvenimo draugė ir partnerė kiekviena yra pati sau, tačiau geriausią draugę nusipelnė turėti visos moterys“.

„Tavo geriausia draugė“ – moters knyga moteriai apie pasitikėjimą savimi ir gerą savijautą, sportą, mitybą, grožį ir madą. Autorė knygoje dalinasi ne tik savo patirtimi, bet ir įvairių sričių profesionalų įžvalgomis, kurias išgirdo įkvepiančių konsultacijų metu.

Tarp daugybės sveikintojų buvo ne tik S.Burbaitės draugės, kolegės, bet ir širdies draugas Matas Kolpertas, kuris, kaip sakė pati knygos autorė, ją palaikė ir skatino rašyti knygą. Renginio metu M.Kolpertas pirmąją knygą išleidusią Simoną pasveikino bučiniu ir gėlių puokšte.

Irmanto Gelūno / 15min nuotr./Simona Burbaitė su širdies draugu Matu Kolpertu
Irmanto Gelūno / 15min nuotr./Simona Burbaitė su širdies draugu Matu Kolpertu

15min į pristatymą atvykusių viešnių pasiteiravo apie jų geriausius draugus, ar daug tokių turi.

2014 metų Mis Lietuva Agnė Kavaliauskaitė teigė, kad turėti tikrų draugų yra labai sunku. „Nemažai draugų esu praradusi ir kažkiek atradusi. Šiuo metu turiu jų nedaug, bet labai gerus. Sau sakau, kad kai atrandu draugą, turiu jį laikyti ir branginti. Draugai yra geri mokytojai, svarbu tik norėti iš jų mokytis“, – sakė Agnė.

Irmanto Gelūno / 15min nuotr./Milita Daikerytė, Simona Burbaitė, Agnė Kavaliauskaitė
Irmanto Gelūno / 15min nuotr./Milita Daikerytė, Simona Burbaitė, Agnė Kavaliauskaitė

Grožio salono „Studio M“ įkūrėja Milita Daikerytė prisipažino, kad jai draugas nėra tas žmogus, su kuriuo ji turi bendrauti kasdien, susirašinėti.

Irmanto Gelūno / 15min nuotr./Milita Daikerytė
Irmanto Gelūno / 15min nuotr./Milita Daikerytė

„Geriausias draugas yra žmogus, kuris tave pažįsta nuo A iki Z. Su juo gali nebendrauti kasdien, bet po daugelio metų susitikęs jį, galėsi tą žmogų vadinti draugu. Turiu vieną tokią draugę, kuri man yra be galo artima. Ji mano vaikystės draugė. Net kurį laiką nebendravusios mes žinosime, kad turime ryšį ir išlaikysime artumą“, – 15min teigė Milita.

Vestuvių planuotoja Laura Vagonė sutinka su knygą pristačiusia Simona Burbaite, kuri teigė, kad turėti geriausią draugą yra Dievo dovana.

„Skirtingais gyvenimo etapais draugai ateina, paskui išeina. Keičiasi darbas, universitetas, natūralu, kad keičiantis gyvenimo etapams, keičiasi ir draugai. Turiu ne vieną geriausią draugą. Savo geriausią draugę pažįstu nuo mokyklos laikų, nors tuo metu mes net nebuvome draugės. Jos nematau kasdien, bet mums susitikus tas geriausias draugės santykis išlieka“, – sakė Laura.

Irmanto Gelūno / 15min nuotr./Laura Vagonė
Irmanto Gelūno / 15min nuotr./Laura Vagonė

„Knygą rašiau tarsi geriausiai draugei, todėl jos formatas nėra įprastas – tai nuoširdus pokalbis su drauge, kuri palaiko, skatina, motyvuoja, niekada nemeluoja, o kai reikia – sudrausmina ir kritikuoja. Žinau, kad šioje knygoje save atpažins tiek jaunos merginos, tiek stiprios ir subrendusios, tačiau savo moteriškumą prislopinusios moterys“, – pasakoja knygos autorė.

S.Burbaitė teigia, kad knyga neskatina moterų siekti tobulybės. Priešingai, jos misija – padėti moterims atskleisti savo unikalumą ir nebijoti išeiti iš komforto zonos. Šiuolaikinei moteriai keliami aukšti reikalavimai, ji turi būti graži, turėti nepriekaištingus plaukus, kruopščiai rūpintis savo oda ir nagais, būti įdomi, savo nuomonę turinti ir ją apginti galinti asmenybė. Ji taip pat turi domėtis sveika mityba, sportuoti, stilingai atrodyti ir mokėti bendrauti.

Irmanto Gelūno / 15min nuotr./Knygos pristatymas
Irmanto Gelūno / 15min nuotr./Knygos pristatymas

„Ne visoms pavyksta atitikti šiuos nerealius lūkesčius, tačiau jos nemažiau nori ir siekia jaustis pasitikinčiomis savimi ir gražios. Todėl mano knygos tikslas – padėti moterims pirmiausia besąlygiškai pamilti save, juk meilė sau būtina visaverčio gyvenimo sąlyga. Kiekviena mūsų su savimi bus visą savo gyvenimą, tad turime sugebėti save priimti ne tik tada, kai lydi sėkmė, bet ir tada, kai sekasi ne taip gerai, kaip norėtume“, – sako autorė.

Irmanto Gelūno / 15min nuotr./Simona Burbaitė
Irmanto Gelūno / 15min nuotr./Simona Burbaitė

Rašytoja neabejoja, jog gyvenime svarbu ne tik išmokti save mylėti, tačiau ir išdrįsti ieškoti naujų dalykų. Išorinis moters grožis yra neatsiejamas nuo jos vidinės būsenos, harmonijos su savimi ir emocinės pusiausvyros. Autorė tikisi, kad knyga padės išmokti sukoncentruoti dėmesį į tai, kas išties džiugina, išmokys likti savimi bei visada jaustis komfortiškai.

Pasak S.Burbaitės, tam, kad stipriai mylėtume ir prasmingai save realizuotume, ugdytume pasitikėjimą savimi ir būtume kūrybingos, kiekvienai mūsų moteriškas ryšys yra tiesiog būtinas. Ši knyga autorei ir suteikia galimybę padovanoti tokį ryšį.

Knygos autorė S.Burbaitė – modelis, tinklaraštininkė, „Mis Lietuva 2013“ 1-oji vicemis ir „Mis Visata 2013“ dalyvė. Simona studijavo Vilniaus Gedimino technikos universitete ir baigė kūrybinių industrijų studijas. Per pastaruosius penkerius metus dalyvavo įvairiuose grožio konkursuose Lietuvoje ir užsienio šalyse bei matė grožio ir mados virtuvę iš arti.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Dakaras 2018

Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką