Dabar populiaru
Publikuota: 2020 rugpjūčio 13d. 17:06

Simonai Nainei – 32-eji: apie kuklią šventę, 6 metus kurtą verslą bei receptų neturinčią santuoką

Simona Nainė
15min ir organizatorių nuotr. / Simona Nainė

Verslininkė ir socialinių tinklų žvaigždė Simona Nainė rugpjūčio 13-ąją švenčia 32-ąjį gimtadienį. Kaip ir kiekvienais metais, taip ir šiemet – šventę ketina paminėti simboliškai, apsupta artimiausių žmonių. Ji juokauja, kad minėjimas gali užsitęsti net iki savaitgalio.

Žinoma verslininkė 15min prisipažįsta, kad gimtadienių niekada per daug nesureikšmindavo ir nesistengdavo jų ypatingai paminėti ar švęsti. Ji šią dieną visą laiką įsivaizduodavo kaip gražią bei smagią.

„Gimtadienį norisi paminėti simboliškai. Nedarau kažkokio didelio gimtadienio, tačiau visada jį paminiu ir stengiuosi tą dieną save apsupti tik artimiausiais žmonėmis“, – šypsosi Simona ir priduria, kad švęsti ketina šiandien ir tikriausiai visą savaitgalį.

Vos ne per kiekvieną gimtadienį ji sulaukia ir to paties klausimo apie laimingiausią akimirką, tačiau atsakymas visada būna bene tas pats – laimė jai susideda iš daugelio dalykų.

Asmeninio albumo nuotr./Simona Nainė
Asmeninio albumo nuotr./Simona Nainė

„Ji būna tada, kai vyras ryte kavos padaro, kai labai greitai išperkamos mano drabužių linijos naujienos. Aš kažkokio vieno įspūdingo momento nepasakyčiau, kuris man davė labai daug laimės. Man apskritai patinka gyventi čia ir dabar, mėgautis apskritai viskuo, kas atsitinka. Todėl norisi pamatyti tuos gerus dalykus, smulkmenas, o ne tik laimę dideliuose dalykuose“, – mintimis apie laimę pasidalijo Simona.

Per daugelį metų S.Nainės laimės šaltiniu tapo ir jos įkurta drabužių linija „Nunu“, tačiau to savo pasiekimu ji neskuba laikyti. Moteris įsitikinusi, kad apie pasiekimus turi kalbėti ne ji pati, o ją supantys ir jos darbą įvertinantys žmonės.

„Aš labai didžiuojuosi savo prekiniu ženklu, kurį sugebėjau sėkmingai padaryti per šešerius metus viena. Todėl man labai didelis įvertinimas ir yra, kai žmonės kokią nors prekę įsigyja, o vėliau tie patys žmonės grįžta ir nusiperka ką nors naujo“, – prisipažįsta verslininkė.

Organizatorių nuotr./Žinomi žmonės restorane išbandė naujus jūrų gėrybių patiekalus
Organizatorių nuotr./Žinomi žmonės restorane išbandė naujus jūrų gėrybių patiekalus

Pasiteiravus, ar taip pozityviai žvelgia ir į iškilusius sunkumus, ji sako, kad klaidos atsiranda tik tinkamiausiais momentais. Tad su metais, anot Simonos, kiekvienas išmoksta susitvarkyti pats su savimi.

„Nieko tokio katastrofiško neatsitinka. Jei klaustumėte, ar norėčiau grįžti į kuriuos nors metus, ką nors keisti, kai buvau jaunesnė, tai tikrai nieko nekeisčiau. Tame ir yra žavesys, kad jei ir padarome kokių klaidų, suklystame, tai atsitinka tuo metu, kada reikia.

Todėl man atrodo, jog mes visi esame savo gyvenimo kalviai ir pasidarome gyvenimą tokį, kokio norime. Tas labai priklauso nuo mūsų požiūrio, kaip į viską pažiūrėsime ir įvertinsime. Svarbiausia susitvarkyti su savimi, emocijomis ir tiesiog tas problemas išspręsti logiškai“, – mano S.Nainė.

Irmanto Gelūno / 15min nuotr./Jonas Nainys ir Simona Nainė
Irmanto Gelūno / 15min nuotr./Jonas Nainys ir Simona Nainė

O ar tokiu pačiu požiūriu ji žvelgia ir į santykius su sutuoktiniu Jonu Nainiu? Moteris sako, kad gera santuoka neturi jokių receptų, kiekviena šeima yra individuali.

„Negali sakyti to, kas tinka vieniems, bet galbūt netiks kitiems. Vieni gal tarpusavyje nesišneka ir puikiai sutaria, kartu gyvena. O kiti kalbasi apie viską, išsiaiškina, susidėlioja taškus ant „i“ ir juda toliau kartu. Todėl man atrodo, kad viskas ateina su metais, kai būni su žmogumi, apsišlifuoji, jau pažįsti jį iki kaulų čiulpų (juokiasi).

Esminis dalykas, kai kažkas kažkam netinka, reikia abiem keistis ir, aišku, apie tai kalbėti, pasakyti, kas negerai ar nepatinka, nes niekas į vidų neįlįs ir neatspės“, – nuomonę apie santykius išsakė Simona.

Vis dėlto apie ateities planus ir svajones verslininkė nutyli. Jos manymu, apie juos reikia kalbėti tik tada, kai jie išsipildo, kitu atveju – išbaidytų savo svajones.

„Visada turiu svajonių, planų. Ir mano tos svajonės būna realios bei apčiuopiamos, neprisigalvoju to, ko negalėčiau įgyvendinti. Ar galiausiai to, kas man atrodo nepasiekiama. Tačiau visada link tų svajonių judu, jų siekiu, todėl man niekada nepatiko būti komforto zonoje, man vis norisi ko nors daugiau.

Tačiau, kaip sakoma apie svajones, reikia kalbėti tik tada, kai jos išsipildo, o ne prieš tai, kad neišbaidyčiau savo svajonių“, – šypsosi Simona ir akcentuoja, kad kaip tik dabar sau palinkėtų gyventi čia ir dabar, nesiversti per galvą ir tiesiog išgyventi.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Aplinka produktyvumui

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką