TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Širvintų kunigas uždraudė Ievai Šimukauskienei ant šventoriaus filmuotis su trumpu sijonu

Širvintų kunigas uždraudė Ievai Šimukauskienei ant šventoriaus filmuotis su trumpu sijonu.
LNK nuotr. / Širvintų kunigas uždraudė Ievai Šimukauskienei ant šventoriaus filmuotis su trumpu sijonu.
Šaltinis: 15min
0
A A

Naujojo LNK serialo „Saldi nuodėmė“ filmavimui atiduotas visas Širvintų miestas. Serialo veiksmas vyksta mažame miestelyje, kuriame verda aistros ir įsižiebia meilės trikampiai, kur nedidelės, bet glaudžios bendruomenės gyvenime netrūksta nei nuoširdaus liūdesio, nei džiaugsmo.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Tam reikėjo ypatingos vietos, tad kūrybinė komanda ieškojo gyvenvietės, kuri būtų vaizdinga, turėtų savą dvasią, gražią aplinką ir gamtą. Tam puikiai tiko Širvintų miestelis – Širvintų rajono savivaldybės ir seniūnijos centras, esantis 50 kilometrų nuo Vilniaus.

Nors filmavimas prasidėjo visai neseniai, aktoriai ir miestelėnai jau pateko į smagias situacijas. Pavyzdžiui, ilgakoję užsispyrėlę vaidinanti Ieva Šimukauskienė gavo pylos nuo vikaro Mariaus Tatulio. Pagal scenarijų I.Šimukauskienės vaidinama Liandra nusprendžia bėgti iš miestelio, tačiau tam prieštarauja ją savo namuose priglaudęs kunigas Povilas (aktorius Laimutis Sėdžius). Bemaldaudamas Liandrą pasilikti, kunigas patiria priepuolį ir apalpsta, o išsigandusi Liandra pripuola jam padėti. Šios scenos filmavimą pertraukė vikaras Marius Tatulis, davęs pastabą, jog ant šventoriaus su tokiais trumpais sijonais, kaip aprengta serialo veikėja, nevaikštoma. Aktoriai tuoj pat atsiprašė ir pažadėjo, jog tai nesikartos, o vikaras supratingai atleido šį prasižengimą – mat toks jau scenarijus.

Šis incidentas tik parodo, kad Širvintų gyventojai „Saldžios nuodėmės“ filmavimo komandą į savo miestelį priėmė noriai ir į mero prašymą kaip įmanoma pagelbėti kūrėjams žiūri labai atsakingai. „Gyventojai, pamatę greitosios pagalbos mašinas ar nematytą kunigą, dažnai stebisi, galvoja, kad kažkas iš tikrųjų nutiko: žmogų ištiko širdies smūgis, įvyko automobilio avarija ar nelaimingas atsitikimas, tačiau pamato kameras ir viską supranta“, – apie bendradarbiavimą su serialo „Saldi nuodėmė“ kūrėjais sako meras Vincas Jasiukevičius.

Serialo kūrėjai itin džiaugiasi gavę leidimą filmuoti Širvintose. Susitikime su Širvintų rajono savivaldybės meru Vincu Jasiukevičiumi serialo kūrėjai pažadėjo pabaigus filmuoti surengti pristatymą Širvintų kultūros centre ir pakviesti miestelėnus į pirmosios serijos premjerą. Meras paprašė tik vieno – kad būtų parodytos gražiausias miestelio vietos, kurių Širvintose tikrai nestinga. Nedidelis, tačiau jau ne vieną šimtą metų gyvuojantis miestelis gali pasididžiuoti klasicizmo ir baroko bruožų turinčia Širvintų Švento arkangelo Mykolo bažnyčia, miesteliui vardą suteikusia Širvintos upe ir tvenkiniu. Širvintos gyvena pagal savo unikalų pulsą ir sukuria puikią atmosferą serialo kūrimui.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką