Dabar populiaru
15min be reklamos
Šiame straipsnyje pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų, kurie pagal galiojančius LR įstatymus turi teisę naudotis tokio pobūdžio informacija. Jei jums nėra 18 metų, prašome spausti NE ir neatidaryti šio straipsnio. Jei jums jau yra 18 metų, spauskite TAIP tuo pačiu patvirtindami, kad vaizdinė ir grafinė informacija bus skirta tik jūsų asmeniniam naudojimui ir saugoma nuo nepilnamečių.
Taip
Ne
Publikuota 2022 05 15, 20:59

Skaiva Jasevičiūtė. Blogai jaučiatės? Gal jums reikėtų orgazmo iššūkio?

Iššūkių būna visokių, būna kvailų, tokių kaip kažkada paplitęs ledinio kibiro ar dabar atėjęs į madą pačio aštriausio čipso valgymo iššūkis. Būna sveikatai naudingų – kai žmonės ryžtasi atsisakyti nesveikų įpročių ar sportuoti. Būna ir keistų. Apie tokį ir noriu jums papasakoti. Viena mano draugė nusprendė metus laiko laikytis orgazmo iššūkio. Iššūkio esmė labai paprasta – kasdien patirti orgazmą.
Skaiva Jasevičiūtė Tik prenumeratoriams
Skaiva Jasevičiūtė / Asmeninio albumo nuotr.

Ne ne, nepagalvokite, draugė tikrai nėra nimfomanė. Ji tiesiog mėgsta iššūkius. Be to, prisiskaitė apie orgazmo teikiama naudą sveikatai ir nusprendė pabandyti. Kadangi mergina drąsi ir pašėlusi, apie savo iššūkį papasakojo draugams ir kvietė prisijungti dalyvauti kartu. Tikriausiai labiausiai šiuo iššūkiu apsidžiaugė jos antroji pusė. Tiesa, draugė prisipažino, kad savo iššūkio ne visada laikėsi su draugu, neretai tai darydavo ir viena.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką