Dabar populiaru
Publikuota: 2020 gegužės 16d. 17:27

Skaiva Jasevičiūtė: Kokios moters jūs niekada nevestumėte?

Skaiva Jasevičiūtė Ypatingos
Luko Balandžio / 15min nuotr. / Skaiva Jasevičiūtė

Jau daug metų vis iš savo klausytojų radijuje sulaukiu „mielų“ laiškelių su pasakymu, kad jau manęs, tokios pasikėlusios, savimi pasitikinčios ir taip juokaujančios, niekas gyvenime nevestų prie altoriaus. Ne tokių žmonų vyrams reikia. O tai kokių žmonų vyrams reikia?

Dėl šios priežasties su vyrais nusprendėme pasikalbėti apie tai, kokių moterų jie niekada nevestų. Ir štai, kokių atsakymų sulaukiau.

Jeigu negaminate maisto namie, pamirškite santuoką. Vyrai beveik vieningai sako, kad nemokančios gaminti moters nevestų. Bet ir nuolat besisukančios virtuvėje jiems nereikia, mat su tokia „nuobodu“. Ji turi mokėti išlaikyti aukso viduriuką, o jei gamina, tai pageidautina taip, kaip gamino jų mama.

„Tik nepasirodyk protingesnė už vyrą, neištekėsi“, – sakydavo kažkada mums močiutės. Laikai keičiasi, bet vyrų, kurie nevestų moters, kuri už juos protingesnė dar yra ir, patikėkit, nemažai. Bet naivių kvailelių, kurios moka pakalbėt tik apie manikiūrą vyrai irgi nebenori, su tokia sako „nuobodu“. Ji turi būti vidutiniškai protinga. Na, kad mokėtumėte su juo pasikalbėt apie jo darbą ir politiką, bet per daug neišsišoktumėte.

Dar negražių moterų vyrai nevestų.

Dar negražių moterų vyrai nevestų. Nes gėda tokias draugams rodyti. Moteris turi būti graži, prisižiūrėjusi, pasitempusi, neapsileidusi. Bet... tik ne per daug! Nes per daug gražios į žmonas irgi netinka, tokios būna neištikimos. Turi būti graži, bet padoriai graži, kad per daug kitų dėmesio netrauktų. Na, tokia vidutiniškai graži.

Jei esi savanaudė, tai tikrai netinki į žmonas. Nes žmona tam ir reikalinga, kad rūpintųsi kitais – vyru ir šeima. Tik nepersistenk, nes jei tapsi per daug rūpestinga, būsi jau labiau mama, o ne žmona. Mamą jie jau turi, todėl tokių irgi nevestų.

Neaktyvių lovoje žmonų vyrai taip pat nenori.

Neaktyvių lovoje žmonų vyrai taip pat nenori. Žmona juk turi būti geriausia meilužė, tokia, kad nesinorėtų eiti pas kitą moterį. Bet neįsijausk, nes per aktyvių lovoje jie taip pat neveda, jiems kyla per daug klausimų: „O kur ji viso to išmoko? O kiek vyrų ji prieš mane turėjo? Pasileidėlės man nereikia.“ Geriausia jei būtum skaisti, bet labai aktyviai visko mokytumeis tik su savo vyru. Rodytum iniciatyvą pati, bet tik tada kai jis to nori.

Dar jie nevestų rūkančių, geriančių, per daug besilinksminančių, nedirbančių ir per daug dirbančių, „protą knisančių“ moterų.

Sudedi viską į vieną ir stebiesi, kaip dauguma mūsų visgi ištekėjo?

Sudedi viską į vieną ir stebiesi, kaip dauguma mūsų visgi ištekėjo? Didžioji dalis moterų turėtų sėdėt kamputyje prie palangės su kaktusu ir verkti apsikabinusios katę (arba tris). Ištekėti turėtų tik tokios vidutiniškos moterys, o juk kiekviena mūsų toli gražu ne vidutiniška, kiekviena mūsų – ypatinga.

Ir dauguma mūsų laimingai gyvena santuokoje negamindamos, nes vaikšto su vyru į restoraną. Būdamos protingos ir net uždirbančios daugiau už vyrą. Nes viena yra fantazijos apie tai kokios moters tu nori, o visai kita yra realybė vadinama meile. Ir kai ta meilė ateina net pats negali patikėt,i kai užmerki akis prieš didžiausias ydas. Tokias ydas apie kurias anksčiau sakei: „Jau tokios tai niekada nevesiu.“

Tiesa, su moterimis tas pats. Prisiminkite save jaunystėje, kai sakėte: „Mano vyras bus aukštas, mėlynakis, pasportavęs ir labai turtingas.“ O dabar gyveni su kresnu, akiniuotu, pilvuką turinčiu sutuoktiniu, kurio į nieką kitą gyvenime nekeistum.

Komentarai: 12

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Ypatingos

02:14
08:43

Metas rinktis

Atradimai virtuvėje

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką