Dabar populiaru
Publikuota: 2019 gegužės 21d. 16:45

Skandalingas Rolando Skaisgirio filmas Vaidos nenustebino: „Tegu darosi iš asmeninės dramos reklamą“

Skandalingas Rolando Skaisgirio filmas Vaidos nenustebino
Asmeninio albumo nuotr. ir stop kadras / Skandalingas Rolando Skaisgirio filmas Vaidos nenustebino

Antradienio rytą pasirodžius žadėtam Rolando Skaisgirio filmui apie vyrui Giriui neištikimą Skaistę, kas yra aliuzija į besiskiriančių Skaisgirių istoriją, pasisakė ir Vaida Skaisgirė. Ir nors bendraudama su 15min šia tema į išsamesnes kalbas ji nesileido, moteris patikino, kad toks sutuoktinio žingsnis jai nebuvo netikėtas.

Išvydusi Rolando sukurtą filmuką, Vaida 15min sakė, kad tai, jog vyras jos atžvilgiu imsis tam tikrų metodų, buvo galima nuspėti ir anksčiau. Tačiau panašių priemonių ji pabrėžė tikrai nenaudosianti.

„Viską aš mačiau. Kadangi pažįstu Rolandą, spėjau visą eigą. Ką galiu pasakyti – tegu darosi iš asmeninės dramos reklamą. Nenorėčiau veltis į plačias diskusijas, nes man atrodo, kad taip aiškintis santykius yra absurdas“, – kalbėjo V.Skaisgirė.

Vaida taip pat pridūrė, kad jeigu būtų jos valia, ji skirtųsi taikiai. Vis dėlto Rolandas santykius panoro aiškintis kitaip.

„Aš su niekuo nesipykstu ilgą laiką, bandau visus atvesti į taiką. Bet kažkaip žmogui tai nepriimtina, tad tegul kuria serialus, gaila, kad iškraipytus“, – 15min sakė ji.

Paklausta, ar dėl, kaip pati teigia, iškraipyto turinio Vaida ketina imtis teisinių veiksmų, ji tai paneigė.

15min primena, kad Rolando Skaisgirio trumpas filmas, kuriame pasakojama Giriaus ir Skaistės istorija, buvo išplatintas antradienio rytą. Sudėjus veikėjų vardus galime įžvelgti paslėptą paralelę – Skaisgiris.

Filmas prasideda nuo vestuvių scenos šiltuose kraštuose. Vėliau veiksmas persikelia į sporto klubą, kur apsilankęs Girius negali atitraukti akių nuo sportuojančios merginos – tuomet jis sulaukia Skaistės skambučio, kuri įtaria sutuoktinį neištikimybe.

Galiausiai filme pasirodo veikėja Mėta. „Kas nutiko? Gal tavo vyras su mano žmona miega“, – klausia jos Girius. Ši atsako: „Taip, miega.“

Anot R.Skaisgirio, šiame filme yra visi atsakymai, tad plačiau komentuoti jis atsisakė.

Tai, kad skiriasi su Rolandu, Vaida 15min patvirtino prieš kelias savaites.

„Nėra čia ko ir slėpti – kartu nesame jau daugiau negu metus. Ir jau kurį laiką teisininkai ir advokatai dirba savo darbą“, – 15min sakė V.Skaisgirė.

Neseniai ji sutuoktiniui pažėrė kaltinimų – atskleidė, kad buvo sulaukusi grasinimų susidoroti ir neleisti matytis su vaiku.

TAIP PAT SKAITYKITE: Vaida ir Rolandas Skaisgiriai oficialiai skiriasi: „Jau daugiau nei metus nesame kartu“

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Ekspertai pataria

Video

00:30
02:16
01:00

Visi į lauką!

Liaudies alus

Gera savijauta – tavo pasirinkimas

Namų šefas

Konkursas
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką