Dabar populiaru
Publikuota: 2017 gruodžio 18d. 16:20

Skiriasi Aušra Maldeikienė: santuoka su Eugenijumi Maldeikiu truko 38 metus

Eugenijus Maldeikis ir Aušra Maldeikienė
BFL ir 15min nuotr. / Eugenijus Maldeikis ir Aušra Maldeikienė

Seimo narė Aušra Maldeikienė (59) ir ekonomistas Eugenijus Maldeikis (59) apsisprendė oficialiai nutraukti savo santuoką. 15min žiniomis, pora dėl skyrybų kreipėsi į teismą.

Aušra ir Eugenijus Maldeikiai jau kurį laiką kartu nebegyveno, o dabar nusprendė tokius savo santykius įteisinti. Sutuoktiniai vienas kito dėl skyrybų viešai nekaltina, sprendimą skirtis priėmė abu ir į teismą kreipėsi bendru sutarimu.

Maldeikių prašymas teismą pasiekė lapkričio 24 dieną, skyrybų bylą teisėjas atvers jau netrukus. Kai sutuoktiniai į teismą dėl skyrybų kreipiasi bendru sutarimu, procesas ilgai netrunka.

15min susisiekė su Seimo nare, tačiau ji komentuoti skyrybų nenorėjo.

Irmanto Gelūno / 15min nuotr./Aušra Maldeikienė
Irmanto Gelūno / 15min nuotr./Aušra Maldeikienė

„Aš neturiu ką pakomentuoti, absoliučiai nėra temos diskusijoms“, – 15min sakė Aušra Maldeikienė.

Eugenijus Maldeikis – praeityje žinomas politinis ir visuomenės veikėjas. Jis buvęs Seimo narys, 1999 m. ir 2000 metais ėjo ūkio ministro pareigas Rolando Pakso vadovaujamose Vyriausybėse, 2006–2009 m. buvo Europos Parlamento narys.

Maldeikių santuoka truko 38 metus, pora užaugino du sūnus.

2012 metais A.Maldeikienė interviu žurnalui „Moteris“ papasakojo pažinties su Eugenijumi istoriją.

Jiedu susipažino 1978 metais. „Mes susipažinome rugpjūčio 31 dieną, o po metų rugpjūčio 31 dieną susituokėme. Tada jis atvažiavo į studijas Maskvoje. Bendrabučio kambario kaimynė užsuko pas mane ir pasakė: „Man atrodo, virtuvėje kažkoks vaikinas šneka lietuviškai.“ Pasidarė smalsu, nubėgau. Du jaunuoliai kalbėjo lietuviškai. Susipažinome. Vyras man yra sakęs: „Tada ir nutariau, kad ji bus mano žmona.“ Gal pats tuo tikėjo. Mūsų meilės istorija prasidėjo labai rimtai – nuo R.M.Rilke’es eilėraščių skaitymo. Rasti žmogų, su kuriuo galėtum sėdėti ir kartu skaityti knygas, eilėraščius nėra paprasta.“

Aušra ir Eugenijus susituokė 1979 metais Palangos bažnyčioje.

„Man buvo tik dvidešimt, bet moteriška intuicija manęs neapgavo. Kartais sėdėdavau ir galvodavau, kad yra tam tikra santuokos forma, kai ištekama iš specifinių išskaičiavimų… Aš norėjau turėti vyrą profesorių. Pagal pasaulio sampratą mano vyras toks ir yra. Ir kad mes galėtume pasišnekėti apie knygas. Dabar, tiesa, skaitome skirtingas knygas ir apie jas pasikalbame“, – 2012 metais „Moteriai“ kalbėjo A.Maldeikienė.

Žygimanto Gedvilos / 15min nuotr./Aušra Maldeikienė
Žygimanto Gedvilos / 15min nuotr./Aušra Maldeikienė

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Gerumu dalintis gera

Video

02:13
02:24
00:57

Dabar tu gali

Maistas

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką