Dabar populiaru
Publikuota: 2019 gegužės 7d. 06:38

Skiriasi Indrės ir Jogailos Morkūnų šeima: teismą pasiekė skyrybų dokumentai

Jogaila Morkūnas ir Indrė Kavaliauskaitė-Morkūnienė
Viganto Ovadnevo / 15min nuotr. / Jogaila Morkūnas ir Indrė Kavaliauskaitė-Morkūnienė

Jau kurį laiką netylančios kalbos, kad vieną žinomiausių pramogų pasaulio porų Indrę ir Jogailą Morkūnus ištiko santykių krizė, pasitvirtino. Teismą jau pasiekė skyrybų dokumentai.

Šią žinią naujienų portalui „Delfi“ patvirtino pati Indrė, pranešusi, kad teismą jau pasiekė skyrybų dokumentai.

Vis dėlto antradienio rytą 15min susisiekus su žinoma laidų vedėja, ji kalbėti apie vykstančius procesus atsisakė.

„Neturiu komentarų. Tiesiog nenoriu nieko komentuoti“, – teatsakė I.Morkūnienė.

Su Jogaila Morkūnu kol kas susisiekti nepavyko – renginių organizatorius telefono nekelia.

Tiesa, dar prieš savaitę kalbėdamas su 15min J.Morkūnas bet kokias kalbas apie šeimos išgyvenamą santykių krizę griežtai neigė.

„Tai yra vienareikšmiškai nesąmonė. Aš galiu įdėti daug nuotraukų su savo vaikais, kad parodyčiau, kaip gerai mes leidžiame laiką, paskelbti daugybę nuotraukų instagrame, kad visiems tik ramiau būtų“, – teigė Jogaila Morkūnas.

Vyganto Skaraičio nuotr./Indrė Kavaliauskaitė-Morkūnienė ir Jogaila Morkūnas
Vyganto Skaraičio nuotr./Indrė Kavaliauskaitė-Morkūnienė ir Jogaila Morkūnas

Iš socialinių tinklų dingusias nuotraukas J.Morkūnas įvardija kaip sutuoktinių bendrą sutarimą neviešinti asmeninio gyvenimo detalių, o renginiuose jiedu jau kurį laiką nesirodo dėl vaikų.

„Mes atsiribojome nuo tam tikrų renginių, tiesiog tai mūsų sprendimas. Kitas dalykas – turime du vaikus, nuolatos prašyti močiučių, kad po darbo, kai auklė paleidžiama namo, jos atvyktų prižiūrėti vaikus, yra nesąmonė. Tai arba aš lieku, arba Indrė. Vakar Indrė visą dieną sąžiningai dirbo konferencijoje, vienas vaikas buvo su seneliais sodyboje, o aš buvau su kitu vaiku“, – sako Jogaila.

„Atėjome iki tokio amžiaus, kai nepasirodžius žurnale ar neįsidėjus nuotraukos socialiniuose tinkluose, tai jau prilygsta nuneštam skyrybų prašymui. Tai juokinga“, – kalbėdamas su 15min pabrėžia Jogaila.

Žygimanto Gedvilos / 15min nuotr./Jogaila Morkūnas ir Indrė Kavaliauskaitė
Žygimanto Gedvilos / 15min nuotr./Jogaila Morkūnas ir Indrė Kavaliauskaitė

Indrės Morkūnienės komentarą, kad „visa tai, ką pasakėte, yra labai skaudu, bet daugiau komentuoti negaliu. Man reikia laiko su tuo susitaikyti“, žinomas renginių organizatorius vadina esą tik neteisingai suprasta informacija.

„Aš susiskambinau po to interviu su Indre, kuri buvo ne taip suprasta. Ji norėjo pasakyti, kad ją, kaip ir mane, skaudina tokie vaikščiojantys gandai. Skaudu tai girdėti, skaudu, kokios nesąmonės yra pilamos. Taip, išgyvename skaudžiai tokią situaciją, nes nesąmones mums pila ant galvos“, – piktinosi J.Morkūnas.

15min susisiekti su Indre Morkūniene kol kas nepavyko – žinoma moteris nekelia telefono ragelio.

Indrės ir Jogailos Morkūno vestuvių akimirkos – galerijoje:

Neigdamas kalbas apie šeimą ištikusią santykių krizę, J.Morkūnas teigia gyvenantis su Indre po vienu stogu.

„Viskas tikrai yra gerai. Žinau, ką Aleksandras valgė vakar vakare, ką pusryčiavo šiandien ryte. Skaudu girdėti tokias nesąmones, labai“, – sako Jogaila.

15min primena, kad Indrė ir Jogaila žiedus sumainė prieš ketverius metus – 2015-ųjų rugsėjį. Pora augina du vaikus: dukrą Mariją Barborą ir sūnų Aleksandrą. Indrei tai yra pirmoji santuoka, o J.Morkūnui – antroji.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

15min tema

Sergu atsakingai

Sergu atsakingai
Sergu atsakingai

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką