TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Skyrybų siekiantis Audrius Bružas akis į akį susitiko su Šorena: teisme pakvipo paraku

Audrius Bružas ir Šorena
V.Ovadnevo/Žmonės.lt ir Ž.Gedvilos/15min nuotr. / Audrius Bružas ir Šorena
Šaltinis: 15min
11
A A

Teismas Vilniuje nagrinėja bylą, kurioje svarstomi garsios poros žlungančios santuokos reikalai. Dainininkei Šorenai Džaniašvili (28) ir aktoriui Audriui Bružui (37) teisme susitikus akis į akį tapo aišku, kad ištuokos procesas nebus lengvas.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Prasidėjus šios bylos nagrinėjimui balandį galėjo susidaryti įspūdis, kad garsusis Audrius Bružas, šiuo atveju būdamas ieškovu, savo teisinius reikalus patikėjo advokatui, o atsakove šioje byloje tapusi aktoriaus žmona apskritai abejinga procesui. Tuomet pirmojo posėdžio metu vyrui atstovavo teisininkas, o Šorena nei atvyko pati, nei atsiuntė atstovo, nes apskritai nebuvo atsiėmusi šaukimo į teismą.

Tuo tarpu šį birželį teismo posėdyje pora netikėtai susitiko akis į akį. Už uždarų durų vyko pasirengimas nagrinėti jų skyrybų bylą.

Skyrybų akcentai

Bylos iniciatoriumi tapęs A.Bružas siekia ne tik „santuokos nutraukimo dėl sutuoktinės kaltės“ – proceso metu besiskirianti pora taip pat turės rasti kompromisą sprendžiant klausimus dėl vaiko. Kitas jų laukiantis iššūkis – santuokoje įgyto turto padalinimas.

Oficialus parengiamasis posėdis, šeimininkaujant teisėjai Ramunei Makelienei, užtruko vos apie 20 minučių. Tuomet teismas paskelbė pertrauką – procesas, kuris kol kas vadinamas tik pasirengimu nagrinėti santuokos nutraukimo bylą, bus tęsiamas kitą dieną.

Teisėjai išėjus, pasiliko pasiderėti

Teisėjai R.Makelienei išėjus iš salės, A.Bružas ir Š.Džaniašvili su savaisiais advokatais nutarė išnaudoti progą ir pasidalyti mintimis, ką mano apie vienas kitą ir šio proceso perspektyvas.

Neformalus poros pabendravimas teisme užsitęsė dvigubai ilgiau nei truko posėdis.

A.Bružas portalui 15min anksčiau yra paaiškinęs, kad formalus jo statusas šioje byloje – ieškovo, nereiškia, kad nori deklaruoti kaltinimą Šorenai dėl santuokos žlugimo. Tiesiog vienam iš sutuoktinių tenka rodyti iniciatyvą ir savotiškai motyvuoti norą išsituokti, jei kitas sutuoktinis nesuinteresuotas tuo pačiu ir nesutinka kreiptis į teismą šeimyniškai, bendru poros sutarimu.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr./Audrius Bružas
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr./Audrius Bružas

Aiškėja, kad priekaištų vienas kitam dėl sutuoktinio pareigų neatlikimo turi ir A.Bružas, ir Šorena. Tuo pačiu jiedu vienas kito prašo prisiimti atsakomybę už iširusią šeimą.

Trūksta pagarbos ir supratimo

Ryškią raudoną suknią teisme vilkėjusi ir karingai nusiteikusi Šorena yra nusivylusi bendravimu su Audriumi, nes pirmiausiai pasigenda iš jo pagarbos.

Tuo metu aktoriui neįtiko žmonos pozicija, pagal kurią koncertavimui užsienyje teikiamas prioritetas. Tačiau Gruzijoje gimusi Š.Džaniašvili nesupranta, kaip ji, būdama populiari ir perspektyvi menininkė, gali atsisakyti jai siūlomų pelningų sutarčių ir gastrolių užsienyje.

Žygimanto Gedvilos / 15min nuotr./Šorena Džaniašvili
Žygimanto Gedvilos / 15min nuotr./Šorena Džaniašvili

Šorena įsitikinusi, kad su A.Bružu dabartinėmis aplinkybėmis elgiasi labai civilizuotai vien tuo požiūriu, kad neišvyksta iš Lietuvos, prie kurios dabar jau moters nelabai kas ir riša. Priešingu atveju aktoriaus galimybės nuolat bendrauti su vaiku liktų labiau teorinės. Dėl visų šių subtilių niuansų porai reikės rasti kompromisą teisme.

Santuoka trunka 7 metus

15min primena, kad Šorena ir Audrius susituokė 2010 metais. Kalbos apie jųdviejų skyrybas pasklido dar 2016 metais, tačiau kreiptis į teismą pora nusprendė 2017-ųjų pavasarį.

Tiek Šorena, tiek A.Bružas visada ypač saugojo savo asmeninį gyvenimą ir apie jį neatviravo. Pastaruoju metu pora su savo skyrybomis susijusių dalykų žiniasklaidai taip pat nekomentuoja.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Dakaras 2018

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką