Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2020 lapkričio 23d. 11:45

Slapčiausiame projekte nuimtos dar 3 kaukės: po jomis – T.Vaškevičiūtė, L.Pobedonoscevas ir T.Lavrinovič

Tatjana Lavrinovič, Giedrius Savickas, Leonardas Pobedonoscevas, Toma Vaškevičiūtė
LNK stopkadrai / Tatjana Lavrinovič, Giedrius Savickas, Leonardas Pobedonoscevas, Toma Vaškevičiūtė

Projekto „Kaukės“ finalas nenumaldomai artėja – šou teliko keturi dalyviai. Praėjusioje laidoje kaukę turėjo nusiimti Pelėda – paaiškėjo, kad ji yra garsi aktorė Toma Vaškevičiūtė. Tačiau staigmenų buvo ir daugiau, nes į sceną žengė Elnias-Leonardas Pobedonoscevas, vienai laidai prisijungęs prie komisijos, ir Gėle virtusi vieno iš komisijos narių žmona, kurios dainuojančios šis neatpažino.

„Tokios fantastinės patirties niekada nepamiršiu. Aišku, šiandien gal šiek tiek ir liūdna, kad kelionė „Kaukėse” jau pasibaigė, tačiau džiaugiuosi, kad likimas padovanojo tokią beprotišką dovaną. Juk pirmą kartą dainavau TV šou metu.

Esu dėkinga, nes turėjau progą visiškai atsipalaiduoti ir, užsidėjusi kaukę, šiek tiek pažaisti. Labai gerai, kad manęs neatskleidė pačios pirmos ir galėjau į šį, sau labai neįprastą vaidmenį, kaip reikiant įsijausti”, – emocingai savo įspūdžiais dalijasi LNK šou „Kaukės” po Pelėdos kostiumu pasislėpusi aktorė Toma Vaškevičiūtė.

LNK nuotr./Laidos „Kaukės“ akimirka
LNK nuotr./Laidos „Kaukės“ akimirka

Žaviai moteriai savo dalyvavimą projekte visą šį laiką pavyko nuslėpti nuo draugų ir giminių.

„Aišku, įtarimų buvo. Keletas aktorių bandė mane prigauti sakydami, kad Pelėda iš projekto „Kaukės” juda visai kaip aš. Kažkada su draugais išvažiavome į sodybą, kur per TV sukosi laidos anonsas. Kompanija pradėjo garsiai aptarinėti projektą, aš jiems pritariau, bet viduje taip norėjau juoktis... Vos susivaldžiau. Jie akimirksniu būtų viską supratę.

Kitą kartą atėjau pas draugę pasiskolinti knygos. Ji įsitaisiusi ant sofos žiūrėjo „Kaukes”. Prisėdau šalia, aptarėm dalyvius, paspėliojom, kas toks Vienaragis, kas toks Šakotis, kas tokia ta Boružėlė. Ir vėl, ten sėdint, mane griebė sunkiai valdomas krizenimas. Antgamtiškomis priemonėmis susivaldyti pavyko.

Manau, kad pirmiausia mane atpažino vedėjas Giedrius Savickas, kurį labai myliu kaip draugą ir kolegą. Esame nemažai kartu vaidinę. Neslėpsiu – vedžioti jį už nosies man buvo velniškai smagu”, – pasakoja talentingoji serialo „Rimti reikalai“ aktorė T.Vaškevičiūtė.

LNK stopkadras/Toma Vaškevičiūtė
LNK stopkadras/Toma Vaškevičiūtė

Pelėdos kostiumas ambicingai aktorei suteikė labai daug iššūkių.

„Kaukė smarkiai apriboja judėjimą. Su Pelėdos kostiumu kartais jausdavausi labai keistai. Porą kartų, kai pasirodymo metu leidau sau nuoširdžiai pajudėti, manęs vos neištiko širdies smūgis.

Matot, su kauke smarkiai trūksta oro, beveik nieko nesimato, todėl aktyviau judant ir ilgėliau su ja pabuvus, nebesupranti, kur kairė ar dešinė. Keisčiausia tai, kad atrodydavo, jog ant scenos tiesiog beprotiškai draskausi, o žiūrėdama laidas pasimato, kad judu tik šiek tiek”, – apie patirtus iššūkius TV projekto „Kaukės” metu pasakoja aktorė T.Vaškevičiūtė.

Moteris neslepia – greitu metu ji ir vėl ruošiasi dainuoti.

„Sulaukiau kvietimo dalyvauti kitame projekte ir negalėjau jam atsispirti. Matot, tik uždainavusi supratau, kad man labai patinka tai daryti. Aišku, labai gaila, kad neturiu tokių talentų, kaip kai kurie kiti. Prisipažinsiu – pavydžiu visiems, kurie gerai dainuoja.

Taip pat supratau, kad tai – ne šiaip pasimaivymas ant scenos. Dainavimas yra rimtas, daug ištvermės ir energijos reikalaujantis užsiėmimas”, – savo įspūdžiais dalijasi populiariausio TV projekto Lietuvoje dalyvė, aktorė T.Vaškevičiūtė.

Šį kartą „Kaukėse” – kaip niekad daug nuostabos ir tarp komisijos narių. Pirmiausia komisiją pribloškė ant scenos pasirodęs naujokas Elnias.

LNK stopkadras/Leonardas Pobedonoscevas
LNK stopkadras/Leonardas Pobedonoscevas

„Na, mes apie Leonardą Pobedonoscevą nuolatos pajuokaudavom. Aš jį jau seniai kaip dalyvį matau, tačiau net neįsivaizdavau, kad jis taps vienu iš laidos dalyvių, o vėliau jaukiai įsitaisys šalia ir taps vienu iš mūsų. Tai man – vienas didžiausių ir maloniausių netikėtumų.

Galvojau, kad tuo jie šį vakarą ir baigsis, bet tai, kas laukė po to... Na, tokio ištįsusio Kšištofo Lavrinovičiaus veido man anksčiau neteko matyti”, – įspūdžiais apie naujoką elnią ir kitas šou staigmenas dalijasi TV projekto „Kaukės” komisijos narė Livija Gradauskienė.

Po Gėlės kostiumu šį vakarą TV projekte „Kaukės” slėpėsi Tatjana Lavrinovič.

„Aš tiesiog apstulbau. Žinau, kad iš šalies atrodo keista, kad nepažinau savo žmonos. Ir man pačiam labai keista. Nesuprantu, kaip ir kodėl man to padaryti nepavyko. Visiškai nesitikėjau, kad ją čia sutiksiu, kad ji išdrįs ir ateis padainuoti, kad sugebės man nieko neprasitarti. Na, kol kas negaliu pats paaiškinti, kaip tai atsitiko”, – sumišimo neslėpė krepšininkas, dueto „LavTwins” narys Kšištofas Lavrinovičius.

Staigmenų tik daugės. Žiūrimiausio šou Lietuvoje „Kaukės” pusfinalis – jau kitą sekmadienį 19.30 val. per LNK.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Mėgaukis šiandien

Laimė jaustis saugiai

Video

19:56
13:58
00:46

Sodo ir daržo ekspertai

Mes turėsim kūdikį!

Esports namai

Puiki sveikata – mažiau išlaidų

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką